Skocz do zawartości

Crash przy wczytaniu gry w X-10 [Solianka]


chomon

Rekomendowane odpowiedzi

Mam krytyczny problem - w X-10 po wyłączeniu sprzętu nie mogę wczytać gry.

Dokładniejsze tłumaczenie: wczytać mogę zapis przez wyłączeniem, mogę pobiegać sobie, zapisać - te save będą ok.

Nie mogę wczytać żadnego save utworzonego po wyłączeniu aparatury, próbowałem kilka razy do tego podchodzić, ale zawsze po "Przygotuj się do gry" zaliczam pulpit.

Xray nie zawiera nic szczególnego chyba...



Wczytywanie gry "egow_quicksave.sav"...
* Loading spawn registry...
* 15270 spawn points are successfully loaded
* Loading objects...
* 29934 objects are successfully loaded
* Game egow_quicksave is successfully loaded from file 'c:\users\public\documents\stalker-shoc\savedgames\egow_quicksave.sav' (5.685s)
* phase time: 5684 ms
* phase cmem: 378821 K
Solianka: ��czenie...
* phase time: 16 ms
* phase cmem: 378821 K
Przygotuj si� do gry...
* phase time: 15 ms
* phase cmem: 378821 K
* [win32]: free[2754092 K], reserved[200940 K], committed[1239208 K]
* [ D3D ]: textures[271807 K]
* [x-ray]: crt heap[378819 K], process heap[8528 K], game lua[41825 K], engine lua[184 K], render[808 K]
* [x-ray]: economy: strings[310125 K], smem[28858 K]
[16-9] get_xml_name for[game_tutorials.xml] returns [game_tutorials.xml]
[16-9] get_xml_name for[ui_credits.xml] returns [ui_credits.xml]
[16-9] get_xml_name for[ui_movies.xml] returns [ui_movies.xml]
[16-9] get_xml_name for[maingame_pda_msg.xml] returns [maingame_pda_msg.xml]
[16-9] get_xml_name for[maingame_pda_msg.xml] returns [maingame_pda_msg.xml]
[16-9] get_xml_name for[maingame_pda_msg.xml] returns [maingame_pda_msg.xml]
[16-9] get_xml_name for[maingame_pda_msg.xml] returns [maingame_pda_msg.xml]

Ktoś natrafił na taki problem? Jakiś pomysł jak obejść?

Mam nadzieję, że nie będę potrzebował brać od kogoś zapisu ;/

EDIT:

znalazlem w logu powyzej coś dziwnego przy zapisie:



Game egow_quicksave.sav is successfully saved to file 'c:\users\public\documents\stalker-shoc\savedgames\egow_quicksave.sav'
~ ERROR: can't detach independant object. entity[wpn_ak740320:320], parent[wpn_ak740320:320], section[wpn_ak74]
~ ERROR: can't detach independant object. entity[wpn_aks74m2820:2820], parent[wpn_aks74m2820:2820], section[wpn_aks74m]
~ ERROR: can't detach independant object. entity[wpn_ak745972:5972], parent[wpn_ak745972:5972], section[wpn_ak74]
* Saving spawns...
* Saving objects...
* 29967 objects are successfully saved

Edytowane przez chomon
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ile zadań jednocześnie robiłeś w X-10 ? Jeżeli więcej niż jedno to zepsuł sprawę dodatkowy spawn w lab....należy wówczas zrobić jedno zadanie, wyjść na powierzchnię i wrócić by zrobić kolejne. Po każdym zadaniu jest dodatkowy spawn którego nawarstwienie się powoduje często wyloty nawet na mocnych PC. // Jeżeli nie możesz wczytać zapisów to znaczy że gra je uszkodziła i należy powtórzyć od wejścia na lokację i powtórzyć od początku według opisu wyżej. // W Soljance nie robimy szybkich zapisów...robimy zapisy poprzez menu gry, lub konsolę. // Problemy Soljanki należy opisywać w dziale moda i podać wersję gry oraz spolszczenia. Poprawna to patch 1.004...NS + Dopa + Patche 27.08 + 3.09 + spolszczenie 24.12.

  • Dodatnia 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja miałem podobny błąd po wyłączeniu aparatury w x10, mimo że wykonywałem tylko jedno zadanie. Po opuszczeniu sali, wywalało co kilkadziesiąt sekund do pulpitu, ale zrobione sejwy działały. Ustawiłem godmode, po drodze rozwaliłem żołnierzy i jakoś dotarłem do wyjscia po wykonaniu i wczytaniu kilku sejwów.

  • Dodatnia 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

korn06 - wielkie dzięki za pomysł. Pogrzebałem w actor.ltx, usunąłem otrzymywanie przez siebie obrażeń, wyszedłem z X-10 olewając cały spawn i zapisy poza już działają. Po powrocie do X-10 również mogę się zapisywać i wczytywać. Wychodzi, że musiałem wyjść z lokacji po przesunięciu wajchy, żeby to naprawić. // Wejście do lokacji od nowa nic nie dawało, zapisy psuły się od momentu przesunięcia wajchy. // Zarówno szybki zapis jak i z menu się psuły, sprawdzałem // Dział moda przeoczyłem, wybacz. Wersję mam 1.004, co do wersji modów nie jestem pewien, nie ja to wgrywałem (dostałem od kumpla pakiet "wklej to - fajny mod"). Następne pytanie spróbuję zadać gdzie trzeba.

  • Dodatnia 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.