Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Mam do was dwa pytania :) Pierwsze dostałem zlecenie aby umieścić na MW radiostacje od Sacharowa problem polega na tym że nie wiem gdzie ja tam umieścić. podobno na dachu wieży ciśnień ale tak się dostać nie da? Ktoś ma jakiś pomysł jak tam wejść. Druga sprawa to Embriony... znalazłem wszystkie schowki Kostii ale nie znalazłem w nich 15 embrionów ktoś wie kto jeszcze mi je da ewentualnie gdzie mogę je znaleźć ? I ostatnia sprawa wykonałem już wszystkie schowki dla Kostii(ee znaczy znalazłem) ale teleportu nie dostałem coś mi pewnie umknęło gdzie znajdę ten schowek z teleportem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1...Do niebieskiej skrzynki na górze w wieży.

3...Teleporty są w schowku w X-10, ale by go otworzyć potrzebny jest kod który zbierasz przez cały czas zabawy ze schowkami. Są tematy w dziale i opis w Poradnikach do Soljanki.

Możesz poszukać tutaj...http://stalkerteam.pl/topic/725-przewodnik-po-ns-kostia-i-jego-schowki/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obawiam się że tylko Embriony wymienione w Poradniku są bardzo potrzebne. Poradnik na temat embrionów...(bez nich nie będzie przejścia które podpowiada Znawca....z Bagien do Starej Wsi, a to jest konieczne by wróciła Pantera do wioski.) 10. Rozmawiamy z Panterą, idziemy na północ od niej i znajdujemy Znawcę Bagien w centrum kręgu ze znacznikiem w PDA. 11. Rozmawiamy ze Znawcą, otrzymujemy zadanie przynieść embriony Zombie i oczyścić przysiółek. Idziemy, Czyścimy, znajdujemy plecak i embriony. 12. Wracamy do znawcy, rozmawiamy, idziemy do pantery, przyprowadzamy ja do Znawcy. Znowu rozmawiamy ze Znawcą. 13. Idziemy w ślad za Znawcą. Kiedy się zatrzyma - rozmawiamy i otrzymujemy znacznik przejścia z Bagien do Starej Wsi, wchodzimy w przejście. // ..ale to było zupełnie inne zadanie. Przynieść wszystkie embriony ...To zadanie na 15 embrionów to kto daje ? Tak czy inaczej embriony można znaleźć w niektórych schowkach i jakoś nie pamiętam by były z nimi problemy. Był już temat i embrionach powinieneś poszukać na forum.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.