Jump to content

Dziwne zjawisko


Recommended Posts

Grając w Czyste Niebo ,będąc w Instytucie badawczym Jantar zauwarzyłem że zombi wchodzą w anomalie wzlatują kilkanaście metrów w górę ;) a ich ciała są rozrywane ;). Wydaje mi się ze wylatuje z nich wtedy część kręgosłu wraz z żebrami gdyż grając wcześniej nie było w tym miejscu tego obiektu a grając teraz znalazłem kilka z nich porozrzucanych wokół instytutu.Chce wiedzieć czy ktoś z was zauważył to zjawisko a mianowicie tą część ciała pojawiającą się nagle w miejscu w którym wcześniej jej nie było ?

Link to comment
Share on other sites

Ja widziałem takie coś w soljance i nie tylko bo w tajnych ścieżkach też coś takiego było.Jeśli to to o co ci chodzi.Jeśli mutant wejdzie w anomalie Karuzelę bodajże to wyrzuca go kilka metrów w górę , kręci się i po paru sekundach jest rozrywany na strzępy.Na ziemi zostaje cos jak obdarty z ciała szkielet.Oczywiście nic nie można podnieść a szkielet po jakimś czasie znika.Nawet mam gdzieś screena jak pseudopies sie tak kreci ;)

Link to comment
Share on other sites

Dzięki kobal.Zastanawiałem się czy ten kręgosłup jest poprostu zwykłym obiektem takim jak np.lodówka który jest w niezmiennym miejscu przez całą gre i nieda się go wygenerować czy też takim (można powiedzieć,,interaktywnym")który jest tworzony w wyniku poczynań sztucznej inteligencji.Dzięki tobie już wiem ;) Wiesz może czy to zjawisko występuje w normalnej wersji gry ? Mam Random moda i właśnie on może być tego efektem.

Link to comment
Share on other sites

Wiesz może czy to zjawisko występuje w normalnej wersji gry ? Mam Random moda i właśnie on może być tego efektem.

Oj kiedy ja grałem w normalną wersję ;) Nie pamiętam po prostu ale skoro występuje w modach do SoC to Random Mod nie ma z tym nic raczej wspólnego

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • Guest locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.