Jump to content

ksantyp

Weteran
 • Content Count

  202
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  3

ksantyp last won the day on April 12 2015

ksantyp had the most liked content!

Community Reputation

74 Przyjacielski

About ksantyp

 • Rank
  Twardziel

Profile Information

 • Ruble
  1736

Recent Profile Visitors

837 profile views
 1. ksantyp

  OP-2.1

  Też mam ten sam problem ... Może bug a może się gdzieś go dało , już trudno ocenić. Cóż, rozwiązaniem jest zakup przedmiotu za 200000. Na moim etapie gry jest to "kwotka"
 2. Zacząłem ten mod 4 dni temu i muszę stwierdzić, że jest bardzo wciągający (odwiódł mnie od OP21 na razie ;)), prawdziwa namiastka gry RPG w strzelance. marek1230 : Jeśli popsułeś pośrednio reputację z ekologami walcząc z wojskiem to mój pomysł jest taki ,aby naprawić reputację u wojskowych. Spróbuj kupić u Informatora neutralność do wojska i popracować dla wojska. To jest tylko hipoteza. Sprawdzisz czy zadziała?,
 3. ksantyp

  OP-2.1

  Ciekawe czy ktoś jest w stanie pokusić się o stworzenie ALTERNATYWNEGO balansu dla broni i pancerzy. Pewnie zbyt dużo roboty.
 4. ksantyp

  OP-2.1

  Panowie: to tylko gra , kto szuka tu prawdziewej siły ognia , rzeczywistego balansu no to ... cóż. OPek jest zaplanowany na hardcore i siła , celność broni ma taki balans jaki zaplanowali twórcy. Jest w grze pewna snajperka , która rozwala z jednego naboju pojazdy opancerzone i helikoptery! Co wcale mi nie psuje zabawy!
 5. ksantyp

  OP-2.1

  Bandyta? Mogę uwierzyć - mi też zdarzało się ich powalić byle czym ...
 6. ksantyp

  OP-2.1

  Ciekawe czy żołnierzy na Agro też z PM ktoś zabijał. Obawiam się, że nie zdążył nawet jej wyciągnąć z plecaka
 7. ksantyp

  OP-2.1

  A z jakiej frakcji był i co miał na sobie ? Pancerz czy egzę?
 8. ksantyp

  OP-2.1

  W grze należy też zwrócić uwagę na stopień i doświadczenie stalkera. MISTRZ strzela celniej, z lepszej amunicji i trudniejszy jest do zabicia!
 9. ksantyp

  OP-2.1

  Kolego, gruba przesada, z pancerzem czarnego doktora i artami na pasie jesteś wobec np. bandytów mocno nietykalny.Ale! Strzał w głowę dalej Cię mocno zrani albo zabije jeśli to będzie izoform...
 10. ksantyp

  OP-2.1

  Wtrącę uwagę co do amunicji: tym, czym strzela oponent nie do końca jest równoważne z tym jaką amunicję znajdujemy w plecaku trupa. Np. bandyci potrafią użyć śrutu izomorficznego (co jest zauważalne), a znajdujemy zwykły śrut. Także trudno jest ocenić czym przeciwnik strzela, tu gra często oszukuje ... OP-ek , a gram już długo, jest złośliwy!
 11. ksantyp

  OP-2.1

  Szkatułka w jednej z sal, oj Panowie trochę inwencji !
 12. ksantyp

  OP-2.1

  Out of memory pojawia się na niektórych lokacjach często np. na bagnach ( przy grze full HD) i na pewno nie na początku gry. Ja mam 8GB pamięci, ale czy ten mod wykorzystuje więcej? To upierdliwe, że trzeba zjechać z rozdzielczością i szczegółowością detali a i tak wylot co 20-30 min.
 13. ksantyp

  OP-2.1

  Jeśli masz urządzenie do tworzenia artefaktów to podchodząc do anomalii po "Użyj" jest wyświetlana informacja o anomalii. Taki fajny detektor ... @kondotier Chłopie, jak Ty tych najemników wytłukłeś to "maładziec" jesteś Ja jak zobaczyłem co się dzieje, że to zadanie na później, to od razu odpuściłem. Z drugiej strony nagroda to ta snajperka która baaardzo jest mocna i wygodna i jest dużym ułatwieniem w grze, więc dlatego tak duże wyzwanie aby ją zdobyć ... Tu rozumiem zamysł twórców. Moje największe zastrzeżenia do tego moda to ... "Out of memory" Tu dali naprawdę ciała ...
 14. ksantyp

  OP-2.1

  Co do trudności z walkami z super bandytami, wojskowymi ect : należy podejść tak jak w klasycznym RPG. Jeśli jesteś słabo wyposażony, źle rozwinięty to owszem możesz wygrać czasem z bossem na wyższym lewelu ale po co jak można się tak rozwinąć, że później walki są prostsze. Także i w OPku staramy się jak najwcześniej podnieść kulo odporność artefaktami. To raz, a co jest dobre na masowego przeciwnika (granaty są tu rzeczywiście słabe) ? Karabin maszynowy! Już na początku gry można taki sobie zdobyć a najlepiej M60, który wali każdego co najwyżej na 3 kulki. I naprawdę walki stają się nie takie trudne i frustrujące.
 15. ksantyp

  OP-2.1

  Można też po prostu zrobić quick save a potem zejść z cystern i z bliska sobie posprawdzać czego się nie trafiło (!) i zobaczyło. Sposób dla "leniwych" Godziny grozy - na początku gry wręcz pomagają, jeśli się odpowiednio je zaplanuje to korzysta się z dodatkowego lutu np. na wojownikach Wolności ...
×
×
 • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.

Discord
Comunity