Jump to content

naznaczony09

Turysta
 • Content Count

  72
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

-6 Zły

About naznaczony09

 • Rank
  Kot

Profile Information

 • Ruble
  -6
 • Frakcja
  Stalkerzy
 • Procesor
  i7 6700k
 • Płeć
  Mężczyzna
 • Broń Główna
  brak
 • RAM
  24
 • Karta graficzna
  gtx 1080ti
 • System operacyjny
  windows 7 64 bit

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Jeśli ktoś uważa, że świat w Lost Alpha jest pusty, to chyba nie grał w tego moda. Nic w nim nie ma do roboty. Kilka zadań. Nie wiadomo co robić. Czasami tylko jakiś pies przebiegnie przez drogę. Poza tym żadnych ludzi. Jak ujrzymy zombie to się robi raźniej i żal biedaka zabić, bo znów będziemy sami. Ale dobrze się jeździ samochodami. Przynajmniej trzymają się drogi.
 2. @kondotier Mam czytać 150 stron?
 3. Zagrać w tę srakę? Jest mniej bugów niż w wersji z 2016?
 4. Dwa pytania: Jak zmniejszyć skok, bo postać skacze za wysoko i tracę zdrowie od upadku? I drugie: dlaczego bez powodu tracę zdrowie?
 5. Grać w to gówno, czy lepiej nie ryzykować? Dosyć sporo się o tym modzie naczytałem, niezbyt pozytywnych opinii.
 6. To kontynuacja Lost World Requital? Czy nie trzeba przechodzić tamtego moda?
 7. @kondotier A gdzie ja napisałem, że ten mod jest nowy? Napisałem, że w tak stabilnego moda do Cienia nie grałem przez pół roku, bo trafiały się same gnioty, których nie skończyłem.
 8. Wreszcie jakiś mod do Cienia, którego można prawie bezproblemowo przejść. Brawo, ostatnio w tak stabilny mod grałem tylko jakieś pół roku temu...
 9. Wow. Nie wiem czy to jakaś wczesna wersja, czy po prostu żart. Jakim cudem ten mod w ogóle istnieje. Wygląda jakby był robiony na kolanie w pół godziny. Żadnych zadań pobocznych. Fabuła to też jakiś zlepek, pomimo opisu. Ale powódź, wow... Po wejściu do wody, biegamy po dnie. Prawie mnie rozjeb**o ze śmiechu. Autorzy powinni to jakoś inaczej rozwiązać. Nie wiem np. dać jakieś deski po których będziemy chodzić z wysepki na wysepkę, czy coś w tym stylu. Najlepsza byłaby tak "zaawansowana" opcja jak pływanie, ale to chyba niewykonalne na tym silniku. Lub gdy wpadniemy do wody to umieramy, czy coś. Dotarłem do miejsca, gdzie trzeba zabić mutanty. I tak, dwa problemy: albo mutanty się nie spawnują i muszę zasuwać gdzieś poza mapę i tam ich wytłuc, chociaż to niewykonalne, bo brak amunicji, albo spawnuje się taka ilość, że nie ma szans ich wszystkich wybić i zabijają Noego, tak więc fabuły dalej nie pociągnę. W dodatku ten mod na tej stronie jest promowany. Chyba znaczy, że jeden z najlepszych. Raczej dlatego, że jest bardzo mało modów fabularnych do Czystego Nieba, ale to nie oznacza, że z miejsca takie "coś" ma być promowane.
 10. Po zainstalowaniu dodatku graficznego mam wylot po rozmowie z tym gościem z tunelu. Co robić? Bez dodatku mod wygląda przeciętnie graficznie.
 11. Utknąłem na Jantarze. Bibliotekarz nie chce się zespawnować, więc nie wykonam fabularnego zadania. Na dodatek nie mogę wczytać gry, bo mam wylot i muszę się cofać do zapisu przed wejściem na lokację. Do końca niedaleko, ale chyba się poddam. Mod mnie pokonał, ale przez wyloty. Gdyby nie one pewnie bym go skończył. No chyba, że macie jakiś sposób na spawn bibliotekarza. Na kozaka, bez zgonu może bym spróbował przejść... @Agrael Z tych co wymieniłeś nie grałem w żaden, więc nie wiem, ale jeśli chodzi o mody Zaurusa, to się zgodzę, że są przyjemne. Przynajmniej Apokalipsa i Poszukiwacze. W trzeciej części chyba zabrakło Zaurusowi weny twórczej. Jest nudnawa. We wszystkich trzech częściach się trochę biega, ale nie są zbyt skomplikowane i co najważniejsze ZERO WYLOTÓW. W Upadłą Gwiazdę nie grałem, a Ostatniego Stalkera tylko trochę tak więc nie mam zdania.
 12. Zmieniam zdanie. To nie gniot, ale totalny crap. To gówno wczytuje się dłużej niż Metro Exodus i Red Dead Redemption 2 razem wzięte (a chyba każdy wie, że to najładniejsze gry), a wygląda jak kupa. Fabuła to zlepek przypadkowych zadań. Optymalizacja to koszmar. Dziesiątki zombie i mnóstwo mutantów, które dodatkową po śmierci wybuchają i zamieniają się w jakąś srakę. Silnik tego nie przetrawia. Mod jest przeładowany tym całym badziewiem. Ciągłe wyloty. W Dolinie Mroku postać ma jakieś ataki padaczki i robi się ciemno. To chyba miał być efekt trucizny. Wow... Wygląda to ohydnie, jakby ktoś rzucał mi na ekran gówno. Dotarłem do X-12 i chyba odpuszczam. Dawno nie grałem w tak irytującego crapa. Najgorszemu wrogowi bym nie życzył, aby w to grał.
 13. Jeśli grałem w Pod Osłoną Śmierci, to jest sens grać w tego moda, czy to dwa różne mody?
 14. I znowu kolejny gniot. Po raz kolejny utwierdzam się w przekonaniu, że najlepsze mody wychodzą do Zewu. Cień Czarnobyla nie oferuje nic ciekawego.
×
×
 • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.

Discord
Comunity