Skocz do zawartości

Mod zmieniający animacje postaci


xvialix

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, od dłuższego czasu zastanawiam się czy istnieje mod zmieniający animacje naszego protagonisty. Chodzi mi głównie o biegnie bez broni bo naprawdę to wygląda okropnie, widziałem też jak np npc biegają z opuszczoną bronią, lub też tak chodzą. Fajnie by było też mieć takie animki siadania przy ognisku, grania na gitarze jak npc itp, w celu poklimacenia :D

Więc jeśli taki mod istnieje, prosiłbym go o podanie, byłbym niezmiernie wdzięczny.

Edytowane przez xvialix
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Swego czasu widziałem małą zmianę animacji na amk-team.ru

Fajne animki są w OLR 2.5, LWR'ach i innych większych modach. Żebyś ustawił takie animacje jak mają

nie uzbrojone npc musiałbyś prawdopodobnie bawić się w silniku oraz animowaniu.

Granie na gitarze i siedzenie przy ognisku to kwestia miejsc dodanych poprzez spawn które odpalały by skrypt powodujący

niskie kucanie i wyciąganie gitary.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obecnie gram sobie w zmodowanego Call of Chernobyl, gra się miodnie, lecz właśnie brakuje mi takich smaczków jakie podałem, a w takim zaawansowanej zabawie w silniku jestem zielony, więc to chyba nie na moje możliwości a szkoda. Widziałem w Lost alpha, że animka biegania bez broni była nowa(nie tak sztywna jak obecnie, wyglądała jakbyś biegał ze śrubą). Mógłbyś mi wyjaśnić jak zrobić ten spawn, do grania na gitarze itp?(okropnie mi tego brakuje, fajnie posiedzieć z innymi stalkerami przy ogisku i posłuchać co oni mówią, jeszcze przy kiełbasce i wódce plus gitarce :D).

Byłbym wdzieczny, gdyby ktoś pomógł mi/wyjaśnił jak edytować animacje naszego bohater :)

Edytowane przez xvialix
Literówka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyjaśniać na temat spawnu dużo nie mogę bo nie znam się na tym. Chodzi o coś takiego:

Jest sobie ognisko... ognisko jest otoczone przez okrąg. Gdy wchodzimy w ten okrąg automatycznie postać kuca, spawnuje się gitara w eq i gra sobie na niej.

Trzeba tylko mieć łeb do tego żeby wszystko nie miało żadnych problemów typu freezowanie postaci po wejściu w ognisko.

Albo używając SDK...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Meta zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.