Jump to content

Problem z blokiem monitoringu na CEA-1


bolo
 Share

Recommended Posts

Wykonuję kwest od Sacharowa na umieszczenie tegoż bloku monitoringu i już mnie mało krew nie zaleje, mianowicie , chodzę już ponad godzinę i nie mogę znaleźć miejsca aby go zainstalować. W poradniku jest wzmianka, że obok wagonu przy przejściu do Sarkofagu, chodzę jak durny i nie chce mi się nigdzie zainstalować. Jest to dla mnie istotne ze względu na upływający czas mam jeszcze 13 min. a wiem, że będzie mi potrzebny czas na marsz z Duchem. Proszę o podpowiedz w, którym dokladnie miejscu trzeba zamontować ten blok monitoringu, z góry dziękuje.

Link to comment
Share on other sites

Bardzo dziękuję, a jak przejść z Sarkofagu bezpośrednio na CEA-1 przez Laboratorium?. Dalej nie wiem jak przejść z Sarkofagu na CEA-1, chciałem przez Laboratorium to co gadałem ze Świadomością Z lecz po wejściu drzwi się zamykają wybijam te palące stworki i jestem bez wyjścia, klops.

Edited by bolo
Link to comment
Share on other sites

Jak rozumiem masz już teleporty Monolitu? Za jego pomocą dostaniesz się na dach elektrowni. Później teleportem, do momentu jak wlecisz w teleport pod dźwigiem - znajdujesz się na ciągu kanałów - dość nisko nad ziemią. Skok i po ziemi do przejścia na CEA-1.

Dołączona grafika Dołączona grafika Dołączona grafika

Link to comment
Share on other sites

Panowie sprawę rozwiązałem, chodziło mi o bezpośrednie przejście z Sarkofagu na CEA-1 aby zanontować blok,podpowiedz korn06 okazała się pomocna, jeszcze raz dziękuję. Jednak się pośpieszyłem, problem nie jest rozwiązany. Myślałem, że przejście z CEA-1 na Sarkofag działa w obydwie strony ale się okazuje, że nie, muszę iść na CEA-2 z tamtąd na CEA-1 i zamontować ten nieszczęsny blok. korn06 jak to zrobić z tym przejściem z Sarkofagu na CEA-1 mam na myśli bezpośrednie bo twierdzisz, że kilkanaście sekund wystarczy. Dodam, że od podpowiedzi korn06 cały czas kombinuję i szukam tego bezpośredniego przejścia i nie mogę znaleźć. Ostatecznie problem rozwiązałem, Sarkofag - CEA-2 następnie CEA-1 zamontowałem blok i przejściem do Sarkofagu.

Edited by bolo
Link to comment
Share on other sites

korn06 jak to zrobić z tym przejściem z Sarkofagu na CEA-1 mam na myśli bezpośrednie bo twierdzisz, że kilkanaście sekund wystarczy.

Dodam, że od podpowiedzi korn06 cały czas kombinuję i szukam tego bezpośredniego przejścia i nie mogę znaleźć.

Jak przechodzisz z CEA1 do sarkofagu, to lądujesz w takim pomieszczeniu z kolumną na środku, tam też znajduje się przejscie powrotne na CEA1. Pamięta ktoś to przejście? Edited by korn06
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.

Comunity