Skocz do zawartości

Wasze osiągnięcia


Rekomendowane odpowiedzi

Jakie osiągnięcia udało wam sie zdobyć w Zewie? Moje to : - Ekspert systemów obronnych - Detektyw - Przyjaciel Powinności - Wysłannik sprawiedliwości - Przywódca - Łowca mutantów - Jeden z nas - Pionier - Asystent - Doświadczony stalker - Bogaty klient

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja te : Bogaty klient Ekspert systemów obronnych Detektyw Właściciel sekretów Handlarz informacjami Łowca mutantów Obrońca równowagi Przywódca Pionier Właściciel sekretów Mistrz techniki Asystent Wysłannik sprawiedliwości Przyjaciel stalkerów Doświadczony stalker Naznaczony przez Zonę Poszukiwacz Dyplomata

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja mam takie Ekspert systemów obronnych Detektyw Przyjaciel Wolności Przyjaciel stalkerów Wysłannik sprawiedliwości Ekspert wysokiej technologii Handlarz informacjami Strażnik sekretów Przywódca Naznaczony przez Zonę Łowca mutantów Jeden z nas Pionier Asystent Doświadczony stalker I jeszcze takie Strzelec wyborowy Legendarny stalker Wielki bandzior Elektroniczny magnat Pomocnik technika Szlachetny ratownik

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja mam takie

Ekspert systemów obronnych

Detektyw

Przyjaciel Wolności

Przyjaciel stalkerów

Wysłannik sprawiedliwości

Ekspert wysokiej technologii

Handlarz informacjami

Strażnik sekretów

Przywódca

Naznaczony przez Zonę

Łowca mutantów

Jeden z nas

Pionier

Asystent

Doświadczony stalker

I jeszcze takie

Strzelec wyborowy

Legendarny stalker

Wielki bandzior

Elektroniczny magnat

Pomocnik technika

Szlachetny ratownik

Masz Przyjaciela Wolności i Stalkerów razem ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co wiem można mieć przyjaciela wolności i stalkerów razem bo przyjaciela stalkerów otrzymuje sie po wykonaniu określonych zadań które nie mają nic wspólnego z innymi frakcjami (tj. wolność i powinność dla któych nie można razem zdobyć tego osiągnięcia).Moge jednak nie mieć racji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.