Skocz do zawartości

[CoC] Smurth's Dynamic Hud v.3.2.2.8


Junx

Rekomendowane odpowiedzi

SDH_Pinned.jpg

Platforma: Call of Chernobyl (repack - wersja samodzielna)
Data premiery: 20.10.2016 r.
Autor: thales100
 

Początkowo ten niewielki dodatek został stworzony do gry S.T.A.L.K.E.R. Zew Prypeci, jednak po czasie zaadaptowano go do Call of Chernobyl. 

W grze pojawił się nowy dźwięk oddechu u protagonisty w zależności od zaistniałych sytuacji, krew podczas otrzymanych obrażeń na ekranie monitora oraz animacje w czasie korzystania z różnych przedmiotów. 

Dodatek jest kompatybilny z większością modyfikacji do CoC'a z wyjątkiem tych, które ingerują w HUD. 


INSTALACJA:

Spoiler

Zalecana kolejność instalacji:

1. Call of Chernobyl.


2. Pobrane i wypakowane archiwum moda umieszczamy w głównym katalogu gry.
 

 

LINKI DO POBRANIA:

Spoiler

Mod:


Źródło: ejFj9IA.jpg
 

  • Dodatnia 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Dnia 10 stycznia 2017 roku pojawiła się aktualizacja do wersji v3.2.2.8. Dodatek zawiera nowe animacje 3D używania apteczek, bandaża, antyradów, energetyków, Herkulesa, wódki, chleba, kiełbasy, „Rozkoszy turysty”, patroszenia mutantów oraz podkładania i zdalnej detonacji ładunku C-4. Kompatybilny jest z CoC 1.4.22.

Poniżej wideo przegląd najważniejszych opcji tego dodatku:

Podkładanie ładunku C-4 i zdalna detonacja: TUTAJ WIDEO

Używanie apteczki: TUTAJ WIDEO

Konsumpcja jedzenia z puszki: TUTAJ WIDEO

Patroszenie mutanta: TUTAJ WIDEO

Zmieniony efekt przeładowywania podczas wystrzału: TUTAJ WIDEO

Dynamiczny efekt oddechu: TUTAJ WIDEO

Przegrzewanie się broni: TUTAJ WIDEO

 

Przegląd opcji wyglądu HUD:

Domyślny:

2N7e5MI.jpg

Tylko amunicja na HUD:

 oFvnrrx.jpg

Amunicja i magazynek:

 0HWo3TF.jpg

Amunicja, magazynek i pasek zdrowia:

 drtwvSY.jpg

Domyślny (wersja „mini”):

 l8r8R9y.jpg

Minimapa włączona:

 k83zSO2.jpg

W stylu Autumn Aurora 2:

 AKjnwtI.jpg

Mały HUD:

 G86Q8Kg.jpg

Źródło: moddb.com

  • Dodatnia 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

U mnie działa tylko częściowo. Są zmienione wskaźniki HUDa, ale obrysów maski i animacji  nie ma. Z innych modów mam Weapon Gulash i Outfit Addona. Chyba gryzie się z Gulashem. 

Zrobię reinstal, razem  STCop Weapon i Outfit Addonem. To idzie na końcu?

Edytowane przez PiotrIwan
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, PiotrIwan napisał:

Są zmienione wskaźniki HUDa, ale obrysów maski i animacji  nie ma. Z innych modów mam Weapon Gulash i Outfit Addona. Chyba gryzie się z Gulashem. 

Zainstalowałem i miałem to samo. Smurth's Dynamic Hud nie będzie współpracował z Gulaszem.

7 godzin temu, PiotrIwan napisał:

razem  STCop Weapon i Outfit Addonem. To idzie na końcu?

  1. CoC 1.4.22 PL
  2. STCoP PL
  3. Outfit Addon PL + łatka na STCoP
  4. Smurth's Dynamic Hud + łatka na STCoP (w instrukcji jest napisane że jest PODOBNO łatka STCoP + OA, ale jest tylko w plikach sama łatka na STCoP).
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już nie wiem co tu jest grane. Teraz (po włączeniu tych opcji rozgrywki) obrys maski jest, ale animacji, wskaźników i broni nie pokazuje. Albo trzeba tu coś jeszcze z opcjonalnymi plikami robić albo coś dalej jest niekompatybilne.  W dodatku nagle gra przyciemniała, jakbym zmniejszył jej jasność (ale to się zmieni w opcjach). Albo coś żle kopiuję, albo to się dlaej gryzie z Outfit Addonem

W menu też nie ma nazwy tego moda, jest tylko STCOP i OutftAddon. 

