Jump to content

Brak Kutwy na MW


JARO19

Recommended Posts

Hmm, miałeś na myśli budynek 2 piętrowy w którym stoi Łukasz,kutwa powinien stać po prawej stronie od wejścia, na parterze, ale tak jak pisałem wcześniej nie ma go tam,mam w zadaniu (wróć do kutwy),więc wydaje mi się że powinien być zaznaczony na mapie.Mam nadzieję że on nie jest potrzebny póżniej do jakiegoś głównego zadania? Sorki po lewej od wejścia;) Witam, no więc czy mógł by mi ktoś pomóc z tym Kutwą?Bo nie wiem co mam robić.

Link to comment
Share on other sites

Niestety nie pamiętam już dobrze tego moda, ale sprawdź wszystkich w bazie i na barierze może tam jest Kutwa i coś trzeba zrobić by poszedł do bazy na swoje miejsce. Jeżeli był na miejscu i dał zadanie trzeba powtórzyć od początku cały kwest. // Inna opcja ..powtórz od wejścia na lokację gdy wracasz zdać zadanie do Kutwy i sprawdź czy jest to samo.

Link to comment
Share on other sites

Dzięki za info,a więc tak, grałem w TŚ 1 ale nie przeszedłem całej jakieś 3/4 gry, i z tego co pamiętam to Kutwa powinien stać w tym miejscu w którym pisałem,przy szturmie na bazę wolności zrobiłem tak jak pisano w poradniku,czyli najpierw wybiłem wojsko a póżniej dopiero zagadałem z Łukaszem,(zadanie na odbicie bazy wolności).Więc żaden z wolnościowców nie zginął a na pewno nie zginął Kutwa,bo pamiętam ze kupowałem od niego fanty.Najgorsze że nie wiem w którym momencie wcięło Kutwę.W poradniku dla TŚ 2 nie ma wzmianki że Kutwa przenosi się z czasem gdzie indziej,może wie ktoś co zrobić żeby on się pojawił?

Link to comment
Share on other sites

Pochodź trochę po różnych miejscach w bazie i otwieraj pda, wybierz zakładkę gdzie pokazują się przebywający w zasięgu widzenia stalkerzy, nie pamiętam jak ta zakładka się zwie dokładnie ale jest na tym pasku co encyklopedia, mapa i te inne rzeczy. Zobaczysz w ten sposób czy jest gdzieś w bazie bez konieczności podchodzenia. Jeśli go nie znajdziesz będziesz musiał się wrócić do wzięcia questa...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.