Skocz do zawartości

elektroniczne komponenty


Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Szukam szpulek miedzianych najbliżej posterunku powinności na wysypisku i ich nie ma, zardzewiały czy ktoś na złom zaniósł ?, Ale na który?

Druga sprawa mam dla Akima wszystkie części mutków ale zadania nie zalicza, czemu?

Edytowane przez marek74chros
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
7 minut temu, marek74chros napisał:

Ale fajnie czyli wyjścia z pieczary nie ma i muszę przed wejściem do pieczary iść do adrenaliny dopisać do sprzedaży notatnik  , oczywiście po poszukaniu na forum jak to się robi. To ta gra jest po to aby kombinować i poradnikowac i czitowac ? .

Wyjście z pieczary jest możesz potem iść do Adrenaliny. Jeśli grasz w OP-2 (bo nie odpowiedziałeś) wybrałeś jeden z trudniejszych modów a on niestety tak ma. 

Jeśli chcesz wstaw sejwa może być w Labiryncie zrobię to miejsce. 

Edytowane przez kazik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki jak będę w domu to wstawię sejwa. Ale gdzieś widziałem na filmiku jak na dole labiryntu wchodzi się po ścianie obok trupa z receptą a ja nie mogę się wspiąć do drugiej jamy jest to związane z niewykonaniem zadania z synem marne.? Odnośnie dopisywania do sprzedaży teraz wiem skąd większość ma tyle amunicji i przedziwnych artów.?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie pamiętam na wyrywki OP-2 (jeśli grasz w ten mod)  Większość grających jeśli potrafi może dopisywać amunicję itd... są tacy którzy wcale tego nie robią. Każdy gra po swojemu.  Przeszedłem całe OP-2 zajęło mi to 11 miesięcy. Grałem też w pierwszą Soljankę i teraz skończyłem Soljankę 2016. Uważam to za najlepsze mody do STALKERA ale nadal uważam, że OP-2 jest najtrudniejsza i nie jest wolna od błędów. Czyli musisz uzbroić się w cierpliwość i możesz liczyć na pomoc na forum. Przy OP-2 często z niej korzystałem.         

Edytowane przez kazik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

32 minuty temu, marek74chros napisał:

Kazik wlazłem bo powyrzucałem graty ale wyjścia nie ma. Zabiłem jeszcze 1 monolitowca przy drzwiach bo ta kula wyrzuciła mnie na początek lab. ale notesu nie ma,

Jeśli myślałeś, że to u mnie potrwa to zalecam cierpliwość. U Ciebie jest jeszcze gorzej bo Fima nie żyje i kod do drzwi na nic nie jest
potrzebny. Powiedziałem, że się odezwę.      

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też miałem problem z tym notatnikiem, bo jego posiadacz spadł mi na sam dół. Za drugim podejściem, nie miał. Dopiero udało się za kolejnym razem.

Ale zobacz ten gameplay. To z ratowania Fimy.

https://www.youtube.com/watch?v=v9OkKDy82h0

lub to do wyszukiwarki

YT Народная Солянка пещера фима

film nr 89

Ale skoro Fima u ciebie nie żyje, będziesz musiał chyba na nowo wejść do pieczary.

A że do końca moda masz jeszcze ho ho i trochę, moja rada jest taka. Daj sobie z tą odmianą Solianki spokój i zacznij grać w Soliankę 2016.

Ja też OP2 posłałem do kosza bez ukończenia. To nie wstyd, przy tak pokręconym modzie. A teraz mam pełnię satysfakcji z ukończenia S2016.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.