Skocz do zawartości

ksantyp

Weteran
 • Zawartość

  169
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  3

Ostatnia wygrana ksantyp w dniu 12 Kwiecień 2015

Użytkownicy przyznają ksantyp punkty reputacji!

Reputacja

62 Przyjacielski

O ksantyp

 • Tytuł
  Wędrowiec

Informacje

 • Ruble
  1730

Ostatnie wizyty

574 wyświetleń profilu
 1. ksantyp

  Stalker News 17.10.2018r.

  OP2 to wspaniały mod. Ja zatrzymałem się w nim na ścieżce zadań szachisty, a to dlatego że zacząłem grać w wieśka i już mi się nie chciało dokończyć. Ale czekam na OP2.1 z niecierpliwością.
 2. ksantyp

  Najlepsze gry

  Oto moje: 1. TZAR 2. WARCRAFT 2, 3 3. FARCRY 1 4. WIEDZMIN 3 5. SYBERIA 1, 2 6. CALL OF DUTY 1, 2 7. GOTHIC wszystkie 8. Crysis 1, 2, 3 9. duke nuked 10. DOOM 1, 2
 3. Dziękuję za tą wypowiedź. Ja jestem mniej więcej w połowie tego moda i prawdę mówiąc nie chce mi się już w niego grać a to świadczy o słabości fabuły i wyzwań stawianych przez grę. Mod bardzo nierówny, budzący mało emocji a dodanie "pustych" lokacji na siłę to poważny błąd moda. Paradoksalnie najbardziej popychają akcję do przodu ... zadania poboczne, gdzie wymusza się na graczu przemieszczanie między lokacjami.
 4. ksantyp

  chyba nie ukończę op2

  Ja doszłem do zadań Szachisty w OP2 i totalnie mnie ten wątek znudził, także odpuściłem. MOże dokończę go z przekory, ale wątpię.
 5. ksantyp

  Przejście na lokacje

  Przejście jest na południu Baru, za płotem po lewej patrząc na północ
 6. ksantyp

  MiniGun +

  thx, (ale chyba x8 )
 7. ksantyp

  MiniGun +

  @Hobby - to chyba za zwykły minigun. Ten, o którym ja mówię ma pojemność 250 naboi i jest w kolorze zielonym.
 8. ksantyp

  MiniGun +

  Czy może ktoś pamięta, za jakie zadanie/linię zadań dostaje się minigun + . Jestem przed wojną mutantów i przydała by się taka zabawka.
 9. ksantyp

  Porady od graczy dla graczy

  Ale chyba dobrze, że twórcy umożliwiają alternatywne przechodzenie moda? Ja lubię gry, które dają swobodę (pokłosie grania w RPG ostatnimi czasy ), choć rozumiem, że niektóre zadania są tak skonstruowane, że wykonanie wg zadanej ścieżki to wymóg, który ma utrudnić zabawę .
 10. ksantyp

  Porady od graczy dla graczy

  Jak zauważyłeś jest to wiedza post factum. Ja usuwałem wszystkich co do mnie strzelali i przypadkowo też tych niewinnych. Wykupiłem się u Sidora.
 11. ksantyp

  Porady od graczy dla graczy

  Gdy Kuzniecow staje się "niemiły" (mniejsza o powody), to udaj się do Sidora!
 12. ksantyp

  Adaptacja OGSE 0.6.9.3 dla OP-2 - DSH Mod

  Sejfy usuwam regularnie, nie w tym problem. Wypady z powodu braku pamięci pojawiły się po zakończeniu linii podstawowej n. solianki, wcześniej nie było. No cóż, jeśli u innych nie ma problemów z wylotami to zaczynam podejrzewać WIN 10.
 13. ksantyp

  Adaptacja OGSE 0.6.9.3 dla OP-2 - DSH Mod

  Mam pytanie: czy ten mod OGSE umożliwia korzystanie ze starych sejfów? Mam problem z tym, że im dalej w OP-2 tym częściej mi wywala z powodu błędu OUT OF MEMORY. Może ten Exec z OGSE coś by poprawił? Mam 8GB pamięci RAM i wyloty co 15-30 min.
 14. ksantyp

  Porady od graczy dla graczy

  Młot jest bardzo skuteczny - jedno uderzenie i po zombiaku (kwestia wprawy). Proponuję korzystać z godzin "grozy" np. na bazie Wolności, gdzie pomogą też inni. Dodatkowo podczas godziny grozy nie ma "wybuchowych" zombiaków i 'łapek" jest jakby więcej. Inne miejsce to lasek na wysypisku - stała obecność zombiaków.
 15. ksantyp

  Porady od graczy dla graczy

  Uwolnienie grupy Gila Sławika: Ja miałem taki problem, że wybijałem wszystkich monolitowców, a zadanie się nie zaliczało. Dlaczego? Ponieważ moja snajperka (Antykiller) nie "pokazywała" pozostałych monolitowców. Dopiero filmik z youtube uświadomił mi, że u mnie jest coś nie tak: na filmiku widać też grupę Gila na zielono, a ja w ogóle nic nie widziałem. Rozwiązanie jest trywialne: należy w opcjach ustawić na maxa zasięg widzenia dla postaci. Nie wiem dlaczego (pewnie ustawienia domyślne moda) ja miałem gdzieś na 60%. Po zmianie ustawień zadanie naprawdę staje się łatwiejsze.
×

Powiadomienie o plikach cookie

Używają strony akceptujesz regulamin Warunki użytkowania.

Społeczność
Discord