Skocz do zawartości

Problemy z działaniem forum (?)


vranorvs

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.Próbowałem odpisać @Fawkzy emu przy użyciu Shoutboxa ale widzę następujący komunikat:"Możliwość pisania na SB od 5 postów i 2 punków reputacji."Nie wiedziałem w którym dziale mam opisać problem więc piszę tutaj. Jeśli źle, niewłaściwe miejsce to przepraszam.Proszę o pomoc. U mnie to coś nie tak czy z forum? (problem zaczął występować dzisiaj)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cóż to Towarzyszu nie wierzycie na słowo? ;-E Proszę: http://s17.postimg.org/doj50c7kf/image.jpg EDIT:

Ewentualnie napisz mi po prostu na PW.

No dobrze ale jak będę pisał w SB? Nie tylko do Ciebie zamierzam pisać ;D Chciałem napisać "thx Fawkzy". Za odpowiedź. Edytowane przez vranorvs
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyszczone. Restartowane połączenie, logowanie wylogowanie. Wsio zrobione. Zerknę na innej przeglądarce może jeszcze. Chyba że mam jakieś serwery poblokowane hmm. Nic liczę @portals wyjaśni sprawę jak nie będę dłubał u siebie może to coś w zabezpieczeniach czy jak...

 

EDIT:

 

Obecnie działa. W preferencjach dla witryny ustawiłem żeby mnie widział jako Firefoxa i przeszedł tekst w SB.

 

Przepraszam za zawracanie głowy. Chyba że Ty @portals coś w międzyczasie zrobiłeś?

 

Dziwna sprawa. 

 

EDIT:

 

Za to napis który cytowałem wisi jak wisiał :DDD

Edytowane przez vranorvs
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.