Jump to content

Witaj Stalkerze!

Agrael

spxKGilav2A.jpg
 

Witaj stalkerze na forum StalkerTeam ! 

Przebyłeś długą drogę, stalker - musisz mieć albo wielkie doświadczenie, albo po prostu niezwykłe szczęście. W tej części Strefy Wykluczenia bywa czasami dość niebezpiecznie, ale skoro udało Ci się nas odnaleźć, to pewnie szukasz informacji o Zonie, prawda ? Hah ! Chodź, stalker.. Pokażemy Ci parę ciekawych miejsc. 

Nasze forum istnieje od dekady i zostało stworzone głównie z myślą o tworzeniu spolszczeń do licznych modyfikacji - od fabularnych po lekko ingerujących w rozgrywkę, czy grafikę. Jeżeli to właśnie dla nich tutaj jesteś, to koniecznie zapoznaj się z naszym Katalogiem Modów, który zawiera praktycznie wszystkie modyfikacje, jakie powstały do całej serii S.T.A.L.K.E.R-a. Dla ułatwienia poszukiwań podzieliliśmy go na części. Już na wstępie chcielibyśmy polecić kilka najlepszych produkcji, które doczekały się pełnego spolszczenia na naszym forum: 

Cień Czarnobyla

 • OGSR Mod - W znacznym stopniu rozbudowuje pierwszą odsłonę S.T.A.L.K.E.R.-a. Nie zabraknie nowych zadań, lokacji, broni, NPC czy zmian w oprawie wizualnej. 
 • F.O.T.O.G.R.A.F - Zadebiutował ponad 7 lat temu, ale wciąż cieszy się sporym zainteresowaniem wśród naszej społeczności. 
 • Złota Kula Pełna nowych innowacji z niespotykaną jak dotąd atmosferą. Jest również dostępna w wersji z modem Autumn Aurora 2.1.

Czyste Niebo

 • OGSM 1.8 CE - Próba usprawnienia Czystego Nieba. Podstawowym celem OGSM jest doprowadzenie gry do jak największej spójności bez przeróbki głównych koncepcji twórców. 
 • HARDWARMOD v3.2 Jedna z niewielu modyfikacji fabularnych do Czystego Nieba.
 • Seria Reborn - Coś całkowicie odmiennego - przygotujcie się na wizję Zony oczami wskrzeszonego Szramy. 

Zew Prypeci

 • Modyfikacje od V.I.V.I.E.N.T-TEAM - Jedna z najlepszych serii fabularnych, która ujrzała światło dzienne. 
 • SGM - Rozwinięcie Zewu Prypeci. Po pewnym czasie mod doczekał się nowych wersji, których nie sposób opisać w kilku zdaniach. Polecamy najnowszą odsłonę modyfikacji: Sigerous Mod 2.2 with Gunslinger Mod.
 • Misery - Charakteryzuje się wysokim poziomem trudności oraz wręcz imponującą listą wprowadzonych nowości. Sądzisz, że wiedziałeś już wszystko ? Witamy w piekle !

Call of Chernobyl

 • Anomaly 1.5.1 - Ogromne zmiany w grafice, wszystkie znane lokacje z trylogii, 4 wątki fabularne, masa nowych przedmiotów, odświeżona pogoda, rozbudowany PDA.. I wiele, wiele więcej ! Oczywiście wszystko po polsku. 
 • Legend Returns - Próba przeniesienia buildowskiej atmosfery na tory Call of Chernobyl z aktywną symulacją życia i otwartym światem gry. 

Skoro jesteśmy przy temacie modyfikacji, to zachęcamy do odwiedzenia działu Nowości ze Świata Modów  - zawsze warto być na bieżąco najnowszych wieści, a uwierzcie nam na słowo - każdego dnia pojawiają się nowe. 

To oczywiście jedynie drobna część tego, co mamy do zaoferowania, ale opisanie każdego działu lub podforum zajęłoby mnóstwo czasu, a więc poniżej znajdziecie odsyłacz do danej części forum wraz z jej skromnym opisem:

 • Poradniki - Masz problem z ukończeniem danej produkcji ? Być może to właśnie tutaj uzyskasz odpowiedzi na nurtujące Cię pytania. 
 • S.T.A.L.K.E.R. 2 - Dyskusja oraz najnowsze wieści z kontynuacji prac nad legendarnym tytułem. 
 • Modyfikacje do serii S.T.A.L.K.E.R. - Tematy poświęcone nieprzetłumaczonym modyfikacjom do S.T.A.L.K.E.R.-a
 • Zakątek Tłumacza - Marzysz o przetłumaczeniu moda ? Dołóż swoją cegiełkę ! Wymiana doświadczeń oraz porady dotyczące polonizacji. 
 • Podstawowe wersje gry - Cień Czarnobyla, Czyste Niebo, Zew Prypeci - Być może nie skrywają już tylu tajemnic, co kiedyś, ale gdyby nie one..
 • Początki i historia gry S.T.A.L.K.E.R. - Buildy, Oblivion Lost, archiwalne materiały z procesu powstawania całej serii - wszystko w jednym miejscu. 
 • Szkoła Moddingu - Coś dla " jajogłowych ", czyli wszystko, co powinieneś wiedzieć o modowaniu. 
 • Bar 100 Radów - Najbardziej obszerna część forum - Począwszy od poważnych rozmów niekoniecznie związanych ze S.T.A.L.K.E.R.-em, po luźną dyskusję o grach lub filmach. 
 1. PDA- Pytania związane z funkcjonowaniem forum, a także ogłoszenia administracji. Masz pomysł na rozwój strony ? Z wielką chęcią wysłuchamy ! 
 2. Czarnobyl i Okolice - 26.04.1986r. - Pamiętaj o tej dacie, stalker. 
 3. Twórczość Stalkerów - Chciałbyś pochwalić się nowym opowiadaniem lub filmikiem ? Śmiało ! 
 4. W klimatach Zony - grafiki, kalendarze etc. - Jeżeli kochasz robić screeny, to ten dział jest dla Ciebie. 
 5. Bazar Sidorowicza - Nieźle, całkiem fajny towar. 
 6. Hyde Park - O wszystkim i o niczym. Czasami niezbędny po ciężkim dniu w Zonie. 

Wygląda na to, że właśnie dobrnęliśmy do końca !  Widzisz tamtych stalkerów przy ognisku ? Podejdź do nich i się przywitaj - zawsze znajdzie się stara wódka, dla nowych ludzi. Ah, jeszcze jedno.. Pamiętaj, że kto zadziera z elitą, ten nakrywa się pytą ! 

 

×
×
 • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.

Comunity