Skocz do zawartości

La sie nie uruhamia!!


Rekomendowane odpowiedzi

Dzień dobry mam taki problem, ze LA nie chce się uruchomić. Wpierw pobrałem grę z linka stalker.pl ale mówili mi ze tam te linki nie działają. No to więc pobrałem z polecanego linga stalkerteam. Zainstalowałem grę, akceptowałem wszystkie te tam rzeczy co się chciały instalować., Ten directx ten coś jeszcze, pamiętacie pewnie. No to jeszcze założyłem spolszczenie, ale gra coś nie chciała się odpalić no to usunąłem folder scripts, bo na forum staker.pl, powiedzieli że jakiś ukater robi mocno zamulające skrypty do gier komputerowych. No to usunąłem i jeszcze jakiś folder meches,. pomyślałem se że to pewnie ten mesz (ten pisarz książek stalker uniwersum) zrobił ten folder i będą nie takie nazwy mutantów prypeć-kanban i te rurociągi. No to co teraz zrobić.?? Usunąłem scripts, meches i gra dalej nie chodzi. Ciągle wywala jakieś bugi i nie wiem. proszę pomóżcie bo chciałem mocno pograć w gre z bratem i nie wiemy jak to naladowac teraz żeby zachciało się wczytywać gra. A ja mam fajne mody do stalkera zew czyste niebo i wszystko mi dobrze chodzi mam komputer 6 rdzeni 8 ramy i karta radeon 290 pobrałem najnowszy directx 11 do windows 8

 

ps. przepraszam za moje pismo ale mam dysleksję i nie umiem wszystkiego poprawnie napisać.

 

 

Dysleksja nie zwalnia Cię z pisania poprawnie na forum, jeśli masz takie problemy użyj słownika swojej przeglądarki i podkreśli ci ona błędy..  :)

 

Post poprawiłem ale kolejnych nie będę  @Allen.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

alemnie nie obhodzi jakies darf fotres tylko hce pograc wkonńcu w la bo czekalem tyle czasu i nicnie moge pobrać,. mam pobieraci ot nowa ten folder meszes zeby byli te nazwy pypec-kanban i te banydosy i inne te głópie nazwy co mesz powprowadzal do staker.? jak tak to daj linga bo jusz oprużniłem kosz i nie mam folder i czy mam te linijke wymodernizowywac czy zostawic bo ? kolega sam hyba do konca nie wie bo muwi ze ten do LA to innaczej sie robi ja nie wiem pytam wienc

 

ps. mam dysleksje i zrozómcie ze nie umiem do końca poprawnie pisaci!.!

 

edyt

 

błond zrobilem tam zamiast pobrać to pograc miało byci

 

Dzieci z przedszkola lepiej piszą niż ty. Przykro mi ale tutaj sobie nie potrolujesz. Jeżeli nie będzie poprawy to zostaną wyciągnięte konsekwencje. 

Złamano Regulamin Forum 2.2. Przyznane zostało ostrzeżenie 

@Agrael.

Edytowane przez Agrael
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.