Skocz do zawartości

zeebee

Turysta
 • Zawartość

  4
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

3 Neutralny

O zeebee

 • Tytuł
  Gość w Zonie

Informacje

 • Ruble
  6
 1. Niestety, to nie ja odkryłem ten sposób ucieczki ze skokiem obok snajpera w dół, obok beczek, był znany wcześniej, ja go tylko przytoczyłem jako tę lepszą alternatywę ucieczki. A biegnąc cały czas blisko płotu, min nie masz się co obawiać. Natomiast manewr zatrzymania gry opisany przeze mnie, jak do tej pory działa za każdym razem i gra nie rusza nawet o milimetr, chyba że zapiszesz grę i wczytasz zapis. Będziesz sobie mógł nawet porozmawiać z tymi snajperami (bo jest ich dwóch), którzy będą do ciebie strzelać podczas ucieczki. I to co przytoczyłeś, to jest właśnie twórcze myślenie, zawsze masz wybór albo śmierć... Nie bardzo rozumiem, dlaczego skrypty miałyby iść w piec; aby się dalej działo, tak jak autor wymyślił, wystarczy grę zapisać, wczytać zapis i skrypty ruszają, trepy biegną do nas, łapią nas, uruchamia się przerywnik, potem przesłuchanie, ucieczka i wszystko biegnie wg skryptów, nic nie niszczysz.
 2. Oczywiście, to jest tylko taka ciekawostka, bo towaru podczas gry będziecie mieli tyle, ile dusza zapragnie, i to o wiele lepszego. Ja nie powiedziałem, że musisz wszystko zabierać, ale po bazie możesz się poszwendać i gitarę ze strychu zwinąć, żeby przy ognisku na Kordonie sobie pograć i się odstresować...A kombinezonu naukowców i ubrania maskującego na początku gry w bazie wojskowych nie uświadczysz.
 3. Na początku gry, gdy zostajemy zauważeni przez dowódcę wojskowych, i rozkazuje nas pojmać, biegniemy w kierunku powalonego drzewa, wbiegamy w niego i tak schowani nie robimy nic czekając aż przybiegną wojskowi. Gdy przybiegają, zatrzymują się ładnie obok zwalonego drzewa i stoją, skrypt się czopuje a my możemy wyjść bezpiecznie z ukrycia i mamy nieograniczoną ilość czasu na zwiedzanie bazy wojskowych. Gdy zniesiemy już cały towar z bazy obok zwalonego drzewa (po drugiej stronie siatki), i wyładujemy swój na ziemię, uruchamiamy skrypt poprzez zapisanie gry i wczytanie tego zapisu. Skrypty ruszają, wojskowi się budzą i biegną do nas...itd. przesłuchanie, ucieczka. I nie zapomnijcie podczas ucieczki zabrać waszego towaru - będzie na was czekał.
 4. Po co ta gimnastyka na tyłach baraku, kiedy można krócej, szybciej i bezpieczniej - z pokoju do przodu po białych metalowych schodkach do góry, obok snajpera, skok na dół obok beczek i wzdłuż płotu w kierunku powalonego drzewa, a potem już tak jak powyżej. I jeszcze taka ciekawostka - na samym początku gry, chyba z powodu jakiegoś błędu w skryptach, można nie tylko zachować swoje rzeczy z plecaka, ale jeszcze przed przesłuchaniem i ucieczką pozwiedzać całą bazę wojskowych, pozbierać cały towar (oprócz rzeczy z sejfu) i jeszcze porozmawiać z niektórymi wojskowymi. A tak poza tym ten mod bardzo nagradza twórcze myślenie i kombinowanie - i jest po prostu świetny.
×

Powiadomienie o plikach cookie

Używają strony akceptujesz regulamin Warunki użytkowania.