Jump to content

Metastophalius

Turysta
 • Posts

  12
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

Metastophalius last won the day on June 19

Metastophalius had the most liked content!

About Metastophalius

 • Birthday 10/15/2000

Profile Information

 • Ruble
  0
 • Frakcja
  Powinność
 • Płeć
  Kobieta
 • Broń Główna
  VSS Vintorez

Recent Profile Visitors

266 profile views

Metastophalius's Achievements

Gość w Zonie

Gość w Zonie (1/21)

18

Reputation

 1. Popełniłam taki oto kolaż muzyczno-dźwiękowy podczas tłumaczenia dodatku do Poszukiwaczy (swoją drogą trochę nad tym jeszcze posiedzę, sporo się dowiedziałam dzięki temu o strukturze plików gry, więc dodam parę rzeczy od siebie). Utwór zaczyna się od wycinków z albumu zespołu Devil Doll - Dies Irae (zbieżność z podtytułem moda, stąd wziął się pomysł na zmianę muzyki). Potem przejście do utworu ambientowego Visions - Lamentation z przeróżnymi dźwiękami otoczenia w tle dla niespokojnego, nocnego klimatu. Udało mi się, skryptem i podmianą jednego .dll, odblokować to Cieniowe pseudostereo, więc utwór będzie słychać podobnie, z przejściami między kanałem prawym i lewym. DIES IRAE MENU MUSIC.ogg Menu w trakcie obróbki:
 2. @kondotier W porządku i dziękuję w takim razie. Dopiero się uczę samodzielnie rosyjskiego, dlatego póki co się nie wyrywam do większych tłumaczeń. W każdym razie myślę, że ze słownikami i tłumaczami jakoś to pójdzie, a i w nauce pomoże 🙂 Potem przy przechodzeniu moda, oprócz sprawdzenia czy wszystko gra, będę, tak jak już mówiłam, zwracać uwagę na użycie tekstur konkretnych postaci z gier jako zupełnie innych i je trochę poprzerabiam, bo mnie to nieco irytuje. Po poprawkach tutaj podrzucę, zapewne sposobnie będzie założyć do tego nowy temat?
 3. Podejmował się już ktoś scalenia tego dodatku ze spolszczeniem? Z tego, co widzę, oprócz dodania broniek są jeszcze jakieś drobne poprawki. Jeśli nie, to ja się trochę pobawię 🙂
 4. @tom3kb Jestem już za połową podstawki, więc chyba na razie sobie dodatek odpuszczę, zwłaszcza, że zdaje się być czasochłonny, a ja chcę ograć jak najwięcej modów do Cienia w najbliższym czasie. BTW Widzę, że w Apokalipsie i następnych modach autor użył modeli z gier z serii jako zupełnie innych postaci, co mnie niebywale irytuje, bo te fizjonomie koreluję bezpośrednio z oryginałami. Może jako ćwiczenie poprzerabiam im trochę tekstury między rozgrywką, we wszystkich modach gdzie się na to natknę. Już zmieniłam tę dziwnie wyglądającą buildową teksturę twarzy naukowca-Duszmana, mimo że to bagatela, bo stoi w słabym świetle.
 5. @vidkunsen Też ciekawe, chociaż nie wiem, czy sensownie dawać aż tyle cech na jednego 🙂 Jeszcze będę myśleć nad mutantami, na razie mam do roboty tę zaczętą grafikę. Trochę to potrwa, ale może kiedy to zacznie już jakoś wyglądać to podrzucę jeszcze screen w trakcie tworzenia, o ile nie będzie to tu zbytnio zaśmiecać.
 6. @Pancerniak77 'Варта' może też oznaczać "strażników", jest więc opcja, że na ścianie widnieje jedynie jakaś bandycka sentencja (Братве по масти, варте - по пасти), gdyż kryminaliści mówią do siebie per 'братва', ale mogę się mylić.
 7. @vidkunsen Haha, ten język to by była zbyt oczywista zrzynka 😃 Futro z założenia miało być upodobnione do traw dla kamuflażu i skradania się, do tego duża szybkość i ta wysuwana szczęka dla zwiększenia zasięgu kąsania, zaś jako przeciwwaga niska wytrzymałość oraz przez ślepia bazowane na pajęczych (jedna para do głębi i szczegółów, druga rejestrująca ruch), odstrzelenie oka powodowałoby całkowite zaburzenie orientacji w otoczeniu.
 8. @vidkunsen Na razie skończona jest tylko ta zamieszczona grafika, od tamtej pory nie narysowałam zbyt dużo rzeczy, ani nie wrzucałam nic do sieci, może sobie jakieś strony pozakładam niedługo, bo na grafice chcę skupić moją przyszłość/profesję. W każdym razie narobiłam tylko masę szkiców w wolnym czasie, ale odbiór powyższego obrazka zdecydowanie mnie zmotywował do kontynuowania. Stąd tytuł tematu, tak na przyszłość 🙂 Tak jak pisałam powyżej w planach - w najbliższym czasie skupię się na kilku grafikach "rodzajowych" (z życia codziennego Zony), teraz robię ilustrację wejścia na Rostok po/podczas ulewy. Mogę w tej chwili podrzucić szkic z dość starą koncepcją mutanta, chyba tego jeszcze nigdzie nie publikowałam. Miał mieć wysuwaną szczękę, coś jak rekin-goblin. Może jeszcze do tego wrócę, fajnie by było kiedyś zaimplementować nowe mutanty do modów, ale przede mną jeszcze nauka modelowania 3D i animacji 🙂
 9. @tom3kb Zdaje mi się, że SW podali gdzieś dalej 😄 niemniej o planowanych rzeczach jeszcze nigdzie nie pisałam.
 10. Tę grafikę z 2018 wrzuciłam już w kilka miejsc, ale może nie zawadzi również i tutaj 🙂 Jestem już w trakcie robienia kolejnych, w folderze nazbierało się kilkadziesiąt szkiców. Mam w planach m.in.:
 11. @tom3kb W takim razie szkoda Twego czasu, ściągnę wersję bez dodatku 🙂 Dzięki za szybką odpowiedź
 12. Witam Link do mega nie działa. Czy jest możliwość wznowienia lub alternatywny sposób pobrania? 🙂
×
×
 • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.

Comunity