Skocz do zawartości

Gdzie zdobyć kasę i bandaże w Czerwonym Lesie?


cez137

Rekomendowane odpowiedzi

Siema, sory ze 1 post i od razu tutaj (jakby co to proszę moderatorów o przeniesienie) ale nie mogłem znaleźć "przywitań" a mam problem w czerwonym lesie z bandażami i kasą, problemów mam jeszcze kilka ale o tym może później, jestem już po rozmowie z Leśnikiem i po zlikwidowaniu bandytów którzy zabrali mu "kompas”, główny quest to teraz baza wojskowa i ta mega antena już nie pamiętam jak to się tam nazywa, wiecie pewnie OCB, ale...robię tez misje poboczne np.: teraz próbuje dostać się do tego gościa i zdobyć mapę czerwonego lasu tzn. PDA z mapą dla tego gościa z Powinności, zlikwidowałem już psy ale mam jeszcze ze 2-3 pijawy dokładnie nie wiem ile ich jest bo jest 3 w nocy i ciemno a one jak wiecie szybko biegają i właśnie tu mam problem, pewnie nie jeden z Was parsknie śmiechem ale na tym etapie gry mam kombinezon CZYSTEGO NIEBA i jedną apteczkę, a jak wiemy pijawy zadają dosyć rozległe obrażenia, aha...i mam niecałe 1000ru,to jest jakaś porażka, czytam na forum że ludzie mają kasę na egzo i sam nie wierze gdzie oni zdobyli tyle kasy?! drugi raz robię program w CS (bo za pierwszym razem zrobiłem to za bardzo chaotycznie i "zgubiłem" wiele questów) i nie wiem tak naprawdę gdzie zarobić jakąś porządną kasę czy to na bandaże/apteczki czy wreszcie na sam kombinezon, a naprawdę staram się robić misje poboczne, jak jest okazja to szukam artefaktów, zbieram znalezioną broń/amunicje i sprzedaje u handlarzy, ogólnie mówiąc robię wszystko aby zdobyć kasę a największa suma jaką udało mi się uzbierać to ok 15000ru, proszę o pomoc bo z tego co widzę to chyba będę zaczynał od początku ponieważ gra bardzo mi się podoba i ma swój niepowtarzalny klimat, Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Allen,dzieki za mapke,pewnie sie przyda,nie spodziewałem sie ze w tym czerwonym lesie jest tyle schowków  :ohmy: ja znalazłem może ze 4 tzn tyle mi sie pokazalo,jezeli chodzi o zlom z cial to rozumiem ze masz na mysli bron i amunicje?spoko,zbieram ale nie zawsze moge chodzic z tyloma fantami bo nie w każdej lokacji jest handlarz no i ciężar jest za duży,poza tym handlarze za zlom oferują jakieś smieszne kwoty a zwykle jest uszkodzona co jeszcze bardziej pomniejsza jej wartość,po drugie nie sa to jakies wypasy tylko zwykle kałachy,pisolety lub obrzyny,nigdy nie udało mi sie zdobyć zadnej snajperki a bylo wiele sytuacji w ktorych by mi sie przydała,amunicja do niej owszem,znalazlem kilka pudelek ktore niestety musialem sprzedac bo byla mi niepotrzebna z racji braku karabinu.

 

Wędrowcu,bagna raczej całe przeszedłem wzdłóż i w szerz,przynajmniej tak mi sie wydaje,zdobylem wiekszość schowkow ktore byly na mapce w PDF,przypomnij mi kto to jest Susłow i gdzie on jest,nie mam pamięci do nazwisk  :whistling:

 

pozdrawiam :yes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Allen,dzieki za mapke,pewnie sie przyda,nie spodziewałem sie ze w tym czerwonym lesie jest tyle schowków  :ohmy: ja znalazłem może ze 4 tzn tyle mi sie pokazalo,jezeli chodzi o zlom z cial to rozumiem ze masz na mysli bron i amunicje?spoko,zbieram ale nie zawsze moge chodzic z tyloma fantami bo nie w każdej lokacji jest handlarz no i ciężar jest za duży,poza tym handlarze za zlom oferują jakieś smieszne kwoty a zwykle jest uszkodzona co jeszcze bardziej pomniejsza jej wartość,po drugie nie sa to jakies wypasy tylko zwykle kałachy,pisolety lub obrzyny,nigdy nie udało mi sie zdobyć zadnej snajperki a bylo wiele sytuacji w ktorych by mi sie przydała,amunicja do niej owszem,znalazlem kilka pudelek ktore niestety musialem sprzedac bo byla mi niepotrzebna z racji braku karabinu.

