Skocz do zawartości

Podziękowania


pagreg

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Mam chwilę wolną, bo czas urlopowy w pełni i gram sobie spokojnie (choć Ksywka się ostatnio gdzieś zagubiła bidulka) w Priboi Story 1,4 i naszła mnie taka myśl, że tak naprawdę to te miłe chwile zawdzięczam Wam.

W szkole dawno temu miałem język rosyjski i jakoś tam się z braćmi ze wschodu dogadam lecz by grać i czuć tę frajdę z gry to jednak ciut go mało. Po angielsku też niby rozumiem ale jakby na to nie patrzeć dziwnie brzmi ten język w zonie. Stalkery są nielicznymi grami, które nie dość, że skończyłem, to do których wracam. Lubię klimat tych gier, to "coś" czego brak w produkcjach zachodnich. No i nie oszukując się lubię mody bo pozwalają przeżywać inne historie w tym świecie, bo pozwalają ponownie tu wracać i wracać i... 

 

Po tak przydługim wstępie doszedłem w końcu do meritum :)

 

Przecież to dzięki Wam mam możliwość wciąż grać w stalkera. Owszem po drodze niejako był fallout, metro, stalker online oraz kilka zupełnie innych produkcji, ale do nich nie wracam. Były, minęły, a stalker w trzech osobach ;) stoi sobie honorowo na półce. Dlatego też chciałbym bardzo gorąco podziękować całemu teamowi stalkerteam oraz osobom niezrzeszonym a udzielającym swej wiedzy na forum za ogrom pracy i serca jaki tu włożyliście. To dzięki Wam tacy jak ja spokojnie sobie ściągają kolejne mody i spolszczenia a potem zarywają noce :)

 

Dziękuję bardzo!

 

 

 

  • Dodatnia 13
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo serdecznie i gorąco dziękuję w imieniu całej ekipy stalkertem. Myślę że takie podziękowania dodadzą siły naszym tłumaczom na polonizację nowych modów specjalnie dla was - graczy. Także nasza ekipa zajmująca się stroną na pewno ucieszyła się z podziękowań. To bardzo miłe i wielki wyraz szacunku dla pracy jaką ludzie wkładają w to forum. Rzadko dostajemy tak oficjalne podziękowania. My także dziękujemy i zachęcamy do dalszego odwiedzania strony a także sprawdzania nowych spolszczeń.

  • Dodatnia 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo miłe i słuszne słowa @pagreg bo ogrom pracy tłumaczy  i czas jaki poświęcili jest niewymierny. Tak się składa, że prowadzę katalog polonizacji i wystarczy popatrzeć tutaj...http://stalkerteam.pl/topic/2687-tlumaczenia-od-stalkerteampl/...by zobaczyć całokształt osiągnięć tej garstki ludzi, którzy poświęcają swój prywaty, jak by nie było, czas dla ogółu miłośników Stalkera. Zaczęło się od Soljanki, dziś ta lista ma 51 pozycji, a w przygotowaniu jest kolejne nowe tłumaczenie do moda Dolina Szeptów.

Wszyscy wiemy, że miłośnicy serii Stalker to nie tylko Stalkerteam, ale i inne fora, czy osoby które korzystają z pracy tłumaczy.

Dla tłumaczy...Wielki szacun i wiele cierpliwości na przyszłość.

  • Dodatnia 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@pagreg

Twój post wyraził to, czego pozostali forumowicze nie zdołali w swoich komentarzach - podziękowania za ogrom włożonej pracy w rozwój strony i kontynuację wspaniałej przygody z grą, której "duch" urzeka swoją klimatyczną niezwykłością, dzięki której za każdym razem chce się wracać do Zony: jej tajemnic, niebezpieczeństw oraz atmosfery grozy czyniącej rozgrywkę - walką o przetrwanie. To dzięki nowym modom, pracy ekipy polonizującej oraz pomysłowi, który skupił zaangażowanych użytkowników w jednym miejscu - możemy cieszyć się tymi aspektami S.T.A.L.K.E.R'a. Każdy dziękuje na swój sposób, ostatnio do ekipy polonizującej dołączyła kol.Yellow - korzystając z okazji - chciałbym pogratulować jej awansu jednocześnie dziękując za dołączenie do ekipy. Jeśli o mnie chodzi - moją "małą cegiełką" w rozwój strony jest pisanie tutoriali, chociaż ostatnio narzekam na brak wolnego czasu, ale pomyślmy - gdyby choć 1/4 userów zaangażowała się w rozwój strony, która sukces zawdzięcza pracy grupy ludzi - wówczas to forum byłoby potęgą. Moja przygoda z Stalker Team'em zaczęła się od Solijanki - nie planowałem zostać na dłużej, ale Zona mnie wybrała bym poznał jej tajemnice...dołączam się do podziękowań.

  • Dodatnia 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.