Jump to content

Problem z zasobnikiem na 21 artów


Yurek

Recommended Posts

Próbowałem ten dodatek dorzucić, ale nie pojawia się na ekranie ekwipunku. Nadal mam tylko miejsce na 14 artów. Nie wywala do pulpitu i nie generuje żadnych błędów. Po prostu nie ma efektu :) Czy trzeba od nowa grę zaczynać by zadziałał ? Mam monitor o rozdziałce 1440 x 900 - może to jest problem ? :) Jak ktoś zna rozwiązanie, to proszę o wsparcie.

Link to comment
Share on other sites

Yurek, nie instaluj tego, bo zepsujesz sobie grę - będziesz nieśmiertelny... Ja po pewnym czasie ze zwykłym slotem miałem takie arty, że one + Skat15 czyniły mnie nie wrażliwym na pociski i ataki mutantów. Gra straciła "smaczek" i korygowałem to zdejmując arty ze slotu, sama fabuła pomyślana jest w taki sposób, żeby korygować taką "nieśmiertelność" i od czasu do czasu artefakty degenerują się w odpowiednich miejscach. Napiszę krótko:

- Yurek, Marszałku Dorn, psie Sabo! Nie idźcie tą drogą, nie idźcie tą drogą...!!! :)http://www.stalkerteam.pl/public/style_emoticons/<#EMO_DIR#>/dodgy.gif:):zsrr:

Link to comment
Share on other sites

Miałem już dwie degradacje artefaktów. Pierwsza była spoko, druga zabolała, oj zabolała. Przez chwilę chciałem wrócić do sejwa sprzed i pokombinować. Ale po chwili stwierdziłem, że nie. Jakoś mi to cziterstwem i lamerstwem trąciło. W koncu obecnie mogę zrobić sobie prawie każdy art (mam artmodyfikator od Kuzniecowa) - nie ma tylko recepty na Pradawne Korale i nie wiem skąd ją dostać ...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.