Skocz do zawartości

ksantyp

Weteran
 • Zawartość

  166
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  3

Ostatnia wygrana ksantyp w dniu 12 Kwiecień 2015

Użytkownicy przyznają ksantyp punkty reputacji!

Reputacja

59 Przyjacielski

O ksantyp

 • Tytuł
  Wędrowiec

Informacje

 • Ruble
  1730

Ostatnie wizyty

506 wyświetleń profilu
 1. ksantyp

  chyba nie ukończę op2

  Ja doszłem do zadań Szachisty w OP2 i totalnie mnie ten wątek znudził, także odpuściłem. MOże dokończę go z przekory, ale wątpię.
 2. ksantyp

  Przejście na lokacje

  Przejście jest na południu Baru, za płotem po lewej patrząc na północ
 3. ksantyp

  MiniGun +

  thx, (ale chyba x8 )
 4. ksantyp

  MiniGun +

  @Hobby - to chyba za zwykły minigun. Ten, o którym ja mówię ma pojemność 250 naboi i jest w kolorze zielonym.
 5. ksantyp

  MiniGun +

  Czy może ktoś pamięta, za jakie zadanie/linię zadań dostaje się minigun + . Jestem przed wojną mutantów i przydała by się taka zabawka.
 6. ksantyp

  Porady od graczy dla graczy

  Ale chyba dobrze, że twórcy umożliwiają alternatywne przechodzenie moda? Ja lubię gry, które dają swobodę (pokłosie grania w RPG ostatnimi czasy ), choć rozumiem, że niektóre zadania są tak skonstruowane, że wykonanie wg zadanej ścieżki to wymóg, który ma utrudnić zabawę .
 7. ksantyp

  Porady od graczy dla graczy

  Jak zauważyłeś jest to wiedza post factum. Ja usuwałem wszystkich co do mnie strzelali i przypadkowo też tych niewinnych. Wykupiłem się u Sidora.
 8. ksantyp

  Porady od graczy dla graczy

  Gdy Kuzniecow staje się "niemiły" (mniejsza o powody), to udaj się do Sidora!
 9. ksantyp

  Adaptacja OGSE 0.6.9.3 dla OP-2 - DSH Mod

  Sejfy usuwam regularnie, nie w tym problem. Wypady z powodu braku pamięci pojawiły się po zakończeniu linii podstawowej n. solianki, wcześniej nie było. No cóż, jeśli u innych nie ma problemów z wylotami to zaczynam podejrzewać WIN 10.
 10. ksantyp

  Adaptacja OGSE 0.6.9.3 dla OP-2 - DSH Mod

  Mam pytanie: czy ten mod OGSE umożliwia korzystanie ze starych sejfów? Mam problem z tym, że im dalej w OP-2 tym częściej mi wywala z powodu błędu OUT OF MEMORY. Może ten Exec z OGSE coś by poprawił? Mam 8GB pamięci RAM i wyloty co 15-30 min.
 11. ksantyp

  Porady od graczy dla graczy

  Młot jest bardzo skuteczny - jedno uderzenie i po zombiaku (kwestia wprawy). Proponuję korzystać z godzin "grozy" np. na bazie Wolności, gdzie pomogą też inni. Dodatkowo podczas godziny grozy nie ma "wybuchowych" zombiaków i 'łapek" jest jakby więcej. Inne miejsce to lasek na wysypisku - stała obecność zombiaków.
 12. ksantyp

  Porady od graczy dla graczy

  Uwolnienie grupy Gila Sławika: Ja miałem taki problem, że wybijałem wszystkich monolitowców, a zadanie się nie zaliczało. Dlaczego? Ponieważ moja snajperka (Antykiller) nie "pokazywała" pozostałych monolitowców. Dopiero filmik z youtube uświadomił mi, że u mnie jest coś nie tak: na filmiku widać też grupę Gila na zielono, a ja w ogóle nic nie widziałem. Rozwiązanie jest trywialne: należy w opcjach ustawić na maxa zasięg widzenia dla postaci. Nie wiem dlaczego (pewnie ustawienia domyślne moda) ja miałem gdzieś na 60%. Po zmianie ustawień zadanie naprawdę staje się łatwiejsze.
 13. ksantyp

  Problemy ze schowkami i kwestami

  Dzięki kobal! Wszystko przede mną w takim razie!
 14. ksantyp

  Problemy ze schowkami i kwestami

  Dzięki Anton. 1. Niestety dla mnie wykonałem już to zadanie na stalkera stojącego na minie i nie zapamiętałem/nie zauważyłem kodu :( Hm, sprawdziłem to zadanie: on daje kod, ale do bunkra na Zatonie, a mi chodzi o zbrojownię na Jupiterze, gdzie chodzi dużo zombi a w podstawce kod był w jednym z samochodów lub napisany na ścianie (nie pamiętam dokładnie) 2. Sprawdzę - to by była dobra wiadomość, bo uratowało by się dużo gry. Już w desperacji zacząłem grę jeszcze przed spotkaniem, kończąc schowki Striełoka (ten radarze to odlot) ... PS. Sprawdziłem: Dzięki Anton - Doktor się odnalazł
 15. ksantyp

  Problemy ze schowkami i kwestami

  1. Jak zdobyć kod do zbrojowni na JUPITERZE? Może dał go DIMAK, ale nie zapamiętałem. 2. Gdzie jest teraz Doktor z Centralnej Prypeci? Czy po ukończeniu linii NS gdzieś się przemieszcza? Mam zadania na schowki Striełoka do wykonania. Hmm. no to chyba znalazłem doktora - nie wystartował helikopterem po spotkaniu na Agropromie i się tam pląta. Błąd OP-2, który ucina zadania dla Striełoka w tej chwili dla mnie.
×

Powiadomienie o plikach cookie

Używają strony akceptujesz regulamin Warunki użytkowania.

Społeczność
Discord