 

Wędrowcu,bagna raczej całe przeszedłem wzdłóż i w szerz,przynajmniej tak mi sie wydaje,zdobylem wiekszość schowkow ktore byly na mapce w PDF,przypomnij mi kto to jest Susłow i gdzie on jest,nie mam pamięci do nazwisk  :whistling:

 

pozdrawiam :yes:

Handlarz :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Allen,dzieki za mapke,pewnie sie przyda,nie spodziewałem sie ze w tym czerwonym lesie jest tyle schowków  :ohmy: ja znalazłem może ze 4 tzn tyle mi sie pokazalo,jezeli chodzi o zlom z cial to rozumiem ze masz na mysli bron i amunicje?spoko,zbieram ale nie zawsze moge chodzic z tyloma fantami bo nie w każdej lokacji jest handlarz no i ciężar jest za duży,poza tym handlarze za zlom oferują jakieś smieszne kwoty a zwykle jest uszkodzona co jeszcze bardziej pomniejsza jej wartość,po drugie nie sa to jakies wypasy tylko zwykle kałachy,pisolety lub obrzyny,nigdy nie udało mi sie zdobyć zadnej snajperki a bylo wiele sytuacji w ktorych by mi sie przydała,amunicja do niej owszem,znalazlem kilka pudelek ktore niestety musialem sprzedac bo byla mi niepotrzebna z racji braku karabinu.

 

Wędrowcu,bagna raczej całe przeszedłem wzdłóż i w szerz,przynajmniej tak mi sie wydaje,zdobylem wiekszość schowkow ktore byly na mapce w PDF,przypomnij mi kto to jest Susłow i gdzie on jest,nie mam pamięci do nazwisk  :whistling:

 

pozdrawiam :yes:

no dobra ale gdzie on sie znajduje?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W bazie Czystego Nieba. On dawal Ci wyposażenie. A jak wleziesz na strych nad nim, to tam możesz mu podwędzić apteczki i gorzałę. Staraj się najpierw sprzeedawać NPCom, a na końcu handlarzom. Jak zdobywasz bagna, to broń po bandytach, jeśli nie chcesz jej dla siebie, od razu opychaj tym z CzN, co zajmują obiekty. Jak mają mało kasy, to patrz co mają w ekwipunku. Kupujesz od nich, płacąc bronią. W ten sposób np. możesz dorobić się apteczek czy bandaży, a i jakiś granat też się trafi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kondotier,dzieki,to długa droga przede mna z czerwonego lasu na bagna,ale bede musial to zrobic bo dalej nigdzie nie pojde z takim lipnym ekwipunkiem

 

w drodze na bagna wstąpiłem jeszcze do wolności do doliny mroku aby posprzedawać troche fantów i przy okazji...przylączyłem sie do nich,dostałem kombinezon wolności,jakis celownik, i jeszcze kilka fantów,ale nie wiem czy dobrze zrobiłem ponieważ zorientowałem sie że mam pendriva dla mechanika z powinnosci wartego 12500ru a teraz powinność to moi wrogowie,ale posiadam w plecaku jeszcze stary kombinezon czystego nieba,i tu pytanie,czy jak bede w agropromie i zmienie kombinezony to powinność nie bedzie do mnie sytrzelać?bo na PDA mimo tego że zmieniam kombinezony to tak czy siak powinność jest na czerwono podobnie jak bandyci,a do agropromu jeszcze nie doszedłem bo walcze na wysypisku miedzy jednym a drugim przejściem do agropromu,i tu tez jest to troche bez sensu bo jak zdobęde jeden "posterunek" ze tak to nazwe to wolają mnie do drugiego,i zanim zdobede ten drugi to ten pierwszy jest atakowany i zwykle wolność przegrywa a powinność przejmuje punkt,a jeszcze w miedzyczasie proszą mnie abym pomogł sie przedrzeć wolności w korycie rzeki albo oczyścił jakiś punkt na mapie,przecież nie da się być w 10 miejscach jednocześnie,jak Wy to rozegraliście?czy po prostu to olać i dalej iść na bagna?no bo nie wiem co mam zrobić,a do tego wszystkiego żeby było bardziej weselej to za plecami mam bandytów i ich "twierdze",ktorzy tez czasem przeszkadzaja wolności i trzeba ich likwidować.pozdro

Edytowane przez cez137
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.