Skocz do zawartości

Dalszy rozwój maszynki


Junx

Rekomendowane odpowiedzi

Zotac, czyli firma znana. Karta ma referencyjne zegary, czyli ciut wolniejsza jest od wersji OC, ale różnica jest niewielka. Cena przyznaję za to jest dość atrakcyjna :) Opis też wygląda w porządku, nie zauważyłem żadnego kruczka typu "sprzedaję zdjęcia karty" :) Niby dziwne, że nikt nie licytuje, ale też sporo kupujących chce w ten sposób pokazać sprzedającemu, że jest głupcem wystawiając z ceną minimalną, poniżej której nie sprzeda. W "Kup teraz" masz ją za 320 zł z dostawą. Jak zaczniesz licytację, i zalicytujesz na na 265 zł, to mogą się inni kupcy pokazać. Pewnie gdybym kupował, to bym się skusił :) Ale tutaj to już musi być Twoja decyzja. Sprzedający ma 100% pozytywów. Tu jest strona Zotaca z tą kartą : http://www.zotacusa.com/geforce-gtx-560-ti-zt-50301-10m.html Tylko ma Twój zasilacz 2x6 pin wtyczki do zasilania ? Albo masz przejściówki ? Skontaktuj się ze sprzedającym, i spytaj się czy karta ma wszystkie wtyczki (powinny być w komplecie) : 1 x DVI-to-VGA adapter 2 x Dual MOLEX to 6-pin PCIe power adapter Sterowniki sobie zassasz sam.

Edytowane przez apg2312
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wtrącę swoje 3 grosze. apg ma generalnie rację, 650 to nie jest dobra karta, a gameplay'e na yt pokazujące, że BF4, Crysis 3 i inne chodzą płynnie na ultra to jakaś wielka ściema, tym bardziej w multiplayer. Za niecałe 400zł sprzedałem ostatnio moją 570 Superclocked Zotac'a, która jest conajmniej 20% wydajniejsza od 560Ti, z uwagi na architekturę 580tki. albo mi umknęło @junx, albo nie podałeś pełnej konfiguracji sprzętowej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisałem mu:

 

 

 

Witam.

 

Czy w zestawie jest:

 

1 x DVI-to-VGA adapter

2 x Dual MOLEX to 6-pin PCIe power adapter

 

Pozdrawiam

 

 

To mi odpisał:

 

 

Witam 

 

Tak są dwie przejściówki dual molex to 6 pin oraz jeden  adapter DVI to VGA

Kartę wysylam w poniedziałek

 

Pozdrawiam

 

 

Tak więc jest wszytko ok :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i ładnie :) Tu masz link do Display Driver Uninstaller http://www.programosy.pl/program,display-driver-uninstaller.html żeby wyczyścić system ze sterowników AMD Sterowniki do nVidii znajdziesz tu : http://www.nvidia.pl/Download/index.aspx?lang=pl A teraz trzeba tylko poczekać na paczkę :)

Edytowane przez apg2312
  • Dodatnia 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo mi to wystarczy nie jestem wybrednym graczem :)

 

A poza tym u mnie nie pójdzie 8 GB ramu bo coś płyta nie lubi ;/

 

Miałem kiedyś kupione dodatkowe 4 GB, ale nie poszły...

///

 

Dobra zostawmy ramy i kartę, teraz procek :)

 

Mam możliwość załatwienia procka z serii Intel Core 2 Quad jakie procki (kilka) będą odpowiednie do tek karty?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja osobiście polecam ci Q9650 dla mnie nie ma lepszego procesoru z serii Quadów ;) Tu coś więcej o nim.

 

Tu masz przykładowo w jakich cenach one chodzą.

 

Lepsze są już chyba tylko Extremy. Jeśli to przekracza twój pozostały budżet to napisz do ilu chciałbyś zainwestować w tego Quada i czy na pewno w Quada

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napiszę po kolei:

 

Kolega jest teraz w Polsce (2 tyg.), w niedzielę robię mu trzy maszynki, kasy za to nie będę brać a on w zamian załatwi mi procek z Anglii (pocztą), ale zanim pojedzie musi wiedzieć jakiego procka ma szukać, więc teraz pytam jaki będzie odpowiedni, żeby potem nie musieliśmy gadać przez telefon. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 tygodni później...
  • 2 tygodnie później...
  • 2 miesiące temu...

Karta jest, więc czas na upgrade'a Procka i płyty :D

 

Dane:

 

 

- Interesuje mnie podstawka LGA 11XX wraz prockiem i3/i5 (jeśli i3 na nowszej podstawce będzie wydajniejszy od i5 na starszej, bądź odwrotnie to też biorę pod uwagę)

- Procesor 4-wątkowy obowiązkowo

 

 

W/w podzespoły mają być do gier:

 

- BF 3/4

- Arma 2/3 z modami

- Dayz (Standalone)

 

Obecna konfiguracja:

 

- Gigabyte G41MT-S2PT

- Pentium Dual-Core CPU E5800 @ 3.20GHz

- Kingston HyperX 4 GB DDR3 1600 MHz

- SilentLine 425W

- Zotac GTX 650 Ti

- Windows 8 64 Bit

 

Cena : 400 zł, max 450.

 

PS. Jeśli będzie nie duża dopłata (+450 zł) a wydajność będzie znacząca to proszę też pisać, jeśli różnica będzie 30 zł a wydajność na poziomie 15-20%.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.