Jump to content

Witam ! Jestem nowy ale nie spamując i nie modując stalkera...


obcy009

Recommended Posts

Witam ! Chciałbym się zapoznać z moderami z tego forum. Chciałbym Stworzyć moda który wgrywa nowa lokacje. Jak to zrobić?

Szanowni Stalkerzy na w kupne podrzucam link do darmowej TV e-screen.tv na kompie można obejrzec sobie filmy.

Zaczepem modować takie gry jak Jedi academy, Kiling floor , Homeword 2 , i drobnie Star wars Empire at war.

Chciałbym poznać kilka narzędzi do modowania Map Editor na samym początku, gdyż w ten sposób głównie moduje. Pozdrawiam Stalkerów weteranów.

 

Zrobimy może mały projekt ?

Link to comment
Share on other sites

Była okazja do stworzenia zony w polsce czyli polskie opuszczone miasta mieliśmy zrobić wyjazd forumowe ale nie wypaliło iż pomysło dawca i organizator (czyli ja ) miał kłopoty ze zdrowiem mieliśmy zrobić zdjęcia owego opuszczonego miejsca i ze zdjęć zrobić mapę i kilka dodatkowych lokacji i zrobić moda fabularnego lecz nie wyszło popytaj na innych tematach napisz privy do mechaników mogą ci pomóc :) ja miałem pomysł lecz nie znam się na skryptach i modelowaniu a raczej na realnych właściwościach balistycznych broni i odzieży ochronnej wojskowych lecz nie wypaliło zraziło pewnie mój zerowy poziom wiedzy z tego zakresu modowego.

 

życzę powodzenia w szukaniu ;)

Edited by SmokeHead
  • Positive 1
Link to comment
Share on other sites

"[...] Chciałbym Stworzyć moda który wgrywa nowa lokacje.". To jest bardzo trudne, polecam Ci zacząć od tworzenia prostych modyfikacji. GSC, co prawda wydało pakiet narzędzi deweloperskich (SDK) do każdej wersji gry tj. Cień Czarnobyla, Czyste Niebo, Zew Prypeci. Obsługa ich niejest łatwa, zabierz się za czytanie poradników :) Mogę Ci polecić abyś najpierw się poduczył, potem będziesz zaczynał tworzyć. Mam kilka pomocnych stron o modderstwie:  Tutaj (ang) I tu też (ros). Mam nadzieję że się niezniechęcisz :)

Link to comment
Share on other sites

Dziękuje ;) Potrenuje stalkerski SDK ;))

Chciałbym zrobić coś prostego tylko jedna lokacje potem ją troszeczkę po moduje. Chciałbym zrobić mapę typu surival - bronić się przed hordami mutantów z innymi stalkerami. Chciałbym aby odpowiednio za zabitą jednostke wzrastała kasa by za nią ulepszać towarzyszów stalkerów zaopatrzyć ich w broń itp

Link to comment
Share on other sites

  • Meta locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.