Skocz do zawartości

Gdzie jest Rafael


Rekomendowane odpowiedzi

Ale własnie chodzi o to że go tam niema. Mam poradnik i wiem gdzie szukać w razie czego. Przy barierze pojawił się niejaki Czechow , powspominał stare czasy mówił coś o  lekarstwie. Problem w tym ze nikt już nie chce gadać, ani Łukasz  ani pro. Sacharow. Jest Fena , Max i paru innych przy ognisku a Rafaela nie.

Edytowane przez karol
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak już pisałem szukałem wszędzie, dla pewności pobiegłem na skały sprawdzić jeszcze raz i nic.Nie wiem czy coś się zacięło , może trzeba jakieś pliki wgrać albo co. Latam po całej zonie jak wariat ,wracam na magazyny i tak w koło.POMÓŻCIE.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przy jakim to zadaniu.  Bo w jakimś momencie, on jest pod tymi skałami. Wchodzisz niskim kucaniem. Pytając, musisz podać więcej szczegółów, np co masz zrobić. NPC wędrują i na pytanie gdzie jest, nikt Ci nie odpowie, bez dodatkowych informacji. A po kilku lub kilkunastu miesiącach i innych modach w głowie, trudno wszystko spamiętać. A modów się nie trzyma zbyt długo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A wiec  pomagałem grupie Tango znależć Desantowca. Wróciłem z Jupitera do Wilczego Legowiska, znalazłem 2 schowki Desantowca w których były dość ciekawe arty. Następne zadanie to znależć Rafaela na Magazynach Wojskowych no i gra stop bo Rafaello zaginął w akcji. No trudno się mówi  i odpala się grę jeszcze raz tylko tym razem zobaczę z dopełnieniem.Gdyby ktoś coś sobie przypomniał to śmiało piszcie bo nie wiadomo co będzie z dopełnieniem. 

 

 

 

Własnie wywaliłem moda, wrzuciłem patch szóstkę dalej mod + dopełnienie i ...

Chmm? czy stare zapisy powinny działać? Byłem nastawiony na nową grę ale teraz to już nie wiem co robić.

Grać od nowa czy czekać na zgubę.

Edytowane przez karol
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie grałem z dopełnieniem, ale chyba z powodu  ilości zmian jakie dokonuje, lepiej zacząć grę od nowa. Unikniesz tych wszystkich problemów z wylotami i trudnościami, jakie mieli grający bez dopy. Po to ona została wydana.

Rafael Ci zginął, czy zaginął? Bo jeśli zaginął, to na pewno masz jakąś podpowiedź. W tym modzie, o ile dobrze pamiętam, nie było żadnych kruczków. Ktoś zawsze miał informację.

A ile i jakich zmian dokonuje dopa, to poczytaj w Szczegółowy opis zmian...by @kondotier i @metek58  w #1 moda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie no oczywiście że gram od nowa bo chodzi mi o znalezienie Rafaela ,a znudziło mi się już latanie po zonie w koło. Musze przyznać że zmiany są i to jakie, po prosty jak inny mod (prawie) ale jest dużo lepiej. Biorę się za grę i mam nadzieje że tym razem Rafael będzie na mnie czekał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.