Jump to content

House Mortis


kamo103
 Share

Recommended Posts

"House mortis" Następnego dnia świt Pytam siebie: Gdzie mam iść? Zostać pośród ludzi gdzie mój dom? Czy podążyć w strefy toń? Tu gdzie człowiek jest intruzem. Co dla zysku w nędzy żyje. Jest on wszędzie władcą świata. Lecz nie tu, lecz nie dziś. Tam gdzie człowiek pyłem jest Życie inne toczy się Choć próbujesz ją pokonać Ona złamać nie da się Tam gdzie prawa świata nic nie znaczą Tam próbujesz żyć. Twierdzisz że jest darem ona Co pokaże nam jak żyć. Gdzie człowiek człowiekiem być przestaje Co dla grosza brata zabić gotów jest Ten złodziejem i bandytą Kto nie poznał nigdy jej. Kogo strefa naznaczyła . Ten nie będzie z dala żył. Ona z dala tego wzywa. Od powrotu w śmierci dom.

  • Positive 1
Link to comment
Share on other sites

Kamo 103, mi też się podoba, masz piękniejszą duszę:). Wrzuć jeszcze wersję przetłumaczoną na łacinę i napisz jeszcze coś. W dzisiejszym dniu jest dobry czas na wiersze, bo je też coś napisałem - rymowany pastisz na "Cziterów", zacząłem późnym ranikem i dokończyłem po powrocie. Fajnie, że będzie nas teraz dwóch.:D Edit: Już się zorientowałem:)- po łacinie tylko tytuł;), może nastpny przetłumaczysz w całości? Ja będę jednak czekał na kolejny po polsku, fajnie że jesteś.:D

Link to comment
Share on other sites

;), nie ma czegoś takiego, że kogoś klonujesz kamo103 http://www.stalkerteam.pl/public/style_emoticons/<#EMO_DIR#>/confused.gif. Cieszę się, że napisałeś wiersz - popatrz jaka lawina pozytywów literackich się po tym posypała :). Poza tym wolność rządzi, możesz napisać co chcesz byle nie łamać regulaminu i w odpowiednim dziale, tutaj pisz jak najczęściej :D w innych zresztą też. I zagraj w Soljankę, będziesz mógł ocenić słynne exo malakasa.:)
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.

Comunity