Skocz do zawartości

Rozdzielczość


Flick

Rekomendowane odpowiedzi

Siemanko.

Pobrałem ruskiego repacka tej gry, gdy prubuj go włączyć wyskakuje mi że gra jest otwierana w zbyt wielu Hz,i potem praktycznie nic dalej nie mogę zrobić tylko wyłączyć komputer i z powrotem go włączyć,patrzyłem też na internecie trochę że to jest w user.ltx ale ja nie mam tego pliku.

Mam też jakiś FoV Switcher ale on jest w addons a nie gamedata.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Zievmowit - Trochę to dziwne, bo repack powinien się uruchomić bez problemu. Na forum mamy temat z repackami (chyba od Komy, jeśli nie, to autora wstawki przepraszam ). Te repacki działają bez problemu.

A odpowiadając na Twoje pytanie. Zobacz w pliku fsgame.ltx, gdzie masz robione zapisy z gry. Tam powinien być user.ltx zrobiony przez grę. A jeśli nie ma, to weź i przekopiuj tam user.ltx z naszej podstawki.

Tak samo postąp, gdy user.ltx zrobiła rosyjska podstawka, usuwając wcześniej ten zrobiony przez nią.

  • Dodatnia 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Zievmowit - plik user.ltx masz przecież w katalogu zapisów polskiej podstawki. Chyba że jej nie masz.

A gdzie go wkleić, to musisz zobaczyć w pliku fsgame.ltx z repacka. Tam masz podaną ścieżkę.

Podpinam Ci pliki z mojej podstawki. Nie stosuję WSAD a swoje, TGRH, więc sobie pozmieniaj.

Masz też plik fsgame.ltx z polskiej podstawki, z ustawieniem na zapis w katalogu gry, ale nie wiem czy na nim pójdzie rosyjska gra. Choć powinna.

user.ltx

fsgame.ltx

 

 

  • Dodatnia 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.