Skocz do zawartości

Dziwne zjawisko


Rekomendowane odpowiedzi

Grając w Czyste Niebo ,będąc w Instytucie badawczym Jantar zauwarzyłem że zombi wchodzą w anomalie wzlatują kilkanaście metrów w górę ;) a ich ciała są rozrywane ;). Wydaje mi się ze wylatuje z nich wtedy część kręgosłu wraz z żebrami gdyż grając wcześniej nie było w tym miejscu tego obiektu a grając teraz znalazłem kilka z nich porozrzucanych wokół instytutu.Chce wiedzieć czy ktoś z was zauważył to zjawisko a mianowicie tą część ciała pojawiającą się nagle w miejscu w którym wcześniej jej nie było ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja widziałem takie coś w soljance i nie tylko bo w tajnych ścieżkach też coś takiego było.Jeśli to to o co ci chodzi.Jeśli mutant wejdzie w anomalie Karuzelę bodajże to wyrzuca go kilka metrów w górę , kręci się i po paru sekundach jest rozrywany na strzępy.Na ziemi zostaje cos jak obdarty z ciała szkielet.Oczywiście nic nie można podnieść a szkielet po jakimś czasie znika.Nawet mam gdzieś screena jak pseudopies sie tak kreci ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki kobal.Zastanawiałem się czy ten kręgosłup jest poprostu zwykłym obiektem takim jak np.lodówka który jest w niezmiennym miejscu przez całą gre i nieda się go wygenerować czy też takim (można powiedzieć,,interaktywnym")który jest tworzony w wyniku poczynań sztucznej inteligencji.Dzięki tobie już wiem ;) Wiesz może czy to zjawisko występuje w normalnej wersji gry ? Mam Random moda i właśnie on może być tego efektem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.