Skocz do zawartości

Narzeczony Marii


Rekomendowane odpowiedzi

Coś musiałem chyba zepsuć w kolejności wykonywania zadań, mam już na własność Gwiazdę Proroka a więc jestem praktycznie nieśmiertelny, jestem na ATP na Kordonie i wykonuję zadanie odnaleźć narzeczonego Marii. Przy trupie bandyty Paluch odnalazłem PDA z informacjami o Sławiku Gilu, jednak gdy biorę to PDA to automatycznie wywala mi grę do pulpitu. Proszę Was o poradę. W tej chwili jestem na etapie wykonywania zadania Archiwum  Wideo.

Przy okazji aby nie zakładać nowego tematu mam pytanie w kwestii zadania Tajemnica Wysp. Zebrałem już wszystkie części kodu i nie wiem co trzeba dalej zrobić by odgadnąć kod, a to zadanie mi już wisi nie posunięte do przodu od dłuższego czasu. Z góry dziękuję za pomoc i wszystkim składam najlepsze życzenia z okazji Świąt Wielkiej Nocy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zadanie z tajemniczymi wyspami ruszy ci jak odnajdziesz i uratujesz narzeczonego Marii. Zalecana wypasiona snajperka, koniecznie z autonamierzaniem. Wywala cię bo zapewne grasz na bardzo starej wersji polonizacji. Pamiętam, że był tam błąd związany z smsem otrzymywanym w momencie podniesienia tego PDA. Ale to jest dawno poprawione. Zweryfikuj jaką masz wersję polonizacji. Jeżeli masz niższą niż aktualna v010 to po prostu wgraj nową wersję. Problem powinien zniknąć. Jeżeli masz najnowszą wersję polonizacji to podaj log błędu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Czy to które miałeś dostałeś od Górnika w Pieczarze? On daje ten art za zadanie Latarki dla Górnika. 
Drugie miejsce to bonusowy schowek Tubylca w Centralnej Prypeci 
Koordynaty -62.6 8.4 84.2 

ss_oldman_02-15-18_13-58-30_(l11_pripyat).thumb.jpg.335631e3712dc5d4903f1b077d1d5302.jpg

ss_oldman_02-15-18_13-58-17_(l11_pripyat).thumb.jpg.c39bdd89b80a183aee89e6c57c81a52d.jpg

ss_oldman_02-15-18_13-58-06_(l11_pripyat).thumb.jpg.6cf6d57b41e724769cb7ea597be6e515.jpg

W PDA pojawiają się kolejne informacje:

p.s. Schowek na pewno tam jest bo to co na zrzutach to jest grane na Twoim sejwie.
Pamiętaj, że Serce Poltergeista jest bardzo radioaktywne.  

Edytowane przez kazik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.