 

Edytowane przez PiotrIwan
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skopiuj jeszcze opcjonalny HUD do gamedaty CoC-a z optional _hud_and_npc

Fgtm01C.png

15 minut temu, PiotrIwan napisał:

W menu też nie ma nazwy tego moda, jest tylko STCOP i OutftAddon. 

Ten dodatek nie ma polonizacji, więc i info w menu głównym nie ma.

U mnie zza szkieł maski jest tak:

NBdG4X8.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Musiałeś skopiować inny HUD. Aby na HUD-zie pojawiły się ikony wskaźników żywotności, wytrzymałości, amunicji, krwawienia i głodu oraz minimapa na koniec skopiuj z katalogu optional _hud_and_npc gamedaty folderów Hud - bleeding, hunger icon, ammo, health and stamina bars ORAZ Minimap - On, oczywiście ze zgodą na nadpisanie plików. U mnie ta kombinacja wygląda tak:

wWslDnc.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mody na grafikę:

http://www.moddb.com/mods/call-of-chernobyl/addons/autumnal-winds

http://www.moddb.com/mods/call-of-chernobyl/addons/absolute-nature-redux

http://www.moddb.com/mods/call-of-chernobyl/addons/structures-redux

Za chwilę zainstaluję CoC + AO 3.1 + Smurth's Dynamic Hud i dam znać jak dokładnie wygląda instalacja...

***

Instalacja dla CoC 1.4.22 PL + AO 3.1v.5 + Smurth's Dynamic Hud v3.2.2.8:

  1. CoC 1.4.22 PL
  2. AO 3.1v.5 PL
  3.  Smurth's Dynamic Hud:
  • z katalogu Install Files - Copy ALL the content into CoC dir gamedata do CoC-a;
  • z katalogu patches_compatibility gamedata folderu AO_Compatibility_Patch do Coc-a;
  • z katalogu optional _hud_and_npc gamedaty folderów Hud - bleeding, hunger icon, ammo, health and stamina bars ORAZ Minimap - On, oczywiście ze zgodą na nadpisanie plików;
  • OPCJONALNIE: animacje C-4 i konserwy czyli gamedaty folderów optional_C4explosive_Van_AO_OWR_OA_ONLY! oraz optional_conserva_animation_AO_ONLY! do CoC-a.

W opcjach zmieniasz:

lSrjMWI.jpg ro2tmjh.jpg 

Efekt końcowy nowego HUD-a: ( @SEB2E proszę SCAR-a:D):

1txf2QR.jpg

  • Dodatnia 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dodatki graficzne w teorii nie powinny kolidować z "pakietami broni". Głowy nie dam, ponieważ nie testowałem.

Próbowałem z tym C-4 i konserwą ale nie chce u mnie działać nawet po instalacji dodatkowego skryptu na animację konserwy. W plikach napisano że jest na wersję 1.4.17, niestety zapewne dlatego nie działa...

Reszta śmiga ładnie:D @boberm czy może zmieniłeś ostatnio PieC-a?

  • Dodatnia 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...

Mam problem z tym hudem :O... Mam zainstalowaną najnowszą wersję CoC, polonizację, OWR, Outfit addon + polonizacja, 2 addony graficzne na textury i roslinność polecane z Waszego forum i padłem na tym hudzie. Wszystko pozamieniałem w gamedacie jak zaleca autor, ale w paczce nie ma patcha OWR+AO... Stąd zainstalowałem 2 osobno na OWR i AO. Gra w ogóle nie uruchomiła się. Zawartość tych patchy mnie lekko zdziwiła bo są to tylko meshes 2 broni odpowiednio AKs 74U i Beretty. Nie instalowałem nic z folderu optional_hud_and_npc. Pomożecie plz?

Edytowane przez Mayer99
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witam, chciałbym spytać, czy ta modyfikacja pogryzie się bardzo z najnowszym hybrid packiem? - Zależałoby mi w głównej mierze na [tym] efekcie (maska + mały hud wraz z kompasem), jeśli tak, dałoby zamienić obecny w hybrydzie hud na ten z owej modyfikacji? Nie powiem, mi bardziej przypadło to do gustu. (gusta i guściki)

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.