Skocz do zawartości

F*** YOU czyli historia środkowego palca............. The one-finger salute


Rekomendowane odpowiedzi

Nie obraź się ale w/w "rewelacje" to brednie.

Dawno, dawno temu na Peloponez dotarli Germanie(Jonowie i Dorowie oraz Słowianie(Achajowie) i zmieszali się z Trakami, tak postali Grecy - ok 2700 - 1500 przed tzw. "naszą erą"*.

Jako, że wszystkie trzy w/w ekipy są z rasy białej to i Bogów mamy tych samych - 13-u i te same zwyczaje, więc jednym z synonimów tzw. farta, szczęścia czy powodzenia w życiu, boju, miłości jest fallus, jest też często TU zwróć uwagę - jeśli ktoś ci coś źle życzył lub jakaś sytuacja ci się nie "widziała" to wystawiał taki grek rzeczony środkowy palec aby odwrócić przekleństwo lub złą passę nie urażając Bogów, to coś w klimacie dzisiejszych "pogańskich" guseł zwłaszcza u ludzi prostych percepcyjnie jak tzw. robienie znaku krzyża gdy się zobaczy/poczuje coś czego się nie rozumie i daje się temu czemuś "metkę/znacznik" he he he 'sił nieczystych".

Konkluzja:

grecy z okresu przed rozszerzeniem się żydowskiej sekty zwanej chrześcijanami wystawiali środkowy palec przeciwstawiając symbol życia wszelkim emanacja śmierci, natomiast już po rozplenieniu się w/w sekty w Europie zaczeli robić znak tzw. krzyża zapominając o swoich korzeniach i w konsekwencji tego wyznawcy starej wiary dalej praktykowali zwyczaj faliczny nie tłumacząc  wyznawcom w/w "nowej wiary(post sumeryjskiej nomen omen) zasad i celu tegoż znaku.

Anglosasi jako zlepek (hmmmm ze względu na polityczność poprawną nie nazwę ich po imieniu) wielu plemion i teraz nawet ras nie zastanawiali się skąd się wziął ten symbol i co znaczy gdyż mają wrodzoną ignorancję i odporność na wiedzę czego przykładem jest historia ich nacji.... oni do tej pory nie kumają odkryć matematyków polskich dotyczących zasady działania enigmy ale uważają to za swoje i w pełni zrozumiałe :).

p.s.

* Historia Powszechna Starożytność Józef Wolski -

Podstawowy podręcznik do egzaminu z historii starożytnej!
Książka prezentuje historię państw Starożytnego Wschodu (Mezopotamia, Egipt, Indie, Chiny), Grecji i Rzymu - omawia warunki naturalne, społeczeństwo, politykę wewnętrzną i zagraniczną, stosunki gospodarcze, wierzenia religijne oraz dorobek kulturalny.Podręcznik wzbogacono tablicami synchronicznymi i genealogicznymi, indeksami rzeczowym, osób i nazw geograficznych oraz etnograficznych, zestawieniami najważniejszych dat, a także wieloma barwnymi mapami i ilustracjami.

Polecam ten w/w min. mój były podręcznik akademicki oraz zapoznanie się z tzw. bibliografią i przypisami.

Edytowane przez vidkunsen
  • Dodatnia 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nikomu nie wrzucam, tylko wyjaśniłem wszystkim jakie można popełnić błędy historyczno - kulturowe sugerując się min. rewelacjami z tzw. debilopedii na przykład, kto nie wierzy proponuje zajrzeć do w/w podręcznika akademickiego i sobie samemu poczytać odpowiedni przypis... .

Przecież Pacjenta i mnie znasz Godike ;), nigdy byśmy się nie obrażali i innych na forum publicznym.

 

:devil::biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panie V, wrzuciłem to do działu "Humor i Luźna gadka" ze względu na humorystyczno-satyryczny kształt. Nie wertowałem historii świata by doszukiwać się błędów historycznych etc.

To tylko luźna głupowata historia "środkowego palca" panie V a pan zrobił nam zarys historyczny naszej ery. :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.