Jump to content

Schowek Stieloka


zonezi

Recommended Posts

Mam problem z dostaniem się do schowka strieloka w Agropromie. Wchodzę tak jak w podstawce tyle, że tu mnie teleportuje na schody i dostaję wiadomość od Ducha że przeniósł teleport. Na klatce schodowej z wojskiem znalazłem niebieski teleport, wszedłem w niego i otrzymałem wiadomość bym szukał dalej. Przeszukałem podziemia, ale innego teleportu już nie ma ;) Gdzie powinienem się udać?

Link to comment
Share on other sites

1.Najpierw idź w górę po kręconych schodach, do utworzonego na szczycie teleportu. Tu masz dwie możliwości: a. Spróbuj wskoczyć w teleport z barierki schodów nie dochodząc do górnego podestu . b. Idź na samą górę schodów. 2.Kiedy teleport zniknie, biegnij do sali, gdzie pierwszy raz spotkałeś Pijawkę...tam będzie niebieska mgiełka. Gdy w nią wejdziesz zniknie. 3.Ostatni teleport, który zaprowadzi cie do schowka, znajduje się w tunelu z Elektrami. W schowku poszukaj klucza do wyłączenia teleportu...i róznych ciekawych rzeczy.. ;)

Link to comment
Share on other sites

Macki pijawki musisz zdobyć dla Prapora czyli kolesia przy bramie do Baru nie po to by cie puścił ale by załatwić quest na strzelbę dla Lisa.Żeby Powinność cię puściła do Baru musisz mieć dokumenty z Agropromu czyli tak samo jak w podstawce.Więc robisz znany z podstawki quest od Barmana na dokumenty z Agropromu dostajesz info że masz je zanieść do Baru i po pomocy Powinności z mutantami normalnie przechodzisz.A macki jak uzbierasz to przyniesiesz , nie bój sie nie zabraknie ci ;)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.