Jump to content

Problem z samochodem


Recommended Posts

Witam jestem na etapie gdzie ma się pierwszy fabularny kontakt z autem, podczas ucieczki przed helikopterem z bazy monolitu. Mianowicie auto jest niesamowicie wywrotne wystarczy przy najmniejszej prędkości wcisnąć skręt i leże na boku. O trzymanie kulki z helikoptera kończy się tym samym nawet bez skręcania. Da się coś z tym zrobić?

Link to comment
Share on other sites

  • 10 months later...

odgrzeje troche kotleta,mam ten sam problem co kolega z 1 postu,i mam pytanie,czy jest mozliwość dotarcia a raczej otworzenia bramy do mrocznego wąwozu czymś innym?bo próbuje już enty raz tym autem jechać i albo mnie rozwalają albo się wywracam,pomyslałem że pójdę tam na piechte ale brama zamknięta i nawet granat jej nie rozwali a wiem że auto tak bo widziałem na game playu na YT,ewentualnie może sa jakies cheaty na ten helikopter żeby nie latał?albo na to auto żeby było stabilniejsze?no naprawde nie idzie mi ta jazda nim,co za kretyn to projektował?to już lepiej na piechte było by sie z tymi mutantami użerać niż tym autem jechać pod obstrzałem wojska,pozdrawiam

 

dobra zrobiłem to ale mam inny problem ale o tym gdzie indziej

Edited by cez137
Link to comment
Share on other sites

Moja rada taka. Zabierz i załaduj do bagażnika kanistry z benzyną. Następnie szybki zapis i wsiądź, szybko podjedź trochę do przodu, równocześnie skręcając w prawo pod ogrodzenie.

Nawis budynku chroni przed pierwszym atakiem śmigłowca. Jak tylko przeleci, cofnij i wtedy już w miarę spokojnie możesz jechać. Skręć od razu w prawo na drogę wiodącą do mostu. Możesz jechać wolniej, bo zanim helikopter nawróci, zdążysz dojechać do mostu i spokojnie zrobić skręt. I do bramy. Za mostem, możesz zjechać na trawę z prawej strony, bo drzewa chronią przed ogniem. Bramę wystarczy lekko trącić. Ale jeśli Zaporożec jest uszkodzony, to albo po teleportacji też się schowaj z krzakach zaraz za teleportem z prawej i go napraw. Albo zostaw i jedź dalej Uazem stojącym koło budyneczku, Jest wiele mniej wywrotny, ale benzynę ci szybko wypali. Dlatego przeładuj kanistry z Zaporożca.  Jadąc UAZem, łatwo zgubić koło zapasowe które jest bagażnikiem :), wtedy tracisz wszystko co w nim było.Ale pokonanie Parowu na piechotę, też ma swoje zalety. Można trochę powalczyć i oczyścić sobie drogę na powrót.

Jak wyjdziesz z kopalni, pozwiedzaj budynki trochę na lewo od wyjścia i idź do najbliższej drogi. Tam znajdziesz kolejne auta. Ale nie jedź na oślep. Po prawej stronie drogi masz kamienie z anomaliami, a kawałek dalej zagrody. Warto je zwiedzić. No i port rzeczny też jest wart poświęcenia mu większej uwagi

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.