Jump to content

PainChiller

Weteran
 • Content Count

  270
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

PainChiller last won the day on September 4 2016

PainChiller had the most liked content!

Community Reputation

45 Dobry

1 Follower

About PainChiller

 • Rank
  Twardziel
 • Birthday 04/04/2000

Contact Methods

 • Steam id
  steamcommunity.com/id/PainChillerPL
 • GG
  0

Profile Information

 • Ruble
  80
 • Frakcja
  Monolit
 • Procesor
  AMD FX 8350 Eight-Core 4GHz
 • Płeć
  Mężczyzna
 • Miejscowość
  Poznań
 • Broń Główna
  Czoug Tygrys
 • RAM
  16Gb
 • Karta graficzna
  Nividia GeForce GTX 970
 • System operacyjny
  Shitdołs 10

Recent Profile Visitors

1282 profile views
 1. Przy próbie odpalenia moda wywala taki błąd: FATAL ERROR [error]Expression : fatal error [error]Function : CInifile::r_section [error]File : E:\priquel\sources\engine\xrCore\Xr_ini.cpp [error]Line : 443 [error]Description : <no expression> [error]Arguments : Can't open section 'zero_immunities' stack trace: Nie bardzo rozumiem czego stalker, który siedzi na dysku G szuka w partycji E... której nie ma. Wersja gry: 1.5.10, pudełkowa.
 2. Nadal nic. No to najwidoczniej będę musiał zostać przy starej ale sprawdzonej metodzie na F5/F8 :v
 3. Aktualnie używam tego spolszczonego spawnera z 19 strony tematu. Niestety funckcja nadal mi nie działa :/ Usunąłem całą broń ze slotów no i nadal nic. Klawisz przypisywany zarówno pod "K", "F4" czy "Backspace" i nie działa ani dwuklik ani shift ani żadna inna kombinacja klawiszy. Do poprawnego działania nie jest wymagane włączenie jakiejś opcji, zmienienie czegoś w configach albo wrzucenie do plików gry jakiegoś skryptu?
 4. To chyba nie to - nie działa :/ Masz może link do tego filmiku albo kanału twórcy?
 5. Ogarnąłem właśnie że istnieje w modzie coś takiego jak możliwość szybkiego zapisania koordyantów i natychmiastowego teleportowania się do nich skrótem klawiszowym (Widzę na filmach że wyjątkowo przydatne w wypadku wspinaczki po schowki itd) Wie ktoś w jaki sposób się tego używa? Próbuje znaleźć coś na ten temat na ruskich forach ale ciężko idzie
 6. Przykra sprawa, zaglądanie w PDA za każdą wiadomością może być uciążliwe, zwłaszcza gdy lecą one w czasie walki i zawierają jakąś ważną dla jej przebiegu informacje :/ Pamiętam że w 7.3 takich problemów nie było. Wygląda to na jakiś błąd wprowadzony z patchem 8+
 7. Ostatnio mam taki mały problem - nie wyświetla mi na hudzie niektórych wiadomości. Tak jak np: powiedomienia od komputera w X-18 propo artefaktów pokazało bez problemu tak taka informacja od Doktora propo leczenia ludzi czy ostrzeżenie na temat BTR-a przy wyjściu z doliny mroku przyszło, ale tylko odtworzyło dźwięk - po "tekst" musiałem zaglądać w PDA. Jak można sobie z tym poradzić?
 8. Tak dawno nie pobierałem że już zapomniałem który plik pobrać trzeba Ponownie dzięki za pomoc/
 9. Na forum wrzucony jest tylko jeden plik, więc na logikę wnioskowałem że jest to na najnowszą wersje gry ----------------------- To takie może nieco inne pytanie - na wersje 7.3 był bardzo ładny i czytelny spawner który pokazywał polskie nazwy wszystkich przedmiotów wraz z ich opisem oraz obrazkiem, a nawet zawierał wyszukiwarkę. Teraz wygląda on strasznie i jest wyjątkowo nieczytelny(trudno będzie coś znaleźć jeśli się okażę że będzie potrzebne) Da się z tym coś zrobić czy trzeba korzystać z tego czegoś?
 10. No dobra, zapamiętam Dzięki za radę :v
 11. Zacząłem ostatnio nową grę na wersji 8.2(tym razem z dodatkami ułatwiajacymi, a co) no i wgrałem sobie widniejący w pierwszym poście death_manager (zawsze mnie irytował fakt że zawsze brakuje amunicji i trzeba nosić po jednej broni pod każdy tym amunicji w grze), ale pojawia się problem - ten co jakiś czas powoduje wyloty do pulpitu... Ma ktoś podlinkować działający na wersji 8.2 dodatek tego typu?
 12. @wariat Jak będę miał chwilę to sprawdzę, dzięki za informacje :v
 13. Mam mały problem z zadaniem od byłego "Ostatniodniowca" na bazie Wolności Powiedział coś o tym spotkaniu Ostatniego Dnia pod wielgim kamieniem obok przejścia na Magazyny Wojskowe na Niezbadanych terenach. Gdzie dokładnie mam wejść i ile czekać by coś się zadziało? Siedzę na tym tutaj już od jakiś 10 minut i nic się nie dzieje (oczekiwałbym choćby jakiegoś monologu bohatera potwierdzającego czy robię to dobrze)
 14. Mam takie pytanie - Czy Radiowiec po otworzeniu swojego sejfu będzie do czegokolwiek jeszcze potrzebny? Pytam ponieważ za każdym razem jak wchodzę do Prypeci ten wybiera się z kolegami na miasto i albo wygrywa darmową amunicję od Monolitowców albo biegnie przybić piątkę z jakimś Bibliotekarzem. PS: Nawet jeśli by się okazało że nie jest - czy jego śmierć może w jakiś sposób zabugować skrypty co spowoduje "uszkodzenie" przyszłych zadań z nim związanych?
 15. Najlepsze jest to że Art cały czas był schowany w pojemniku na arty
×
×
 • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.

Discord
Comunity