Skocz do zawartości

czynnywulkan

Stalker
 • Zawartość

  57
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

26 Dobry

O czynnywulkan

Informacje

 • Ruble
  50
 • Frakcja
  Stalkerzy
 • Procesor
  Intel Core i5-7400 3.00GHz
 • Płeć
  Mężczyzna
 • Miejscowość
  Nowy Sącz
 • Broń Główna
  Автомат Специальный «Вал» / AS ,,Wał"
 • RAM
  8,00 GB chyba GoodRam
 • Karta graficzna
  Nvidia GeForce GTX 750 Ti OC
 • System operacyjny
  Windows 10 Home PL

Ostatnie wizyty

310 wyświetleń profilu
 1. Hybrid 1.5 - Alfa

  Testowane na monolitowcach w egzo w promieniu ~6 (RGD6) i ~8 (F1) metrów wszystko ginie.
 2. Hybrid 1.5 - Alfa

  Też dodam coś od siebie, chcę mieć jakiś wkład w rozwój Troszeczke zwiększyłem moc granatów (RGD6, F1, VOG25, VOG25P i M209, głównie dwa pierwsze). Od teraz naprawdę warto będzie ich używać, a nie będą tylko dodatkiem. kuszaj limoncik.7z
 3. Hybrid 1.5 - Alfa

  Podeślij log błędu to dowiemy się więcej na temat problemu. Log jest w: nazwa folderu z hybridem\appdata\logs Na samym dole jest (prawdopodobnie) informacja o przyczynie wylotu.
 4. Hybrid 1.5 - Alfa

  Ja nawet na DX8 mam wyloty xd na wyższych nawet nie sprawdzam, bo komputer nie wyrabia. Co do anomalii...racja, jest ich dużo, ale zawsze mogło być gorzej, na przykład mogłyby być niewidzialne
 5. Hybrid 1.5 - Alfa

  Przy grze najemnikami w trybie ekstremalnym zaraz po rozpoczęciu gry, najpierw był wylot bezlogowy, potem taki:
 6. Hybrid 1.5 - Alfa

  Po zmianie ustawień powinno się wyjść z gry i odpalić jeszcze raz. Podobny problem mógł być tutaj (dotyczył co prawda Legends Return, ale platforma taka sama)
 7. Hybrid 1.5 - Alfa

  Dziękuję ślicznie swoją drogą, teraz zauważyłem, że plecaki da się ulepszać. Jeszcze jedna sprawa. @Junxnie dałoby się powiększyć jakoś przedmiotów w inwentarzu? Oczy się męczą przy takich małych kiełbasach i puszkach.
 8. Hybrid 1.5 - Alfa

  Przy próbie ulepszenia stalowego hełmu:
 9. Hybrid 1.5 - Alfa

  Też mi się to pojawiło...może artefakt Kompas jest potrzebny (podróż, Kompas, tak mi się skojarzyło). EDIT: Nie, to nie to :/
 10. Hybrid 1.5 - Alfa

  Mam pytanie co do planów. Czy dałoby się zrobić u techników coś a'la SGM i umożliwić instalację wszystkich ulepszeń do broni?
 11. Hybrid 1.5 - Alfa

  Nowych wdzianek nigdy za wiele A tego Hybrida (wstawionego dosłownie sekundy temu) chyba zassę zaraz. Będę dopisywać moje spostrzeżenia nt. gry. 1. Muzyka z menu jest świetna! 2. Nie wiem czy to błąd, ale z trupów wypadają w 100% zniszczone bronie. Tylko przy śmierci stalkera w anomalii. 3. Najlepsze jest lootowanie, nigdy nie robiło mi się tego tak przyjemnie. 4. Jak narazie w 100% stabilnie (na DX8 co prawda, bo komputer nie pozwala, ale stabilnie) i bezwylotowo. 5. Dla wszystkich, którzy lubią ,,zbierać i opychać" handlarze skupują wszystko.7z wkleić do gamedata\configs\misc ze zgodą na podmianę plików. Od teraz handlarze skupują broń niezależnie od stopnia zniszczenia. 6. GG zdecydowanie za szybko się męczy przy bieganiu 30/60kg a staje po 8 sekundach.
 12. Problem z odpalaniem.

  Zakładam, że próbowałeś ponownej instalacji. Jakie masz parametry komputera? Z jakiej strony pobierałeś CoC i patch? Tak teraz patrzyłem, jak odpalam CoC i włącza mi się to okienko początkowe to po najechaniu też mam to kółeczko niebieskie, tylko nie robię z tym nic, a czekam i po chwili normalnie się gra odpala.
 13. Problem z odpalaniem.

  @Meandros Odpalenie gry z silnika: Wchodzisz do folderu ,,bin'' w CoC, klikasz prawym na ,,xrEngine", najeżdżasz na ,,Wyślij do" i dajesz ,,Pulpit (utwórz skrót)". Potem klikasz prawym na utworzony skrót, dajesz ,,Właściwości" i w parametrze ,,Rozpocznij w" usuwasz ostatnią frazę, ja mam to tak: "D:\Gry\Programy i Modyfikacje do Gier\Call of Chernobyl 1.4.22\CoC\bin" | | | ▼ "D:\Gry\Programy i Modyfikacje do Gier\Call of Chernobyl 1.4.22\CoC" (masz usunąć ,,\bin") Szczegółowa instrukcja (robiona na szybko): Potem tylko uruchamiasz przez administratora.
 14. Problem z rozpoczęciem gry

  Błąd (jak narazie) ,,wyleczony" powodowało go prawdopodobnie...ustawienie suwaka ,,Odległość Renderowania Trawy" na maksymalną odległość... Testowałem teraz ustawienia...ustawień(?) i wyszło przypadkiem.
 15. Problem z rozpoczęciem gry

  Znaczy tak, dalej zdarzają się wyloty jeśli ,,przesadzę" nagle (najczęściej mając załadowaną grę itp.) z ustawieniami, ale jest na pewno lepiej EDIT: Jednak nie, nadal jest...źle :/ tak jakby ciągle brakowało pamięci, tym razem na DX9:
×

Powiadomienie o plikach cookie

Używają strony akceptujesz regulamin Warunki użytkowania.

Społeczność