Skocz do zawartości

Pusty Zaton


Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Skończyłem zadania w Martwym Mieście i pojawił się problem  jak w temacie. Po przejściu kanałami i teleportem na Zaton wita mnie stadko panienek-zombi potem spotykam kilku bandytów i na tym koniec.wszędzie jest pusto główny statek gdzie miałem kontynuować zadanie "Znaleźć snajpera" też świeci pustkami.. Brakuje też mutantów spotkałem tylko jakieś "foki" w większych rozlewiskach. Wchodzenie ponowne na lokacje nic nie daje tak jak wczytywanie wcześniejszych sejwów. Może czegoś nie zrobiłem więc podaje mój sejw z Zatonu.

https://yadi.sk/d/u5UuWzDknBUwv

Proszę o pomoc chciałem sobie dzisiaj jeszcze pograć.

 

 

Edytowane przez kazik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Problem polega na tym że nie byłem jeszcze we Wschodniej Prypeci. Jedyne zadanie u mnie w PDA w tej lokacji to "Schowek Łowcy" (związane z zabiciem Cienia Monolitu). Nie mam jednak żadengo wejścia na tą lokację ani wyjścia...

Edytowane przez kazik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co obecnie ustaliłem droga do Wschodniej Prypeci pojawia się podczas nitki zadań "Lekarstwo dla ojca Adrianny" i tą ścieżkę Jantar - Wschodnia Prypeć  otwiera Kałmuk na Bagnach. Teraz tylko muszę wybadać o co chodzi z tą Adrianną (ma to coś wspólnego z jakimś schowkiem w X-16). Na pewno tych zadań nie robiłem... 

  • Dodatnia 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przejście do wschodniej Prypeci jest powiązane z linią scenariusza " Poszukiwanie egzoszkieletu Czarnego Doktora", a lekarstwo dla ojca Ariadny jest w tej linii jednym z zadań. Ta linia scenariusza zaczyna się po znalezieniu dla Sacharowa trzech książek w labach. Sacharow po nagrode odsyła nas do Wilka. Wilk obiecuje nam super pancerz, którego poszukiwania zaprowadzą nas na nowe lokacje a przy okazji zapoznamy się z Ariadną, która tenże pancerz skręciła.

  • Dodatnia 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Witam.

Nadal mam pusty Zaton ale nic to brnę w fabule dalej ;)
Obecnie jestem na Jupiterze skończyłem zadanie z Morozowem odprowadziłem go i wskazał mi przejście z Jantaru na Zaton...   
Mam krótkie pytanie jak nazywają się w modzie:
serce rotana
żądło pająka
karabin "KORD" -  pierwszy raz pojawia się w schowku na Jantarze razem z shotgunem "Drozd" ale gdzieś mi go wcięło :(

Proszę o pomoc!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, anatol napisał:

 A jak będzie ręka czerwonego burera.

mutant_burer_red_hand

10 minut temu, kazik napisał:

p.s. Drozda mam - jest to NAJLEPSZY shotgun zabija wszystko od Snorków po Bibliotekarzy jednym strzałem ;) 

Proszę bardzo. Ja namiętnie korzystałem z Mossberga Haka - również "otwiera drzwi od stodoły" :ohmy::biggrin:

  • Dodatnia 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia Sunday, January 17, 2016 o 14:01, Anton Gorodecki napisał:

Mieszkańcy Skadowska (w tym również Fenrir) pojawią się po wykonaniu zadania dla Dimaka na tajne archiwa.

Witam. 
Pytanie do znawców Zony.
Gdzie znajdę kod do drzwi w anomalii "Żelazny Las" potrzebny jest w zadaniu z cytatu.      

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U Dimaka dialogu nie było widocznie dużo wcześniej już go przeczytałem.. Za to na Zatonie znalazłem Gienię Sapera 
Dalej poszło łatwo... i w końcu mam ekipę stalkerów na "Skadowsku"  :)
Teraz trochę mi się zejdzie zanim zacznę robić nowe zadania.. Najpierw muszę podczyścić zaległe zadnia w PDA.

p.s. Polecam odwiedzenie NIESAMOWITEGO sklad broni i amunicji w zrujnowanym bundynku przy dźwigu na Zatonie.
Czegoś takiego jeszcze nie widziałem grająć w STALKERA !

p.s. Jeśli to nie będzie wbrew regilaminowi w załączniku dodaję znaleziony na rus forach plik ze spisem nazw chyba wszystkich
przedmiotów z OP-2. (jeśli ktoś będzie chciał przejrzeć to polecam do otwarcia Notepad++)  sprawdzałem niektóre nazwy 
i wszystko jest ok ;)  

Полный список лута для ОП-2.txt

Edytowane przez kazik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.