Jump to content

Metastophalius

Stalker
 • Posts

  55
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  3

Metastophalius last won the day on October 8

Metastophalius had the most liked content!

2 Followers

About Metastophalius

 • Birthday 10/15/2000

Contact Methods

 • Website URL
  www.artstation.com/sepulcrum_obscura
 • GG
  0

Profile Information

 • Ruble
  336
 • Frakcja
  Powinność
 • Płeć
  Kobieta
 • Broń Główna
  WSS Wintoriez
 • O mnie
  Semper in altum

Recent Profile Visitors

1,642 profile views

Metastophalius's Achievements

Przemytnik

Przemytnik (7/21)

112

Reputation

 1. Serdecznie dziękuję wszystkim za życzenia. ☺️
 2. @tom3kb Wszystkiego najlepszego! Dużo zdrowia, szczęścia oraz wytrwałości w rozwijaniu forum
 3. Nie jest to wieść najświeższa, ale nie znalazłam nic na ten temat na forum, a niedawno natknęłam się na poniższy projekt. Francuski artysta i programista, Charles Thomas, od przeszło roku pracuje nad konwersją silnika X-Ray 1.0 dla Cienia Czarnobyla, aby obsługiwał PBR (renderowanie bazujące na fizyce), na filmikach widać odbicia zwierciadlane oraz formujące się w deszczu kałuże. Prace idą powoli, nadal jest dużo błędów, a ostatnia aktualizacja projektu miała miejsce ok. pół roku temu. Poniżej wszystkie prezentacje efektów zamieszczone dotychczas na kanale twórcy. Wg mnie deszcz wygląda rewelacyjnie. [GITHUB]
 4. @boberm A więc "stos wstydu" jeszcze bardziej urośnie 😅 Dzięki serdeczne za propozycję, ale ja raczej wciągam papier, a ebooki to w ostateczności, może kiedyś się bardziej przekonam do czytników, na razie po staroświecku
 5. @boberm Na mnie na razie "Fundacja" Asimova czeka na półce (kiedyż ja to wszystko nadrobię), ale sądząc po Twym opisie, serial będę omijać z daleka. W tym dzisiejszym politpoprawnym szaleństwie jest taki plus, że coraz mniej przybywa rzeczy do oglądania i będzie można się skupić na nadrabianiu staroci 😁 Może przyjdzie mi kiedyś polecić tutaj coś niszowego.
 6. @Gatzek Nieco późne - Wszystkiego najlepszego Panie Mechaniku Dużo zdrowia, szczęścia i artefaktów!
 7. @kondotier Zgadza się, problem był z nazwą pliku, sprawdziłam to u siebie i okazało się, że po wypakowaniu nazwy tekstur są w jakimś innym kodowaniu, widać to po występowaniu tej francuskiej litery à. Wystarczyło zmienić nazwę na tę ze skryptu, który "woła" tę teksturę i wyświetla się ta nowa.
 8. @metek58 Już pobrałam moda, trochę zajmie zanim zainstaluję, muszę przełączyć język na rosyjski, bo mam w instalatorze krzaczki, a do tego trzeba będzie zrestartować kompa. Ta tekstura gdzieś daleko w grze występuje? Jeśli tak, to jak pisałam, przyda mi się plik zapisu z tego momentu Ekspertem nie jestem, ale może uda się ten problem jakoś rozwiązać.
 9. @metek58 Ajaj, to ściągnę moda w wolnej chwili w takim razie i bym prosiła o jakiś zapis w momencie gdzie się ta tekstura pojawia, żeby zaoszczędzić czasu. Hm, a może w ustawieniach jest zmieniony przycisk od robienia screena?
 10. Wygrzebałam mój pierwszy szkic inspirowany Stalkerem/postapokalipsą. Perspektywa tu totalnie leży 😅 Może gdyby postać znajdowała się na pagórku, miałoby to większy sens. Zrobione w październiku 2016, poza chyba bazowana na jakiejś fotografii, może kiedyś do tego wrócę, bo na dysku mam późniejsze stadium, gdzie już pracowałam nad konturami:
 11. @metek58 Zastosowałam do tekstury 3 rodzaje kodowania, 2 przez Photoshop, a ten 3. programem GIMP. Trzeba tylko usunąć numer na początku i można popodmieniać i zobaczyć, czy któraś się wyświetli. Co ciekawe w GIMPie pobrana tekstura mi się nie chciała otworzyć, ale już mi się to zdarzało i mimo to nie było problemów z wyświetlaniem. Zastanawia mnie też użycie litery "à" w wyrazie "actor". Jeśli żadna z tych podesłanych się nie pojawi w grze, to może nie być wina samych tekstur. Ewentualnie jeszcze pobiorę moda i sprawdzę jak to u mnie wygląda, bo nie jestem w temacie jeśli chodzi o "Powrót Szramy". 1finish_àctor_sam.dds 2finish_àctor_sam.dds 3finish_àctor_sam.dds
 12. @metek58 Tekstura wydaje się być w porządku, u mnie otwiera się tak samo jak ta z napisem po rosyjsku. Pozwolę sobie tylko się przyczepić - mała literówka "zułek" zamiast "zaułek" oraz wygląda na to, że przy przenoszeniu ostatniej linijki tekstu trochę pikseli od litery "i" zostało w poprzednim wersie, ale to taki szczególik 😅 Spróbuję przerobić ponownie tę teksturę rosyjską i zapiszę dwoma różnymi pluginami, może coś się grze nie podoba z kodowaniem.
 13. @metek58 Takie zwykłe gify czy pod Stalkera, gdzie każda klatka to osobna tekstura? Coś tam już umiem w tej kwestii
 14. @metek58 Ja teraz sporo tekstur przerabiam, jeśli nadal trzeba lub jeszcze coś się trafi, to chętnie pomogę. wm_pl_3.dds
 15. Trochę neofolku z jednej kompilacji
×
×
 • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.

Comunity