Skocz do zawartości

Pendrive i schowek Sowy w X10


Yurek

Rekomendowane odpowiedzi

Miałem z tym kwestem problem, ale udało mi się go rozwiązać. Opiszę go w razie, gdyby ktoś miał ten sam kłopot.

Kwest jest częścią Nowego Scenariusza - Poszukiwanie Ducha (punkt 16 w poradniku).

Aktywne zadanie w PDA : przynieść fleszkę Zwierza Duchowi.

16. Po drodze, jeśli Sowę zabiją, obszukujemy jego trupa i dostajemy wskazówkę o jego schowku w Х-10 gdzie poznajemy, kto wydał Ducha.

Podczas akcji ataku na posterunek oddziału Mścicieli (na BAGNACH, nie na DZICZY jak jest opisane w zadaniu na PDA) Sowa z reguły ginie, bo oddział Zwierza jest liczny i dobrze wyposażony. Po przeszukaniu jego zwłok znajdujemy przy nim czerwoną fleszkę. U mnie po jej wzięciu nie pojawiło się nic nowego w PDA w kwestii schowka.

Poszedłem więc do X10. Po wejściu do kompleksu nadal żadnego oznaczenia schowka w PDA. Zacząłem metodycznie przeszukiwać wszystkie pomieszczenia. Schowek Sowy znajduje się w pomieszczeniu gdzie wyłączamy Mózgozwęglacz (w tym samym gdzie pojawia się przejście na Czarnobyl 2). Schowek - plecak leży na podłodze pomieszczenia po prawej stronie od drzwi z zamkiem kodowym. (Niestety nie posiadam aktualnie screenu http://www.stalkerteam.pl/public/style_emoticons/<#EMO_DIR#>/tongue.gif )

Po wzięciu zawartości schowka spawnują się na terenie kompleksu 3 Kontrolery, 3 Burery i trochę pomniejszego zwierza. Z dokumentami ze schowka (nie widać ich w ekwipunku) należy udać się do Ducha i on je odszyfrowuje i pojawia się zapis w PDA wspomniany w punkcie 16. :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam wrażenie, że tego plecaka nie należy opróżniać przed momentem wynikającym z fabuły, ale ja jestem z tych myszkujących albo szperających gdzie się tylko da. To czasami przynosi korzyść ale czasami psuje zabawę. Napisz co było w dokumentach, bo ten wątek pozostał dla mnie nie jasny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ Vorenus Poniżej masz screeny z pełnym tekstem zawartym w dokumentach Sowy z jego skrytki w X10 :P Miłej lektury :D A tak w ogóle to z powyższych screenów wynika, że GG ma trzy ręce (dwie prawe i jedną lewą) :D Jak popatrzeć uważnie na screeny, to widać obie ręce na broni i tajemniczą trzecią, która trzyma PDA :P Szkoda, że nie można tej trzeciej ręki wykorzystać jakoś w czasie gry (oprócz trzymania PDA) - pomocna dłoń miotająca granaty przydałaby się czasem ... :P

post-301-12967682279929_thumb.jpg

post-301-12967682282327_thumb.jpg

post-301-12967682285306_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 7 miesięcy temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.