Skocz do zawartości

Pijany Stalker


Rekomendowane odpowiedzi

Witam.
Mam małe pytanie czy ten Stalker o którym mówi Dzik który miał wrócić z Kordonu do Doliny Mroku musi przeżyć ?
To zadanie pojawia się po wyjściu z X-18 gdy mamy wracać na Kordon nowym przejściem przez metalową bramę. Okazuje się że ten koleżka jest po lewej stronie od drogi którą idziemy na Kordon niedaleko metalowej bramy prawie na wysokoiści fermy. Problem polega na tym że mam go odprowadzić do Dzika ale jest zalany na maxa i nogi mu się plączą a po rozmowie z nim pojawiają się watachy mutków które rozwalają gościa :( Nie mam już siły i amunicji żeby z falami mutantów walczyć a wiem że po prześjciu na Kordon w tunelu w którym lądujemy pojawia się kolejna fala mutantów...

Czy koleś może spokojnie zginąć (na mini mapie ma zanaczone miejsace gdzie ma być) czy może odłożyć to zdanie w czasie?        

 

Edytowane przez kazik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale ty masz go zaprowadzić na bazę Dzika, kolego. I to najpierw Dzik da ci zadanie byś odszukał pijaka i przyprowadził go na bazę. Odnośnie mutantów to trochę gorąco jest przy X18. Potem atakują jeszcze przy samej bazie, ale wtedy już bandyci ruszą na pomoc. Czy może zginąć, cóż... Nic prostszego jak po jego śmierci iść na bazę i zobaczyć jak Dzik na to zareaguje. A jeśli źle to wczytujesz sejwa i dalej próbujesz go ratować.

  • Dodatnia 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem go odprowadzić na bazę do Dzika ale nie mogę go obronić nie to że mi się nie chce....  Zrobiłem już X-18 i mialem po drodze na Kordon rozejrzeć się za tym kolesiem...  Mutanty atakują mnie i jego dopiero po rozmowie z nim niedaleko bramy gdzie z Doliny Mroku można przejść na Kordon.   No nic jeszcze pokombinuję albo pójdę do Dzika i zobaczę co o na to że ten stalker zginął.
 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

najlepszy do tej misji jest miotacz ognia od Wkręta, z łatwością sobie poradzisz..przyznam się ,że  nawet z dobrą strzelbą jest to dość ciężka misja. Ale mając miotacz...łatwizna, nagroda fajna..!!!  

 

Na samym końcu uważaj..,,zaspojleruje,,..tuż przy bazie kontroler atakuje, ale od miotacza szybko padnie.

Edytowane przez jazzfromhell
  • Dodatnia 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za wszystkie odpowiedzi !!! Na razie sobie odpuściłem ten temat. Wczytałem sejw sprzed wzięcia tego zadania i na razie dotarlem do Wioski Kotów na Kordonie.
Do zadania wrócę jak będę miał lepszy sprzęt.. Teraz męczę się nad zadaniem dla Sidora Walizka z posterunku i tak się zastanawiam. Sidor mówi że mam to zrobić po cichu ale ciężko jest bez noktowizora pruszać się po polu minowym (jest 3:00 w nocy). Udało mi się jakoś przeskoczyć przez ogrodzenie z drutu kolczastego i jestem teraz pod drewnianym ogrodzeniem posterunku przy tych betonowych płytach przez które można przeskoczyć na "wychodek" a potem na dach budynku gdzie znajduje się walizka. Ciężka sprawa bo co wskoczę na te płyty i chcę wskoczyć na "WC" to podnosi się alarm :( 
Oglądałem w necie filmik z tej akcji i gość poszedł frontalnie na BTRy i betonową zaporę na drodze potem rozwalił wszystkich żołnierzy a jak wziął walizkę pojawiła się jakas ekipa z babką i pomogła rozwalić resztę obsługi posterunku.. I tak się zastanawiam czy nie lepiej zrobić to na głośno...                  

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trochę offtop..wybaczcie, cholera ,dlaczego od Pietrenki guestów nie ma ?? {prócz tego ze złota piersiówką) on w poprzedniej wersji Soljanki fajne recepty dawał..m.in na rubinowa sprężynę..też tak mieliscie? 

Edytowane przez jazzfromhell
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

piersiówkę już dawno  wykonałem, powinien być ten guest z pistoletem gaussa.Jak sie spotykam z Pietrenką, mówi tylko,że jest robota..ale żadnej opcji dialogowej..co do tej roboty nie ma. Jestem po x18, teraz ide na Jantar.

Edytowane przez jazzfromhell
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.