Jump to content

mkk7

Weteran
 • Content Count

  1298
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  42

mkk7 last won the day on May 4 2019

mkk7 had the most liked content!

Community Reputation

1879 Przyjacielski

About mkk7

 • Rank
  Znawca Zony

Profile Information

 • Ruble
  8516
 • Frakcja
  Stalkerzy
 • Procesor
  Ryzen 5 2600X
 • Płeć
  Mężczyzna
 • Miejscowość
  Kraków
 • Broń Główna
  AS Wał
 • RAM
  16GB
 • Karta graficzna
  RX 580
 • System operacyjny
  7 64

Recent Profile Visitors

2697 profile views
 1. @smox dużo zdrówka i pomyślności , oby zona była łaskawa .
 2. @gawron jak zwykle dałeś radę z tak trudnym modem , gratulacje. Jestem pod wrażeniem, sporo czasu poświęciłem temu modowi, więc wiem co znaczy go ukończyć i jak znam życie zrobiłeś to bez spawnera.
 3. Dobra wiadomość dla zainteresowanych grą na PC, Kojima Productions potwierdziło informację, że gra pojawi się na blaszaki latem przyszłego roku. Firma odpowiedzialna za wydanie gry na PC to 505 Games .
 4. W tym modzie trzeba naprawdę biegle znać rosyjski, żeby grać w oryginale. Zbyt ważne są przeczytane informacje w dialogach, a brak aktywnych zadań jeszcze bardziej utrudnia rozgrywkę. Nawet grając ze spolszczeniem bardzo łatwo położyć fabułę moda co mi się skutecznie udało i w efekcie pozostaje już tylko zwiedzanie i ogólne zapoznawanie się z modem. Być może wrócę do niego ponownie za jakiś czas, ale chętnym na tego moda polecam czekać na polonizację.
 5. Po małych bojach odpaliłem toto z ciekawości , w moim przypadku trzeba było wywalić z gamedata\configs\environment\weathers pliki z dopiskiem test inaczej mod w ogóle nie odpalał. Modzik faktycznie krótki na kilkanaście minut rozgrywki fabuły bez zwiedzania i może mieć potencjał jako coś większego.
 6. Trochę spóźnione . Wszystkiego dobrego i dużo zdrówka @anatol .
 7. Dość długi fragment z rozgrywki, niestety w tle japoński , ale zerknąć warto.
 8. Sto lat i dużo zdrowia .
 9. Powrót zombiaków w Dying Light 2 polskiego studia Techland. Ciekawy fragment z rozgrywki ukazujący lokację, sposoby przemieszczania się i walkę. Gra ma zadebiutować na wiosnę 2020 roku, docelowe platformy to PC, Xbox One i PlayStation 4, z czasem trafi również na nowe PlayStation i Xbox.
 10. Fragmenty z rozgrywki na Gamescom 2019. W przebłyskach jest jakby spełniacz .
 11. Tu wersja poprawiona i zupełnie inny odbiór.
 12. Pojawił się pierwszy zwiastun. Na targach E3 2019 powinniśmy dowiedzieć się więcej na temat gry i być może obejrzymy gameplay z rozgrywki. Teren na którym toczy się akcja tej części to Syberia. Data premiery nie jest znana, ale gra ma się pojawić jeszcze w tym roku na PC, Xbox One i PlayStation 4. Znana jest konfiguracja sprzętowa: Minimalna konfiguracja sprzętowa: - OS: Windows 7/8.1/10 (64-bit) - procesor: Intel Core i3 3240 3.4 GHz / AMD FX-6350 3.9GHz - 8 GB RAM -karta graficzna: NVIDIA GeForce GTX660 2GB / AMD Radeon HD7050 2GB Zalecana konfiguracja sprzętowa: - OS: Windows 10 (64-bit) - procesor: AMD FX 8350 / Intel Core i7 4790 - 16 GB RAM - karta graficzna:l AMD Radeon RX 480 4 GB / NVIDIA GeForce GTX 1060 3 GB Źródło: CI Games
 13. Właśnie miałem wrzucić info o tym serialu kręconym przez rosjan. Tyle lat minęło, a u nich nic się nie zmienia i dalej teorie spiskowe .
 14. Premiera nowego Call of Duty: Modern Warfare zapowiedziana na 25 października, platformy to: PC, Xbox One i PlayStation 4. Gra ma dostać nowy silnik graficzny (fotorealistyczne wrażenia, renderowanie PBR, oświetlenie wolumetryczne i technologia ray tracing). audio ma dostać pełne wsparcie Dolby ATMOS. Akcja ma być wciągająca i osadzona we współczesności w ramach której będziemy wykonywać tajne operacje w różnych zakątkach świata, dostępna będzie kampania (podobno bardzo ważna dla twórców), kooperacja i tryb multiplayer (najprawdopodobniej zrezygnowano z trybu battle royale i zombi). Call of Duty: Modern Warfare będzie wspierać tryb cross-play (możliwość wspólnej gry, grających na PC i konsolach). Brak przepustki sezonowej, wszystkie nowości udostępniane będą za darmo. Źródło: Call of Duty
 15. mkk7

  Rambo 5: Last Blood

  To już chyba będzie ostatnia część Rambo . Pierwszy teaser, film pojawi się w kinach 20 września tego roku.
×
×
 • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.