Skocz do zawartości

Posterunek obraz nędzy i rozpaczy


Rekomendowane odpowiedzi

 Witam, ktoś ma jakiś pomysł jak wykonać misje z wykradzeniem walizy? Noc, ciemno wszędzie, ja lecę sobie kulturalnie przy płocie.. i nagle bum BTR wali do mnie, ze aż miło. Sidor kazał iść w nocy bo podobno dwie osoby tam tylko są.. g prawda u mnie jest parunastu strzelców i pięknie strzelają. Ale nie o tym, to tylko taka dygresja lecę wiec sobie przy tym płocie do drzewka gdzie zawsze dało się przejść. A tu dupa... Wokół drzewka jakieś dziwaczne anomalie które odpychają mnie prosto pod kule BTR. I nie da się tam przyjść.. Co robić?

 

Czy to prawda, że jak zacznę nawalać do żołnierzyków to nici z gadania z Kuzniecowem?

 

I od razu jeszcze jedno takie pytanie.. czy zbieranie siana z trupów jest już niemożliwe? Czy czegoś nie odblokowałem?

Edytowane przez Ignachinio
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tekst Sidora o słabej ochronie w nocy jest z podstawki i nijak się ma do sytuacji w modzie. Zresztą i w podstawce nie miało żadnego znaczenia kiedy tam pójdziesz. Na posterunek sie wchodzi z lewej strony lokacji, przez dziurę przy zwalonym drzewie. I odpychająca anomalia była tam chyba zawsze. Tak czy owak musisz się przez nią przedostać. Żadnego BTRa tam nie powinno być, BTRy są dwa, z prawej strony lokacji. Jeżeli pojawia ci się BTR z lewej strony to zapewne jest to wina wywołanego wcześniej alarmu na posterunku. Kluczem jest dostanie się do budynku, jeżeli zaczniesz strzelać, pojawią sie śmigłowce i masz nikłe szanse przeżycia na otwartej przestrzeni. Więc albo ustaw sobie nieśmiertelność albo kombinuj inaczej. Jak powinien przebiegać ten quest opisywałem już tyle razy że nie mam siły tego powtarzać.

Atak na posterunek nijak się ma do stosunków z Kuźniecowem. Choć ja na wszelki wypadek nie wchodzę mu w oczy po wykonaniu tego questa aż nie zmienię lokacji. Możliwe też, że po tym właśnie queście pod mostem pojawiają się przebrani za żołnierzy najemnicy, którzy strzelają do Striełoka bez ostrzeżenia. Ale tych można odstrzelić ze snajperki bez żadnych konsekwencji.

Odzyskiwanie pieniędzy z trupów jest możliwe, ale daleko, daleko później. Po zdobyciu odpowiedniego oprogramowania przy jednym z zadań.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nikogo nie trzeba kasować - weż walizę , a za chwilę pojawią się siły wsparcia - kilku kolesi i kobitka którzy zrobią jesień średniowiecza na Posterunku. Ty tylko przeżyj i pozbieraj fanty.

BTW: najemnicy przy moście to póżniejsza historia.

Edytowane przez boberm
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolesie się pojawią i pomogą gdy już wszystko wytłuczesz to nie bierz od nich zadań, za każdym razem gdy tam podejdziesz będą się spawnować i wybiją wszystkich, a jak weźmiesz zadanie to pójdą do wioski kotów. Mi to się bardzo przydało na starcie gry gdy miałem słaby ekwipunek, jak już zdobędziesz fajne arty, kombinezon Czarnego Doktora i np. Wintoeza Woronina to bierzesz od nich zadania i tłuczesz za każdym razem wojsko sam jak coś robisz na posterunku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.