Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Kobal i rozwiazales sprawe-DZIALA :) . Wgralem tylko gamedate co wstawiles i nic wiecej. Nie sciagalem drugi raz wszystkiego tylko zamienilem ja + xrGame.dll i fix.bat (tak dla sw.spokoju). Jest cos z polonizacja badz ostatnim patchem 08.04.2013. Tak wiec przydalaby sie jeszcze jedna osoba na potwierdzenie.

 

Solianki + OOP to zobacze ,jak tylko przejde SGM+Geonezis . Boje sie ruszac teraz Solianki jak dziala....ale zobaczymy. Dzieki jeszcze raz :)

 

////////

 

Wszystko bylo ok jak zapisalem . Opalilem gre z zapisu mam taki log

 

FATAL ERROR   [error]Expression   : fatal error [error]Function   : CScriptEngine::lua_error [error]File   : E:stalkerpatch_1_0004xr_3daxrGamescript_engine.cpp [error]Line   : 73 [error]Description : <no expression> [error]Arguments : LUA error: ...shadow of chernobylgamedatascriptsxr_logic.script:1491: attempt to call field '?' (a nil value)  

Jak zaczynam nowa gre to mam taki;

 

FATAL ERROR   [error]Expression   : fatal error [error]Function   : CScriptEngine::lua_error [error]File   : E:stalkerpatch_1_0004xr_3daxrGamescript_engine.cpp [error]Line   : 73 [error]Description : <no expression> [error]Arguments : LUA error: ...ow of chernobylgamedatascriptsbind_stalker.script:94: attempt to index global 'art_hit' (a nil value)

 

Za wczesnie sie cieszylem.... :wallbash:

Edytowane przez Mnich
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Zajme sie tym jutro. Sciagne wszystko od nowa tylko polonizacje Twoja zostawie. Zobaczymy jak nic nie wyjdzie to trzeba sobie darowac lub sciagnac Solianka + OOP. Ale mnie to gryzie ,ze uruchomilem, i teraz nic nie moge zrobic.. ehhh stalker... :)

 

////////

 

A wiec nie dziala-jest to samo z Twoim spolszczeniem laduje gre (gra dziala) ,ale wszystko do pierwszego zapisu.

Ze strony sciagniete; solianka ,patch 20.08.2010 RUS oraz 03.09.2010 RUS + plik xrGame.dll i fixbat ,a od Ciebie spolszczenie. Wywala z logiem "scriptsxr_logic.script:1491'' przy wczytaniu a przy probie nowej gry z takim ''bind_stalker.script:94''. Gdzies wdarl sie blad w plikach ze strony. Poprosilem Trurl3 o podeslanie "swojej" wersji i jest OK,zapisanie ,wczytywanie wszystko dziala jak nalezy,tak wiec to nie wina kompa czy zlej kolejnosci instalacji moda tylko jakiegos bledu pliku na stronie ,ale sam nie wiem w ktorym.

Edytowane przez Mnich
  • Dodatnia 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.