Skocz do zawartości

Problem z samochodem


michal488

Rekomendowane odpowiedzi

Witam jestem na etapie gdzie ma się pierwszy fabularny kontakt z autem, podczas ucieczki przed helikopterem z bazy monolitu. Mianowicie auto jest niesamowicie wywrotne wystarczy przy najmniejszej prędkości wcisnąć skręt i leże na boku. O trzymanie kulki z helikoptera kończy się tym samym nawet bez skręcania. Da się coś z tym zrobić?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 10 miesięcy temu...

odgrzeje troche kotleta,mam ten sam problem co kolega z 1 postu,i mam pytanie,czy jest mozliwość dotarcia a raczej otworzenia bramy do mrocznego wąwozu czymś innym?bo próbuje już enty raz tym autem jechać i albo mnie rozwalają albo się wywracam,pomyslałem że pójdę tam na piechte ale brama zamknięta i nawet granat jej nie rozwali a wiem że auto tak bo widziałem na game playu na YT,ewentualnie może sa jakies cheaty na ten helikopter żeby nie latał?albo na to auto żeby było stabilniejsze?no naprawde nie idzie mi ta jazda nim,co za kretyn to projektował?to już lepiej na piechte było by sie z tymi mutantami użerać niż tym autem jechać pod obstrzałem wojska,pozdrawiam

 

dobra zrobiłem to ale mam inny problem ale o tym gdzie indziej

Edytowane przez cez137
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja rada taka. Zabierz i załaduj do bagażnika kanistry z benzyną. Następnie szybki zapis i wsiądź, szybko podjedź trochę do przodu, równocześnie skręcając w prawo pod ogrodzenie.

Nawis budynku chroni przed pierwszym atakiem śmigłowca. Jak tylko przeleci, cofnij i wtedy już w miarę spokojnie możesz jechać. Skręć od razu w prawo na drogę wiodącą do mostu. Możesz jechać wolniej, bo zanim helikopter nawróci, zdążysz dojechać do mostu i spokojnie zrobić skręt. I do bramy. Za mostem, możesz zjechać na trawę z prawej strony, bo drzewa chronią przed ogniem. Bramę wystarczy lekko trącić. Ale jeśli Zaporożec jest uszkodzony, to albo po teleportacji też się schowaj z krzakach zaraz za teleportem z prawej i go napraw. Albo zostaw i jedź dalej Uazem stojącym koło budyneczku, Jest wiele mniej wywrotny, ale benzynę ci szybko wypali. Dlatego przeładuj kanistry z Zaporożca.  Jadąc UAZem, łatwo zgubić koło zapasowe które jest bagażnikiem :), wtedy tracisz wszystko co w nim było.Ale pokonanie Parowu na piechotę, też ma swoje zalety. Można trochę powalczyć i oczyścić sobie drogę na powrót.

Jak wyjdziesz z kopalni, pozwiedzaj budynki trochę na lewo od wyjścia i idź do najbliższej drogi. Tam znajdziesz kolejne auta. Ale nie jedź na oślep. Po prawej stronie drogi masz kamienie z anomaliami, a kawałek dalej zagrody. Warto je zwiedzić. No i port rzeczny też jest wart poświęcenia mu większej uwagi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.