Jump to content

ksantyp

Weteran
 • Content Count

  172
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  3

ksantyp last won the day on April 12 2015

ksantyp had the most liked content!

Community Reputation

65 Przyjacielski

About ksantyp

 • Rank
  Wędrowiec

Profile Information

 • Ruble
  1730

Recent Profile Visitors

651 profile views
 1. ksantyp

  OP-2.1

  Myślę, że taki mod jak OP-2.1 jest na tyle ekskluzywny w sobie samym ( poziom trudności, rozpiętość), że każdy ma prawo grać jak mu się podoba, zwłaszcza jak ma gorące postanowienie skończenia tej kobyły Moje gorące podziękowania dla tłumaczy. Dobra robota!
 2. ksantyp

  OP-2.1

  U mnie niespodziewanie pod WIN10 wyskoczył przy próbie uruchomienia wyjątek: "missing d3dx9_35.dll ..." Należy pograć biblioteki direct x microsoftu 2015 lub 2017. https://www.microsoft.com/en-us/download/details.aspx?id=35&44F86079-8679-400C-BFF2-9CA5F2BCBDFC=1
 3. Pograłem, skończyłem. Zadania ( te nowe) nie są aż tak rozbudowane, także wystarcza podstawowa znajomość ruskiego, aby się połapać lub sobie translatorem do tłumaczyć. Stabilny, ładna grafika ( ciemno jest - to trzeba sobie w ustawieniach graficznych zmienić), sporo broni, celowniki powiększające jak lupa ( pierwszy mod z takimi, jaki grałem), parę nowych lokacji. Nie jest przesadnie trudny. Niektóre zadania wręcz denerwujące ( szukanie pewnej dziewoi, kto grał ten wie). Duża zaleta moda, to to że ma atmosferę, jest dosyć długi i to że jest znacząco grywalny. Polecam ( 7/10)
 4. ksantyp

  OP-2.1

  Ja oglądam czasem stream z OP-2.1. Dla tych co przechodzili już OP-2 myślę, że nowy nie jest aż taki straszny, choć wydziałem zadania "trudne" ale nie do przejścia. Rosjanie jakoś popychają grę do przodu, choć żadne z nich orły sokoły Nie widzę tylko tych super nabojów do strzelb (specjalnych), które mutanty powalały jednym strzałem. Czyżby w OP-2.1 je wycofano?
 5. ksantyp

  OP-2.1

  Podbijam temat. Jeśli będzie spolszczenie to potrzebna będzie NOWA gra?
 6. OP2 to wspaniały mod. Ja zatrzymałem się w nim na ścieżce zadań szachisty, a to dlatego że zacząłem grać w wieśka i już mi się nie chciało dokończyć. Ale czekam na OP2.1 z niecierpliwością.
 7. Oto moje: 1. TZAR 2. WARCRAFT 2, 3 3. FARCRY 1 4. WIEDZMIN 3 5. SYBERIA 1, 2 6. CALL OF DUTY 1, 2 7. GOTHIC wszystkie 8. Crysis 1, 2, 3 9. duke nuked 10. DOOM 1, 2
 8. Dziękuję za tą wypowiedź. Ja jestem mniej więcej w połowie tego moda i prawdę mówiąc nie chce mi się już w niego grać a to świadczy o słabości fabuły i wyzwań stawianych przez grę. Mod bardzo nierówny, budzący mało emocji a dodanie "pustych" lokacji na siłę to poważny błąd moda. Paradoksalnie najbardziej popychają akcję do przodu ... zadania poboczne, gdzie wymusza się na graczu przemieszczanie między lokacjami.
 9. Ja doszłem do zadań Szachisty w OP2 i totalnie mnie ten wątek znudził, także odpuściłem. MOże dokończę go z przekory, ale wątpię.
 10. Przejście jest na południu Baru, za płotem po lewej patrząc na północ
 11. thx, (ale chyba x8 )
 12. @Hobby - to chyba za zwykły minigun. Ten, o którym ja mówię ma pojemność 250 naboi i jest w kolorze zielonym.
 13. Czy może ktoś pamięta, za jakie zadanie/linię zadań dostaje się minigun + . Jestem przed wojną mutantów i przydała by się taka zabawka.
 14. Ale chyba dobrze, że twórcy umożliwiają alternatywne przechodzenie moda? Ja lubię gry, które dają swobodę (pokłosie grania w RPG ostatnimi czasy ), choć rozumiem, że niektóre zadania są tak skonstruowane, że wykonanie wg zadanej ścieżki to wymóg, który ma utrudnić zabawę .
 15. Jak zauważyłeś jest to wiedza post factum. Ja usuwałem wszystkich co do mnie strzelali i przypadkowo też tych niewinnych. Wykupiłem się u Sidora.
×
×
 • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.

Społeczność
Discord