Skocz do zawartości

Ograbienie bandytów w Martwym Mieście


Anton Gorodecki

Rekomendowane odpowiedzi

Miałem spory problem z tym zadaniem (głównie ze znalezieniem właściwej amunicji), więc poniżej zamieszczam listę rzeczy potrzebnych do jego ukończenia (najlepiej zabrać je - oprócz broni oczywiście - PRZED wejściem w teleport do Martwego Miasta z terenu piwnicy jednego z domów w Limańsku).

UkXF8ZT.jpg

  • 20 konserw "Radość turysty",
  • 20 zwykłych (czerwonych) apteczek,
  • 5 butelek wódki,
  • 10 paczek naboi 5,45x39 BP.

W obozie bandytów znajdziemy 2 szt. AKS 74U (jeden jest w sejfie, drugi - na piętrze w domu w pudle kartonowym). Należy najpierw wziąć ten z sejfu, ażeby pojawił się w pudle drugi. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem podobny problem, głównie chodzi o to, że Tiumeński nie chciał ze mną gadać, mimo że miałem zaliczone zebranie wszystkich rzeczy. Wygląda na to, że w skryptach tego zadania jest błąd związany z amunicją. Według skryptów poza innymi rzeczami trzeba przynieść Tiumeńskiemu 10 magazynków amunicji do kałacha. Skrypt odhacza zadanie jeśli w plecaku mamy 200 sztuk amunicji 5,45x39. Ale Tiumeński przyjął zadanie dopiero jak miałem 300 sztuk amunicji 5,45x39 BP, czyli przeciwpancernej. Niby się zgadza, magazynki do kałaszy mają przeważnie po 30szt. 10x30=300. Tylko że w bazie bandytów nie ma tyle takiej amunicji. Nie wiem, czy uda się rozwiązać ten problem. Na razie wybierając się pierwszy raz do Martwego Miasta lepiej zadbać o to by w plecaku było ze 150 sztuk amunicji 5,45x39 BP.

Odnośnie AKS 74U, u mnie nie było zgrzytów z kolejnością. Natomiast towar ze skrzynki na strychu, gdzie między innymi jest drugi AKSU, lubi po rozbiciu skrzynki przelecieć piętro niżej. Może dlatego go nie było.

 

Wstępnie rozwiązałem  problem z Tiumeńskim, zmieniając w odpowiednim pliku ilość paczek amunicji z 10 na 5. 5x30 =150, ilość bez większego problemu do znalezienia w obozie bandytów. Zadanie zaliczyło się od strzału, Tiumeński od razu zagadał jak trzeba. Zastanawiam się czy wprowadzić tą zmianę na stałe, do kolejnej wersji polonizacji. Chętnie wysłucham sugestii.

Edytowane przez kobal
  • Dodatnia 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już mam to zrobione. Po prostu wrzuć ten plik. Wrzucę go do kolejnej wersji polonizacji i poprawię tekst. Myślę, że lepiej po zainstalowaniu poprawki wczytać zapis z przed ograbienia obozu. Tak żeby ekwipunek był pusty. Choć w sumie nie wiem jak to się zachowa.

 

arhara_dialog.script

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.