Jump to content

mkk7

Weteran
 • Content Count

  1318
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  43

mkk7 last won the day on April 28

mkk7 had the most liked content!

Community Reputation

1978 Przyjacielski

About mkk7

 • Rank
  Znawca Zony

Profile Information

 • Ruble
  10870
 • Frakcja
  Stalkerzy
 • Procesor
  Ryzen 5 2600X
 • Płeć
  Mężczyzna
 • Miejscowość
  Kraków
 • Broń Główna
  AS Wał
 • RAM
  16GB
 • Karta graficzna
  RX 580
 • System operacyjny
  7 64

Recent Profile Visitors

3041 profile views
 1. @Anatolij dużo zdrówka i pomyślności, ja najmniej problemów . Trochę spóźnione .
 2. Mod pobrałem i odpaliłem. Oczywiście przy instalacji kopiujemy także folder bin z którego uruchamiamy grę (gra działa tylko na wersji 1.0006). Generalnie jest to prawie SOC z lepszą grafiką, fabuła jak w podstawce z kilkoma dodatkowymi zadaniami (na razie miałem je w tylko Martwym Mieście). Sprzęt można tylko naprawić u handlarzy, na Magazynach Wojskowych u technika. Lepszy sprzęt i kasę zdobywamy w trakcie rozgrywki, schowków sporo (zdarzają się puste), arty czasami walają się pod nogami i jest ich też dużo. Jak zwykle balans w grze jest "dziwny", mając nawet egzo w walce giniemy od jednej kulki wpakowując pół magazynka w przeciwnika w lichej kurteczce z jego bronią jak się później okazuje w stanie agonalnym . Jak by ktoś chciał odświeżyć sobie SOc-a w trochę innej formie to jest ku temu okazja.
 3. Mod już jakiś czas temu ukończyłem po raz drugi, tym razem w ojczystym języku (mało pamiętałem z poprzedniej rozgrywki, to tak jak bym zagrał w coś nowego ), @Anton Gorodecki dzięki za kolejne spolszczenie i świetną robotę. Krótko i na temat, mod całkiem przyjemny w rozgrywce z główna linią fabularną bez przeładowania dodatkowymi zadaniami pobocznymi. Sprzęt i broń zdobywamy coraz lepsze w trakcie postępu fabuły (jest możliwość ich modyfikacji). Warto jak najszybciej zdobyć dobry detektor i zbierać bardziej wartościowe arty przydatne do ochrony i podniesienia udźwigu. Najbardziej wkurzający w modzie jest balans obrażeń i pancerzy np. ulepszone egzo i broń na maksa średnio dawało radę w starciu z pancerzem najma, bandyty lub monolitu z przeciętnym kałachem w stanie rozpadu . Ogólnie polecam, mod wart rozgrywki. Ps. W poprzednim moim poście wkradł się błąd, chodziło oczywiście o dom kultury w prypeci, a nie w limańsku .
 4. Kilka ostatnich z Dead City Breakthrough v3.0.
 5. Dwa fajne i nietuzinkowe arty znalezione w sarkofagu i sterowni monolitu (szkoda,że tak późno, prawie pod koniec rozgrywki). W Limańsku (dom kultury). Zestawy do naprawy broni i pancerzy.
 6. @kondotier detektor Weles zdobyłem w labie pod mrocznym parowem, dzięki niemu zebrałem tam dwa arty dla Bagiennego Doktora. Był w sejfie widocznym w głębi.
 7. Mod ukończony. Wstawianie zrzutów z końcówek mija się z celem, bo jest ich całkiem sporo (dlatego warto robić twarde zapisy, przed rozmową z kwestowymi postaciami). Modyfikacja całkiem przyjemna w rozgrywce bez utrudnień i udziwnień, graficznie prezentuje się nieźle, ale żeby nie było za przyjemnie będzie nas dręczył głód i pragnienie . Sprzęt zdobywamy dość szybko i jest możliwość napraw (brak modyfikacji), arty są dość łatwo dostępne bez użycia detektorów. Są pewne błędy w grze, ale znacząco nie wpływają na rozgrywkę i stabilność moda. Być może już niedługo mod będzie dostępny w ojczystym języku i zdecydowanie go polecam . Taka ciekawostka, pomieszczenie z zabawkami Leczonego.
 8. Dużo zdrówka i wszystkiego najlepszego .
 9. Spóźnione, najlepszego i dużo zdrówka .
 10. Z upustem za punkty w uplay wyszło mnie nawet 9 zeta za te grę . Całkiem przyjemnie się w to gra, jak @cichy wolę tryb single-player, ale fajnie czasami zagrać z ludźmi po sieci. Na razie siedzę w klanie SPA: Spartan Corp pod nickiem córki na uplay aliz93 (taka zmyła).
×
×
 • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.

Discord
Comunity