Skocz do zawartości

Mody bez koniecznego FOMM i innych


Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie, zainstalowałem właśnie Fllouta New Vegas Ultimate Edition i powiem, że zabawa jest przednia. Chciałbym jednak was zapytać, o mody do gry, ale takie, które nie wymagają mod menagera,. Żaden z tych, które próbowałem instalować nie działa, i te na nexusie i te z innych źródeł. Przetestowałem 18 ściągniętych wersji i nic. Obecnie z modów mam zainstalowany: GoodspringsPlayerHome - chałupa i piwnica, Further3rdPersonCamera, lepsza kamerka, dalej widać, i skystars na ładne rozgwieżdżone niebo. Żaden z nich nie wymagał mod menagera, są lekkie jeden plik,( bez katalogów Messhes czy textures).  Gdy zainstalowałem  inne mody, które mają już te dodatkowe katalogi (kopiowałem do katalogu data jak w F3), to gra zatrzymuje się na grafice typa z rewolwerem w czerwonych okularach i wis kilkadziesiąt minut (ostatnio p 23 minutach wyłączyłęm, kompa). Żeby nie było, nigdy nie miałem tego problemu z Oblivion, czy Fallout 3. A tu lipa.

Mój sprzęt staruszek:
Windows XP Pro 32 bitowy  - raczej nie zmienię, bo komputer to również moje narzędzie pracy i soft z którego korzystam, nie pójdzie na wyższych wersjach
amd phenom 9500 quad-core 2,2Gh
ATI HD 3650 Series
4GB ram (win widzi 3,2)
Tak więc bez rewelacji i Wiesiek 3 nie pohula na tym sprzęcie.
Uprzejmie proszę o nie dyskutowanie na temat konfiguracji mojego blaszaka, o tym co powinienem zrobić w jakichś tam plikach rejestru czy innego chgw, bo jestem zwykłym użytkownikiem, umiem włączyć, wyłączyć komp i monitor, instalować oprogramowanie i z niego korzystać i śmigać na fejsie też potrafię, żeby nie było ;)  i to mi wystarcza.W zamian za to uprzejmie proszę  o napisanie listy ciekawych modów, które zadziałąją bez menagera i innego szitu, który trzeba dodatkowo instlować

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co ci przeszkadza w FOMMie ? Po prostu za jego pomocą wczytujesz wcześniej sciągnięte mody i uruchamiasz grę. Przydatna rzecz, używałem przy Skyrimie.

Kolego, gdybyś przeczytał uważnie i w całości mój post, natrafiłbyś na:
Chciałbym jednak was zapytać, o mody do gry, ale takie, które nie wymagają mod menagera,. Żaden z tych, które próbowałem instalować nie działa, i te na nexusie i te z innych źródeł. Przetestowałem 18 ściągniętych wersji i nic.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm, Jeśli Mod Manager z Nexusa ci nie działa to masz pecha, bo są nikłe szanse znalezienia jakiegoś bardziej rozbudowanego moda który go nie wymaga. Co najwyżej jakieś modyfikacje tekstur, podniesienie udźwigu , takie proste sprawy. Coś mi chodzi po głowie, ze było tam wymagane konto na nexusie. Przy instalacji trzeba było podać login i hasło. Ale nie przysięgnę. To stare sprawy, w każdym razie, jak wyżej, używałem przy Skyrimie bez żadnych problemów.

Ale zerknij tutaj Wprawdzie też jest pod menagera ale na dole strony jest opis jak zainstalowac go ręcznie

I tutaj

I tutaj

Edytowane przez kobal
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czy te niedziałające mody nie wymagają jeszcze NVSE?

Ja uprzejmie proszę o czytanie ze zrozumieniem, bo to naprawdę cholernie przydatna umiejętność, zwłaszcza w dzisiejszych czasach. Nawet jedną sylabą nie zająknąłem się o niedziałających modach, natomiast napisałem, że żadna z wersji FOMM, które instalowałem nie chciała działać, a po wrzuceniu modów do katalogu "data", gra nie uruchamiała się w ogóle. Zapomniałem natomiast napisać, że NVSE też nie działa, i też nie mam pomysłu dlaczego. 
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.