Skocz do zawartości

Junx

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich

Mod świetny, szacun za taką super rzecz :)

Mam jedno pytanie czy da się włączyć na HUD ogólną ilość amunicji do broni, nie tylko ile jest w magazynku?

--edit--

z amunicją sobie poradziłem.

fn2000 nie posiada teraz granatnika?

 

Pozdrawiam

Edytowane przez hawkeye583
  • Super 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Junx odpiął/ęła ten temat

 Dzień-dobry mam problem - to znaczy ja coś a wynika to z niewiedzy robię źle . instaluje podstawkę zew Prypeci i wrzucam folder gamedata z modem  Zew Czarnobyla no i za holere nie mogę odpalić . co zrobić aby po wrzuceniu folderu zawierającego mod gra odpaliła ???? . - Wersja moda

Hybrid Build 25.02 (1.4.22) [Stara wersja]  .  I zależy mi właśnie żeby zgrać w starą wersje . za podpowiedzi z góry dziękuje .

Edytowane przez NAMARGON
błąd
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@NAMARGON - Przecież Zew Czarnobyla to samoistna gra. Gdzieś wyczytał, aby wstawiać go do Zewu Prypeci? Ta gra jest potrzebna o tyle, aby zostawiła w rejestrach ślad zaistnienia na Twoim komputerze. Nawet jakbyś ją odinstalował, to Zew Czarnobyla znajdzie to i się uruchomi.

Zainstaluj zgodnie z opisem tylko Zew Czanobyla i na niego to co chcesz z Hybrida.

I przypuszczam, że teraz masz spaćkany Zew Prypeci i nie da się go uruchomić, lub po uruchomieniu będą różne nieprzyjemności. Szczególnie przy postawieniu na nim innych modów.

Dlatego przed stawianiem Zewu Czarnobyla, radzę odinstalować Zew Prypeci, wyczyścić komputer jakimś dobrym programem czyszczącym i dopiero postawić na nowo. A Zew Czarnobyla instalować na dysku lub partycji nie systemowej.

A na przyszłość radzę, aby mody nie stawiać na oryginale gry, który powinien być świętą krową, ale na jej kopii. Jak to robić, było już wielokrotnie omawiane. Kopia też na nie systemowych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Khorne85cze napisał:

Witam serdecznie :) mam takie pytanko, a mianowicie zaczołem grać po stronie Monolitu i mam pierwsze zadanie pogadać z Królikiem ale ten cały czas się modli. Czy to jakiś błąd czy trzeba czekać aż przestanie ???

Jest to pewnogo rodzaju błąd i niestety uniemożliwia rozmowę z tym Królikiem. Sam kiedyś grałem Monolitowcem i miałem ten sam problem, w żaden sposób nie mogłem odciągnąć go od modlitwy. Nawet granat nie pomógł :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witam, Czy jest jakiś sposób by samemu zmienić balans między siłami frakcji? Uwielbiam tego moda ale jedyna kwestia która mnie bardzo irytuje to, że niezależnie od tego gdzie zacznę, jak gram itd. po kilku/kilkunastu godzinach monolit kosi wszystkich i zajmuje każdą lokację. Wiem, znany problem. Wiem też, że teraz prace skierowane są na nowa wersje Hybrida, jednak dla mnie stara była by wystarczająco grywalna gdyby nie wspomniany problem. Da się to jakoś zmienić ? np. zmniejszając spwan samego monolitu ? wprowadzając jakieś ograniczenia ekspansji ? w ostateczności: kastrując ich wyposażenie ? 

Z góry dzięki za info :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć, odrazu powiem że nie wiem czy to jest temat do tego.

 

Otóż gram na CoC + Hybrid Final i dzisiaj jak kupowałem u medyka w Rostoku medykamenty to wypadły one na ziemie, jak je podniosłem i kliknołem znowu na handel z tym medykiem to wyskoczyło coś takiego:

Dodam że zakażdym razem po dołoczeniu do gry po przebiegnięciu kilku metrów lub postaniu w miejsciu, zawsze dostaje crash'a z tą wiadomością.

Liczę na pomoc i z góry dzięki :).

 

73157944_bugstalker.JPG.dd91bcc462fc7079f8385e411631246d.JPG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@NAHEROtaki jest problem, że xray się po prostu wysrał i tyle :P Wiem też, że w kodzie jest coś nie tego. Po więcej odpowiedzi kierować się do @Junx i najwyżej @EGZOdaw

 

EDIT

Co do drugiego zdjęcia to problem leży bezpośrednio w skrypcie jakiegoś stalkera. Brakuje wartości.

Edytowane przez AbiNeKhorn
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@NAHEROTo wina moda "Warfare". Za dużo NPC się respi przez tego moda i tak się dzieje. Szczególnie gdy zwiększysz spawn w opcjach Warfare.

Po zapisaniu gry (quicksave albo zwykły, bez znaczenia) wejdź w konsolę (~) i sprawdź jak dużo elementów zapisuje gra. U mnie po przekroczeniu 50-60 tysięcy gra zaczęła się często wysypywać. I to z samym modem Warfare w najnowszej wersji (chyba 2.0) na 1.4.22. W wersji Warfare na 1.5r6 chyba zostało to naprawione.

Jak to naprawić? Zapobiec spawnowaniu się tylu stalkerów zanim gra zaczyna wysypywać. Najlepiej wczytać jakiś starszy save i zmniejszyć spawn w opcjach warfare.

No i bardzo ważna rzecz. Jeśli mod jest spakowany w 7zipie (rozszerzenie .7z) to rozpakuj go 7zipem. Przy wypakowywaniu WinRAR'em bardzo często występują błędy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

W dniu 4.10.2018 o 21:45, Junx napisał:

Dzięki! Zaraz zgram i testuję :) Ogólnie ten mod to majstersztyk także jak by poprawić w nim ten problem .. :D 

ale... pytano - czy na pewno podesłałeś dobry plik ? plik sim_offline_control w podesłanej paczce ma datę i wielkość identyczną co plik z pacha 1.2 na którym gram (wersja finalna z pierwszego posta w temacie). W tej wersji nadal występuje problem z ekspansją Monolitu w trybie turbo :D 

Z góry dzięki za odpowiedź :) 

Edytowane przez qinrod
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.