Jump to content

Ptak1997

Turysta
 • Content Count

  36
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

41 Dobry

About Ptak1997

 • Rank
  Turysta

Profile Information

 • Ruble
  6
 • Frakcja
  Czyste Niebo
 • Płeć
  Mężczyzna
 • Broń Główna
  Aksu-74
 • Karta graficzna
  GTX
 • System operacyjny
  10

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. @Suseł- wspomniałeś o jakieś placówce, nie znalazłem takiej lokacji, możesz przybliżyć gdzie to?
 2. @suseł nie byłem jeszcze nawet na Kordonie, nie wspominając o bagnach. Dobrze że sobie ulepszyłem lekko udźwig, więcej wezmę na barki. @kondotier Dzięki Kondotier, nie wiem co bym począł bez Twojej rozległej wiedzy w świecie Reborna.💗
 3. Jest jakiś poradnik jak zebrać 3miliony?😅 Nie chce ingerować w pliki i zrobić to na czysto.
 4. @wariat Cóż, w takim razie jeszcze nie wspominał o wyprawie do X-18 tylko ogólnie o wyprawie do laboratoriów, postaram się teraz zebrać 3 miliony bo mózgi już skisiłem w schowkach(to pamiętałem z poprzedniej gry). W jaki sposób można odzyskać sprzęt na Cmentarzysku Pojazdów?
 5. @wariat odwiedziłem x'y w prypeci i na jantarze w celu odzyskania pamięci, oczywiście nie zablokowałem możliwości ponownego wejścia, mam zadanie na dokumenty i jeszcze Sacharow dał dodatkowe, żeby zebrać 3miliony i 10mózgów.
 6. Kolejna zagwozdka, chce wejść do x-18 pisze że przejście jeszcze nie wyrosło, jak rozumiem trzeba alternatywną zona dostać się do labu?
 7. Dobra mam jeszcze jedno pytanie, mogę w jakiś sposób ochronić powinnościowców z dziczy? Większość z nich ginie w tunelu z spalaczem, nie chodzi o pieniądze po prostu nie lubię jak towarzysze giną.
 8. @wariat Wyłączenie AI poskutkowało, monolit zatrzymał się w lesie przy barierze, teraz pytanie do panów. Włączyć na chwilę ekspansję przy opuszczaniu mostu do limańska? Jeżeli ekspansja jest wyłączona zadanie "Zatrzymaj wrogie frakcje" automatycznie się anuluje.
 9. Na teutatesa nie mogę z tym spawnem fantyków, tak obecnie wygląda baza wolności przeżył Łukasz i jakiś stalker, monolit pcha się już nawet do agropromu. Którą opcje w TFW zaznaczyć, dałem obronę nie pomogło, dałem domyślnie dalej napierają gdzie się da, nie widzi mi się co 30 minut latać na magazyny żeby chronić wolność.😔
 10. @Lolo, niestety nie znalazłem repacku zupy, pod tym adresem znajdziesz repacki podstawek, musisz samodzielnie wgrać moda.
 11. @wariat dzięki wielkie, w końcu udało się przypomnieć ciąg zdarzeń, już zapomniałem jak mocno ten mod potrafi być zagmatwany. @kondotier Jest znacznik, wskazuje na centrum serwisowe, chociaż w samym miejscu znacznika jest pusto trzeba samemu odnaleźć ciało, rozgrywkę na wsch. prypeci pamiętam ale wydawało mi się że za wcześnie na tę podróż. Dziękuje za pomoc panowie, tym czasem ruszam do Jupitera używając teleportu w bunkrze na Jantarze.
 12. @wariat Ci co byli na agropromie obok wejścia do podziemi agropromu z podstawki Czystego Nieba.
 13. @kondotier wiem jak opuścić most i gdzie, już raz to robiłem ale na późniejszym etapie gry. Gdy użyłem skoczka w lesie przeniosłem się do kopalni obok posterunku przed mostem, zadanie uaktywniło się automatycznie. Myślę co teraz zrobić, ruszyć do wsch prypeci chociaż nie widzę znacznika na mini-mapie czy może na Kordon w poszukiwaniu Psi-dokumentów a może do PKN-Jantar. Nie mam pojęcia co teraz robić, oczywiście po opuszczeniu mostu znacznik się pojawia i kieruje mnie zza Kłem do prypeci, ale i na to za wcześnie. @wariat-faktycznie powinno być most😅. Na opuszczenie mostu wydaje mi się że
 14. Anomaly 1.5.1 + reshade + simple autumn retexture
 15. Dobra, postanowiłem zacząć od nowa przygodę z Rebornem, zgubiłem się kompletnie w akcji i nie wiem co robić dalej. Zadanie główne OPUŚĆ MOD DO LIMAŃSKA, uaktywniło się automatycznie przez próbę zdobycia PDA zwiadowcy w kamieniach(zadanie poboczne) Wcześniejsze, DOGOŃ KŁA NA ATP zrobiłem następnie skierowało mnie do Wsch. Prypeci żeby dalej szukać informacji, gdzie teraz powinienem udać się fabularnie? Dodam że znacznik w pda cały czas pokazuje na zadanie z mostem, jeśli dobrze pamiętam poprzednim razem nie udałem się do Prypeci tylko robiłem inne aktywności, opuścić teraz ten cholerny most
×
×
 • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.

Discord
Comunity