Skocz do zawartości

Straszne Momenty.


Rekomendowane odpowiedzi

Jak pierwszy raz gra?em w SoC to nie dzia?a?a mi latarka, WYOBRA?CIE to sobie jakiego mia?em stracha w X18, w podziemiach Agroprom ( skrytka Strieloka ), podziemia mózgo-zw?glacza a to wszystko przez pijawk?. A w X16 cho? nie by?o pijawki to te Snorki mnie wystraszy?y ?e nie da?em rady dalej i?? i wgra?em gr? od nowa, by?a latarka wi?c pokona?em ciemno?ci X16

Zawa?u dosta?em kiedy wykonywa?em zadanie dla dowódcy Powinno?ci chodzi?o o granatnik

(jak kto? wykona? t? misje to wie o co mi chodzi ) ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Je?eli chodzi o Cie? Czarnobyla to mia?em stracha przy wy??czaniu mózgo-zw?glacza, na pocz?tku trzeba si? przedziera? przez mutanty i to g?ównie pijawki, za pierwszym razem nie wiedzia?em co jest dalej..i ba?em si? po prostu. Jest jeszcze jedno miejsce.. a mianowicie dolina mroku, labX18. Ba?em si? schodzi? w dó?, ale najgorsze to by?o jak podszed?em do drzwi i nagle kto? z drugiej strony mocno w nie uderza, z pocz?tku my?la?em ?e to mutant ten wielki (nibyolbrzym), ale gdy otworzy?em.. okaza?o si? ?e nikogo nie ma. Kolejnym strasznym miejscem by?a wioska tu? przy bazie ''wolno?ci'', mia?em za zadanie tam pój?? i wybi? pijawki...by?o ich tam pe?no, wybiega?y na mnie z domów. Ale jako? sobie poradzi?em..ju? nie przypominam sobie strasznych momentów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Podziemia Agropromu- tam przezylem swoja pierwsza walke z piajwka. Scena wygladala tak...

Ide sobie przez podziemia, tabijajac paru bandytow. Potem, gdy bylem w glownym tunelu, zaczalem isc powoli (czulem, ze zaraz cos sie stanie!). Zauwazylem jakis leb stojacy tylem do mnie, ze 50 metrow dalej. Chcialem obejsc jegomoscia od tylu. No wiec, ide... 10 metrow, i musialem na chwilke spuscic wroga z oczu, zaslanialy mi rury... w tym momencie obrocilem sie, czy ktos za mna nie idzie... Jeb! Uderzylem w beczke. Ku*wa, uslyszal mnie! Pobieglem wiec w jego strone ''tylna droga'', ale go juz tam nie bylo... Odwrocilem sie, zeby sprawdzic czy nie idzie za mna... Pizd! Dostalem w morde! Wystrachalem sie jak dziki wieprz! Zaczalem napierdalac przed siebie, ale, do cholery, nie widzialem nikogo! Dopiero po kilku sekundach zorientowalem sie, ze to cos robi sie niewidzialne i widac tylko oczy! 2 magazynki, dopiero zabilem stwora. Najbardziej epicka akcja stalkera ever... normalnie jakby ktos ja wyrerzyserowal!

Orpocz tego pukanie w drzwi i snorki w labkach, wioska pijawek (jak mnie jedna w domku zaskoczyla...) oraz baza bandztow w dolinie mrokow (a dokladnie ten wielki hangar i jego ciemne zaulki).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio gra?em z kumplem no i akcja w Agropromie.

Id? sobie i widz? pijawk?. Mówi? do kumpla:

- Patrz Pijawka.

On na to:

- Zakradnij si? do niej ale uwa?aj bo to zwierz i ci? wyczuje.

Zakradam si? i jestem za ni?. A kolega do mnie:

- Patrz zaraz ci? wyczuje.

A moja reakcja na to:

- E tam to ja j? zajebi? i wyrwa?em do przodu dr?c si? Uraaaa.

A mora? jest taki ?e w Podziemiach Agropromu rosn? Pijawki ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 miesięcy temu...

Ja si? wystraszy?em ogl?daj?c intro.By?o to ju? dawno temu kiedy pierwszy raz kolega da? mi zagra? w Stalkera(on te? gra? pierwszy raz) w 2007roku.By? ju? pó?ny wieczór.W??czyli?my gr? i ogl?damy intro.A? tu nagle ci??arówka podskakuje na wyboju a do nas obraca si?zmasakrowana twarz Najemnika Szramy.;)Nie?le si? wystraszyli?my. ;).A co do momentów podczas grania to : Id? wy??czy? mózgozw?glacz.Zbli?am si? do kompleksu którym otoczony jest radar a? tu nagle s?ysz? dziwny d?wi?k.B?yskawicznie do ty?u si? odwracam.I widz? tu? przed sob? (ok.1metr) przezroczyst? pijawk? (zwidy wywo?ywane przez radar).Tak sie wystraszy?em ?? a? na ksze?le podskoczy?em (gra?em w nocy).:) Jednak straszniejsze momenty mia??m w innych cz??ciach gry np. w czystym niebie ide sobie w nocy bez noktowizora a tu nagle szmer w kszakach i pijawka wyskakuje tu? przedemn? lub w zewie prypeci pijawka zasz?a mnie od (ty?u te? w nocy) i chwyci?a za gard?o.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.