Jump to content

yascarr

Stalker
 • Content Count

  16
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

57 Przyjacielski

About yascarr

 • Rank
  Gość w Zonie

Profile Information

 • Ruble
  114
 • Frakcja
  Samotnicy
 • Procesor
  i7-4770
 • Płeć
  Mężczyzna
 • Broń Główna
  SVD
 • RAM
  12GB
 • Karta graficzna
  GeForce GTX 1070 Ti Mini 8GB
 • System operacyjny
  Windows 10

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Ze swoich doświadczeń dodam że włączenie HDAO czy HBAO z ustawieniem "High" to 100% wylot do Pulpitu przy ładowaniu poziomu. Tak samo gdy ustawicie gęstość trawy na maksimum. Na pierwszy problem polecam ReShade i wtyczkę quint_MXAO z jednoczesnym wyłączeniem jakiegokolwiek SSAO w samej grze.
 2. Został. Też uważam że jeśli chodzi o CoC to Legend Returns to jedna z lepszych "mutacji".
 3. 1. Niestety nie. Przynajmniej na daną chwilę. Staram się zmontować skrypt który to będzie robił. Niemniej najlepsze tłumaczenie tak żeby było wierne i piękne musi byc robione ręcznie. 2. Poszukaj po dostępnych dodatkach - zacząłbym od wyższej jakości tekstur i nowych modeli. W pierwszym poście w opisie każdego moda przeważnie wymienione jest jakie można dodatki zainstalować (jakie są zgodne) i jak się to robi. (np. jak przy Legend Returns).
 4. yascarr

  Anomaly 1.5.1

  Musisz otworzyć PDA, kliknąć prawym przyciskiem myszy na niebieską strzałkę lokacji do której chcesz dotrzeć. Otworzy Ci się podpowiedź "Fast travel to..." - jak na nią klikniesz - zostaniesz teleportowany do tego miejsca.
 5. Szacun za pracę, ale zasadniczo ten FOV wydaje mi się bardzo "dziki". Rozumiem że jeśli stawiamy na realizm to widok z broni jest jak najbardziej poprawny (zakładając że jest przyłożona do ramienia), ale jak dla mnie ciut psuje to imersję gry, jeśli broń na ekranie zajmuje jego 33%... Może przegapiłem info, ale na jakim enginie to powstaje?
 6. Jest już 1.605 z 18.08.2020. Tu klikajom.
 7. Na S.T.A.L.K.E.R. Oblivion Lost czekałem od 2001/2002 roku i pamiętam całą "aferę" ciut inaczej niż przedstawia to Pan Sharpe. Wg mojej pamięci ciągle przekładana premiera (początkowo gra miała wyjść w 2004 roku!) wkurzyła THQ i wysłała Pana Sharpe do Kijowa. I po kilku miesiącach chwalił się "Wywaliłem to, wywaliłem tamto, kazałem zmienić to". Nawet znalazłem dosłowny cytat (na innym forum na którym się kiedyś udzielałem): Warto wspomnieć że zanim Pan Sharpe wziął się za SSoC to pracował nad tak znaczącymi tytułami jak: Star Wars: Episode I - The Phantom Menace Herc's
 8. 1. Wiem że głównie się wypowiadam tylko w tym temacie, ale nieśmiały jestem. 2. LADC 1.4008 z dodatkiem CGIM graficznie wsysa nosem wszelkie Anomaly i Dead Air... Screen właśnie z LADC.
 9. Priboi Story... Zrobił na mnie tak wielkie wrażenie że aż go nie ukończyłem i czekałem cierpliwie na Lost Alpha. Czekałem tyle, że mój komputer zdążył się zacnie zestarzeć i odpalenie Lost Alpha tak żeby przyzwoicie działało graniczyło z cudem. Udało się dopiero kilka miesięcy temu poskładać nowy sprzęt i teraz nadrabiam resztę modów. Zacząłem od Lost Alpha i się zawiodłem... Symulator spacerowicza. Aktualnie próbuje Anomaly na zmianę z Dead Air.
 10. Wstyd przyznać, ale dopiero nadrabiam Call Of Chernobyl... I natrzaskałem dziś chyba z setkę SS. Zamiast grać śmigałem po lokacjach i wysysałem klimat z ekranu...
 11. Do działania jest wymagany DX9/10/11, tudzież Vulkan (testowałem na Doom Eternal). Jeśli chodzi o link - aktualne wersje są dostępne do pobrania przez oficjalny kanał Discord jak zostaniesz patronem (czyli 5$ miesięcznie + VAT). I dodam tylko że jest to cholerstwo strasznie zasobożerne. W Lost Alpha tam gdzie bez SSRTGI mam circa 95 FPS, przy SSRTGI (z maksymalną ilością promieni) robi się nagle 35 FPS...
 12. Jest już wersja 0.11. Korzystałem przy Lost Alpha i Anomaly. Naprawdę ciekawe efekty. Zasadniczo jak ktoś zostanie już patronem to ten shader można wykorzystać wszędzie - świetnie wygląda w Skyrim czy Portalu. Jak coś to chętnie służę radą, tudzież swoimi presetami.
×
×
 • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.

Discord
Comunity