Skocz do zawartości

Kod do drzwii w podziemnym bunkrze na Zatonie


Rekomendowane odpowiedzi

Czytaj dialogi. Musisz znaleźć niejakiego Gienię Sapera. Będzie w okolicy anomalii Kocioł i ręczę że nigdzie się stamtąd nie ruszy :laugh:. Wykonasz dla niego małe zadanko a on przybliży ci sprawę kodu do drzwi.

Czytam dialogi, ale to zadanie wziąłem jakiś czas temu żeby mieć przejście na Zaton i zająłem się głównym wątkiem z Solianki i teraz przed zadaniami błyskawicy chcę troszkę wyczyścić PDA. Wielkie dzięki Kobal.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O Gieni mówi ci Dimak, gdy zleca ci zadanie poszukiwania dokumentów. Striełok go pyta jak ma się dostać do laboratorium a Dimak mówi mu o Gieni i zleca jego odszukanie. Może ominąłeś tą linie dialogową?  A może nie zbierałeś dokumentów w takiej kolejności jak trzeba? Dimak wyraźnie uprzedza że trzeba najpierw wziąć dokumenty ze Stacji Antenowej Krug, potem z Zakładu Utylizacji, a na końcu Żelazny Las. A może opuściłeś lokację i Gienia zmarł. W końcu ile czasu można stać na minie :devil:.

  • Dodatnia 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O Gieni mówi ci Dimak, gdy zleca ci zadanie poszukiwania dokumentów. Striełok go pyta jak ma się dostać do laboratorium a Dimak mówi mu o Gieni i zleca jego odszukanie. Może ominąłeś tą linie dialogową?  A może nie zbierałeś dokumentów w takiej kolejności jak trzeba? Dimak wyraźnie uprzedza że trzeba najpierw wziąć dokumenty ze Stacji Antenowej Krug, potem z Zakładu Utylizacji, a na końcu Żelazny Las. A może opuściłeś lokację i Gienia zmarł. W końcu ile czasu można stać na minie :devil:.

Dokumenty zebrałem dokładnie w takiej kolejności i chciałem na końcu wejść do bunkra a tu trzeba kod, lokacji nie opuszczałem bo zbieram cały czas skanery anomalii dla Swiblowa.

Na pewno tam jest, ale na minimapie nie pokazuje kropki.Musisz go ręcznie wymacać.

A czy w PDA pokazuje się??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem dokładnie tu gdzie na zdjęciu pokazał Kobal, ale nie ma go tu, już chyba wszystkie miny na klatę przyjąłem :biggrin:

Może ominąłeś tą linie dialogową?

Rzeczywiście przyznaję się ominąłem ją właśnie wróciłem do Dimaka i zobaczyłem, że jest, bałwan ze mnie :biggrin:

Znalazłem nareszcie PDA go nie pokazuje, ale bioradar tak :biggrin: Dziękuję wszystkim za intersowanym za pomoc.

Edytowane przez carlopapa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.