Jump to content

mkk7

Weteran
 • Content Count

  1304
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  43

mkk7 last won the day on April 28

mkk7 had the most liked content!

Community Reputation

1890 Przyjacielski

About mkk7

 • Rank
  Znawca Zony

Profile Information

 • Ruble
  10870
 • Frakcja
  Stalkerzy
 • Procesor
  Ryzen 5 2600X
 • Płeć
  Mężczyzna
 • Miejscowość
  Kraków
 • Broń Główna
  AS Wał
 • RAM
  16GB
 • Karta graficzna
  RX 580
 • System operacyjny
  7 64

Recent Profile Visitors

2782 profile views
 1. Z upustem za punkty w uplay wyszło mnie nawet 9 zeta za te grę . Całkiem przyjemnie się w to gra, jak @cichy wolę tryb single-player, ale fajnie czasami zagrać z ludźmi po sieci. Na razie siedzę w klanie SPA: Spartan Corp pod nickiem córki na uplay aliz93 (taka zmyła).
 2. Również spóźnione, wszystkiego najlepszego i dalszej owocnej działalności .
 3. CZŁOWIECZY LOS - KROK W NIEZNANE - DEJA VU OUTFATER ADDON.
 4. Udało się po długich bojach i problemach ukończyć tego moda. Spolszczenie ukazało się jak byłem już w połowie, wiec wolałem nie ryzykować z dodawaniem go i dokończyłem w oryginale. Wrażenia z rozgrywki bardzo mieszane, balans obrażeń i handlu porażka (walka nawet w egzo z npc w kurtce to wyzwanie, a kupno sprzedaż to lichwa w najczystrzej postaci). Tak naprawdę w miarę komfortowo możemy się poczuć gdzieś blisko połowy rozgrywki. Schowki poukrywane przez sado-masochistę (jak ktoś lubi takie klimaty to zdecydowanie mogę polecić), część udało się znaleźć bez podpowiedzi, ale większość z poradnikiem. Niestety nie ominęły mnie problemy opisywane w temacie moda. Schowki szczęściarza skończyły się u mnie również w pieczarze, pomimo wielokrotnego przeszukiwania (w gameplay-u Sirriusa było coś wspomniane o problemach z zapisami w pieczarze, więc po którejś próbie udało się ją przejść bez zapisu) i tak nie było tego schowka. Dałem sobie spokój z tym zadaniem (skutek, brak możliwości zdobycia jednej z ekskluzywnych broni). Kilku innych również nie byłem w stanie zdobyć, z powodu braku respawnu artefaktów potrzebnych do nich (na gameplay-ach był, u mnie nie). Zbieranie niektórych rzeczy też zostało według mnie niepotrzebnie utrudnione (wymagana była kolejność ich zbierania), np. nieśmiertelniki żołnierzy pojawiały się w konkretnej kolejności w przypadku dwóch na jednej lokacji. Dużo biegania tam i z powrotem w zadaniach przez kilka lokacji (mało zadań równoległych, które można by było zrobić w tym samym czasie), to trochę takie sztuczne wydłużanie moda. Podsumowując, mod ma spory potencjał, fabularnie jest dobrze, reszta jak kto lubi, albo grający będzie przeklinał, albo i tak będzie czasami przeklinał i grał dalej (ja stwierdziłem, że dopóki fabuła będzie się rozwijać i będzie możliwość ukończenia moda to gram do końca). Końcowa rozmowa z Bagiennym Doktorem, po opuszczeniu bazy CN napisy końcowe.
 5. Wszystkiego dobrego @gawron , dużo zdrówka .
 6. Zdrówka i wszystkiego najlepszego .
 7. @smox dużo zdrówka i pomyślności , oby zona była łaskawa .
 8. Dobra wiadomość dla zainteresowanych grą na PC, Kojima Productions potwierdziło informację, że gra pojawi się na blaszaki latem przyszłego roku. Firma odpowiedzialna za wydanie gry na PC to 505 Games .
 9. mkk7

  Paradoks: Początek

  Po małych bojach odpaliłem toto z ciekawości , w moim przypadku trzeba było wywalić z gamedata\configs\environment\weathers pliki z dopiskiem test inaczej mod w ogóle nie odpalał. Modzik faktycznie krótki na kilkanaście minut rozgrywki fabuły bez zwiedzania i może mieć potencjał jako coś większego.
 10. Trochę spóźnione . Wszystkiego dobrego i dużo zdrówka @anatol .
 11. Dość długi fragment z rozgrywki, niestety w tle japoński , ale zerknąć warto.
 12. Sto lat i dużo zdrowia .
 13. Powrót zombiaków w Dying Light 2 polskiego studia Techland. Ciekawy fragment z rozgrywki ukazujący lokację, sposoby przemieszczania się i walkę. Gra ma zadebiutować na wiosnę 2020 roku, docelowe platformy to PC, Xbox One i PlayStation 4, z czasem trafi również na nowe PlayStation i Xbox.
 14. Fragmenty z rozgrywki na Gamescom 2019. W przebłyskach jest jakby spełniacz .
 15. Tu wersja poprawiona i zupełnie inny odbiór.
×
×
 • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.

Discord
Comunity