Skocz do zawartości

Gmodowy Stalker


Thial

Rekomendowane odpowiedzi

Pewnie ka?dy wie czym jest garry's mod. Postanowi?em wi?c zaj?? si? stworzeniem stalkerowego moda i specjalnego trybu gry. W modzie postaram si? umie?ci? wszystkie przedmioty z oryginalnego stalkera. W modzie b?d? dost?pne frakcje. Podczas rejestracji na serwerze gracz wybiera swoj? frakcj? i kilka przedmiotów z listy na start. B?dzie móg? wykonywa? zadania. Polowa? na mutanty, a tak?e na stalkerów z innych frakcji za których dostanie nagrod?. Tak w skrócie to rozpoczynam prac? nad stalkerem RPG. Je?eli pragniecie dorzuci? soje kilka s?ów lub da? jaki? pomys? nie kr?pujcie si?. Uprzedzam, ?e mod b?dzie bardzo realistyczny. Np. by zdoby? ?ruby b?dziemy musieli szuka? ich na z?omowisku lub poprostu kupi? od npc lub innego gracza. Po "?mierci" (straceniu przytomno?ci) gracz b?dzie musia? zaczeka? od 20-40 minut na ocucenie przez medyka w zale?no?ci od poziomu otrzymanych obra?e?. Tak wi?c piszcie ile wlezie. Jad? na tydzie? na dzia?k?, lecz jest tam komp (bez neta) tak wi?c czasu nie b?d? marnowa?. Moda uko?cz? przed ko?cem wakacji. Spakowany b?dzie jako wersja standalone (bez ?adnych instalacji, niepotrzebnych modeli, d?wi?ków itp).

A je?li kto? czego? potrzebuje to pisa? lub dzwoni? (722396326)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Nie wiem czy czego? trzeba wi?cej- robisz to, co ju? powinno by? w stalkerze. Mam nadziej?, ?e poziom trudno?ci równie? b?dzie wysoki (i nie mam na my?li gin?? 500 razy na godzin?, tylko g?owi? si? nad czym? d?ugi czas i wymy?la? co robi? "w razie czego"). Czekam na tego moda, kurde.

Codo propozycji, to mam jedn?- zrób syf. Taki prawdziwy, brudny i lepi?cy si? w ?apach (to jest jedna z tych rzeczy, które wole w grach postapo, miast kilometrów zburzonych budynków).

Kiedy uko?czysz moda, jestem pewien ?e tysi?ce fanów w krótkim czasie zdob?dziesz ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 7 miesięcy temu...

A wi?c tak by zrobi? naszego Stalkera pod Silnik Source :

1. Mapy.

2. Textury.

3. AI z Sourca jest s?abo rozwini?ta.

4. Skrypty , pliki Lua.

5. Fizyka gry.

6. Efekty wizualne.

i tak dalej

Potrzeba kasy czasu i zgranej grupy

A pozatym poco 2 stalker ?

I w dodatku na takim silniku ?

ale powodzenia cool.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.