Jump to content

Kostia (Radar)


Łobuz

Recommended Posts

Odkryłem przypadkiem prosty sposób na opróżnienie skrytki na Radarze:P Po kilkakrotnej śmierci przy teleportowaniu ;) wyszyłem z gry dla uspokojenia nerwów:angel: Po kilku minutach włączam grę a tam jest autosawe po opróżnieniu skrytki :) wczytałem grę z niego i po problemie:P Mam moda Autosawe ;)

Link to comment
Share on other sites

Tu się zgodzę z Vorenusem ;) Trochę zabawy Cię ominęło z tym schowkiem na Radarze. Przyznam się, że poległem przy którejś próbie dotarcia do tego schowka i dopiero poradnik wybawił mnie z opresji :) Jak przeczytałem opis z poradnika, to stwierdziłem że bez niego dotarcie do schowka Kostii na Radarze graniczy z cudem ;)

Link to comment
Share on other sites

Tu się zgodzę z Vorenusem :)

Trochę zabawy Cię ominęło z tym schowkiem na Radarze. Przyznam się, że poległem przy którejś próbie dotarcia do tego schowka i dopiero poradnik wybawił mnie z opresji :D

Jak przeczytałem opis z poradnika, to stwierdziłem że bez niego dotarcie do schowka Kostii na Radarze graniczy z cudem ;)

Znaleźć to jest łatwo:) dostałem opis na helikopter a on jest bardzo dokładny :D

Tylko przeżyć opróżnianie skrytki to Horor :D

Nakombinowałem się z artefaktami jak głupi ( promieniowanie i uderzenie po telepnięciu )Załamka ;)::):D:angel::D

Link to comment
Share on other sites

@ Łobuz A widzisz, ja miałem na myśli inny schowek Kostii na Radarze - ten w X10 ;) Tam jest problem z dotarciem do niego (jeśli nie czytałeś poradnika w tej kwestii to spróbuj bez czytania [spoiler "Ostatni schowek Kostii"]. Jak uda Ci się to bez poradnika to duży szacun ;)), przeżyć potem jest łatwo ...

Link to comment
Share on other sites

Yurek - zrozumiałem pierwszy post w wątku dokładnie tak jak Ty.:P

Trochę mne zastanowiło to stwierdzenie "po kilkakrotnej śmierci przy teleportowaniu", ale pomyślałem sobie, że Łobuzowi coś się w grze pochrzaniło i teleporty go zabijają ;).

Skoro Ty też tak zrozumiałeś tego posta, to Łobuz powinien wysnuć wniosek - nieco mniej enigmatycznie opisywać swoje przygody z Solianką i dać nieco większy popis swojej elokwencji :)

Link to comment
Share on other sites

Trochę mne zastanowiło to stwierdzenie "po kilkakrotnej śmierci przy teleportowaniu", ale pomyślałem sobie, że Łobuzowi coś się w grze pochrzaniło i teleporty go zabijają :D.

Skoro Ty też tak zrozumiałeś tego posta, to Łobuz powinien wysnuć wniosek - nieco mniej enigmatycznie opisywać swoje przygody z Solianką i dać nieco większy popis swojej elokwencji :D

Przecież napisałem że na Radarze :P

Nic nie wspominałem o X-10:dodgy:

Co do schowka w X-10 to mieliście racje bez poradnika to ciągle przy wejściu lądowałem ;)

Link to comment
Share on other sites

Może faktycznie to była nasza (Vorenusa i moja :D) nadinterpretacja. Sorki, jeśli poczułeś się urażony. Schowek Kostii w X10 (które to laboratorium jest przecież na Radarze :P) pamięta się po prostu bardziej z uwagi na te teleporty i latanie jak głupi w kółko :D Ten schowek, o którym wspomniałeś w swoim poście funkcjonuje w opisach jako "schowek Kostii w lesie na Radarze" - jak tak go opiszesz to nikt się nie pomyli z interpretacją, o który chodzi ;)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.

Comunity