Skocz do zawartości

Wrogi Kret


Rekomendowane odpowiedzi

Podczas jakiejś potyczki rzuciłem granatem , wydawało mi się ze dostał odłamkami bo przełaził obok ale nie zmienił nastawienia (był nadal pomarańczowy i nie strzelał do mnie tylko biegał z bronią) gdy doszedłem do ogniska przy którym siedział bies (niosłem mu kombinezon) Kret zaczyna do mnie strzelać i ma wrogie nastawienie (jeśli miał bym się cofnąć to nawet nie pamiętam kiedy to było z tym granatem (jakieś dwa dni wstecz) . I teraz moje pytanie czy mogę zmienić nastawienie samego Kreta albo jak w tym modzie zmienić nastawienie frakcji bo w katalogu creatures mam tylko plik actor, a szkoda grac przez dwa dni od nowa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Ja miałem taki problem z Bustym i dopiero cofnięcie się w grze załatwiło sprawę.:blush:

Przyjaciele mają kolor ZIELONY - więc już pomaranczowy pokazał że coś nie tak:excl:

Pomarańczowy znaczy neutralny.

 

Problem jest znacznie poważniejszy. Kret staje się wrogi w momencie w którym daje apteczkę bandycie przy pierwszym wejściu do Doliny mroku . Reasumując dam apteczkę wrogi staje się Kret nie dam apteczki wrodzy są bandyci i po pierwsze odpada linia kwestow dla bandytów po wtóre nie mogę ubić ich przywódcy (nieśmiertelny) i nie mam jak się dostać do lab w dolinie .... błędne kolo.Co radzicie? Ktos miał taki problem?

 

Edytowane przez Qguar
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem ostatnio podobny podobny problem - mianowicie wrogi stał się Kostia (nie rzucałem obok niego granatami, nie strzelałem do/obok niego - na Radarze oraz w Prypeci Centr. zabijałem notorycznie samotników więc myślę że tu tkwi problem). Mówię sobie - zadania dla niego wykonałem - niech dziad świeci się na czerwono. Problem odpuściłem. Do czasu. W trakcie fabuły wysp natknąłem się na kobitkę (teraz już wiem kim jest) na Kordonie. Podchodzę do ogniska - a tu ni stąd ni zowąd seria z Sajgi.... Zgon. Wczytuję... znów to samo... Ki *uj? Zerknąłem przez lunetę  na ów  niewiastę - krwisto czerwona - mówię sobie - to teraz bracie masz przehuśtane jak w ruskim czołgu - nie dość że Kostia to jeszcze ten babsztyl.....

Poszperałem najpierw na rus forach - i TU natknąłem się na rozwiązanie problemu - post karavan150 nr. 2.533. Edycja pliku ui_main_menu.script pozwala podnieść do zielonej stosunki z dowolną frakcją w grze (nawet nie trzeba zapisywać gry i wczytywać, skrypt działa natychmiastowo).

W ten oto cziterski sposób naprawiłem stosunki zarówno z Kostią jak i Marią.   

Dodano: Edytowałem te brzydki wyrazy, aby lepiej moderacja spała:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.