Jump to content

Schowek Huntera


Yurek

Recommended Posts

Teraz mogę powiedzieć, że wprowadzony przeze mnie w "Polskim Akcencie" do Solianki "schowek Huntera" działa w 100% i jego zawartość jest dokładnie taka jak została zaplanowana (tzn. nie podlega modyfikacji losowej).

Poniżej krótka historyjka obrazkowa ze schowkiem w roli głównej:

1. Moment otrzymania info o schowku na PDA:

Dołączona grafika

2. Tak wygląda opis schowka i jego lokalizacja na mapce w PDA:

Dołączona grafika

3. Moment odnalezienia schowka w terenie ... (fajnie schowany jest :P):

Dołączona grafika

4. ... i jego zawartość (wszystko inne poza kombinezonem Huntera zamalowałem czarną farbą :D - ma być niespodzianka po odnalezieniu http://www.stalkerteam.pl/public/style_emoticons/<#EMO_DIR#>/confused.gif):

Dołączona grafika

Link to comment
Share on other sites

Akurat ten schowek nie jest przypisany do konkretnej osoby lub zdarzenia, ale pojawi się po ubiciu pewnej liczby konkretnych wrogów (co nie powinno być zbyt trudne :P). Chciałem, by pojawił się w miarę szybko podczas gry.

Teraz tylko potrzebne są jeszcze potwierdzenia od osób, które zaczęły niedawno zabawę z Solą http://www.stalkerteam.pl/public/style_emoticons/<#EMO_DIR#>/confused.gif

@ portals

Dzięki ... :D

Link to comment
Share on other sites

 • 2 weeks later...

Takie są warunki pojawienia sie schowka (+ odrobina szczęścia podczas działania pewnego skryptu, który ocenia prawdopodobieństwo pojawienia się informacji o schowku mimo spełnienia warunków):


condlist = {=npc_rank(master) +yan_kill_brain_done} 5
community = killer, military, bandit, stalker, monolith

co tłumacząc z "komputerowego" na nasze:

wykonaj zadanie wyłączenia mózgozwęglacza, a następnie zlikwiduj 5 stalkerów w randze master (mistrz) z jednego z ugrupowań: najmenicy, wojskowi, bandyci, samotnicy, monolitowcy.

przy czym tych pięciu stalkerów MUSI być z jednego ugrupowania, więc możesz mieć po czterech "mistrzów" z każdego z wymienionych ugrupowań i nie dostać schowka, lub co gorsza dostać inny za właśnie tych czterech z jednej frakcji - i licznik bije od nowa ...

Link to comment
Share on other sites

 • 1 month later...
 • 1 month later...
 • 2 months later...
 • 1 year later...

Kombinezon Huntera znajdziesz w pliku: "meceniy_outfits.ltx

ścieżka: gamedataconfigmiscStrange_Zone_mod

sekcja:

;---------------------------------------------------------------------------------------------;	HUNTER's SCIENTIFIC OUTFIT (by Yurek & utak3r);---------------------------------------------------------------------------------------------[yurek_combat_outfit]:outfit_baseGroupControlSection	= spawn_groupdiscovery_dependency = $spawn 			= "outfityurek_combat_outfit"$prefetch 		= 32class			= E_STLKcform      = skeletonvisual     = equipmentsnebo_nauchniy_metro2033.ogfactor_visual	= actorsnebostalker_nebo_nauchniy_metro2033.ogfnightvision_sect	= effector_nightvision_bast	ef_equipment_type	= 1inv_name			= yurek_combat_outfit_nameinv_name_short		= yurek_combat_outfit_namedescription			= yurek_combat_outfit_descriptioninv_weight			= 5.0slot				= 6inv_grid_width   = 2inv_grid_height  = 3inv_grid_x     = 41inv_grid_y     = 35full_icon_name		= npc_icon_yurek_combat_outfitcost				= 90000full_scale_icon		= 8,6		;čęîíęŕ ńňŕëęĺđŕ â ęîńňţěĺ â ďîëíűé đîńňimmunities_sect			= sect_yurek_combat_outfit_immunities; MEDIUM RESISTANCEburn_protection 				= 0.5strike_protection 				= 0.5shock_protection 				= 0.6wound_protection				= 0.5radiation_protection 			= 0.9telepatic_protection 			= 0.5chemical_burn_protection 		= 0.5explosion_protection 			= 0.4fire_wound_protection 			= 0.5bones_koeff_protection	= armor_helmet_damageadditional_inventory_weight	= 30additional_inventory_weight2	= 30 ; 10+[sect_yurek_combat_outfit_immunities]burn_immunity					= 0.005strike_immunity					= 0.005shock_immunity					= 0.005wound_immunity				= 0.005radiation_immunity				= 0.001telepatic_immunity				= 0.001chemical_burn_immunity			= 0.005explosion_immunity				= 0.003fire_wound_immunity				= 0.002
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
 • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.

Comunity