Jump to content

DaarMoo

Weteran
 • Content Count

  1359
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  8

DaarMoo last won the day on April 23

DaarMoo had the most liked content!

Community Reputation

526 Przyjacielski

About DaarMoo

 • Rank
  Znawca Zony
 • Birthday 05/12/1960

Profile Information

 • Ruble
  921
 • Frakcja
  Stalkerzy
 • Procesor
  Intel Xeon E5450 3.3Ghz
 • Płeć
  Mężczyzna
 • Miejscowość
  Krasnystaw
 • Broń Główna
  Saiga
 • RAM
  8 GB
 • Karta graficzna
  GeForce GTX 660 3GB
 • System operacyjny
  Windows 7 64

Recent Profile Visitors

2118 profile views
 1. @FeRu na początku gry miałem zamiar wyłapywać babole i wrzucać screeny, ale później zrezygnowałem. Zrobiłeś ją, przynajmniej dla mnie, w sposób oddający nastrój i atmosferę którą stworzyli autorzy moda. Duża flacha.
 2. Mod ukończony. Generatory wyłączone. Zona zniknęła. Rozmowa z Duchem. Głaskanie teraz już spokojnego nibypsa. I... Freeplay. Automatyczny powrót do Sidora i znowu można zanurzyć się w Zonę. Kilka spostrzeżeń. Mod, przynajmniej u mnie, zdecydowanie lepiej funkcjonuje na DX10 niż DX9. Dziewiątka jest ciemna. Mało co widać mimo intensywnej pracy na suwakach. Właściwie to połowę moda przegrałem na dziewiątce, żeby potem odetchnąć na dziesiątce. Wyloty dwa. Czyli bardzo stabilny. Korzystałem, często z opcji God bo wkurzał mnie ciągły kill mimo napiętej uwagi. W związku z tym był jednak spory minus. Nie mogłem spać nawet ja wszedłem w tryb normalny. Czyli włóczyłem się po nocach zamiast spokojnie pospać. Jestem zdecydowanym przeciwnikiem amunicji na pasie, ale jak się gra długo ( u mnie ponad miesiąc ) to można się przyzwyczaić. Odruchowo pakujesz co trzeba, albo zwiewasz i ładujesz pas. Można przeżyć. Choć nie zawsze. Spawner. Potrzebny żeby czasami sobie ulżyć. A takich momentów jest sporo. Jak kto chce. Pogoda i grafika. W nocy ciemno, jak to w nocy, poranek piękny, dzień - leje, wieczór - znowu piękny. Czyli - piękne są tylko chwile. Łączę te dwa elementy bo jak leje to grafika jest - sami wiecie. Owszem, wczytywałem savy z dnia, ale rzadko to pomagało. Fabuła. Tu 10/10. Na początku posiłkowałem się Cinemanem, ale później zrezygnowałem bo mod prowadzi za rękę. Owszem, warto rzucić okiem na podpowiedzi bo czasami, w tak zwanym ferworze coś umknie, a nie powinno. Polonizacja. Dla mnie super. Małe błędy są nieważne. Jest dosadna i konkretna. Brawo ! Czyta się z przyjemnością. Czyli co ? Grać i cieszyć się. PS. Polecam ztuningowaną Ładę. Jeździ się rewelacyjnie.
 3. Wszystkiego najlepszego z okazji urodzin. Zdrowia i samych radości w życiu. Sto lat !
 4. Wielkie dzięki Panowie !
 5. Zgadza się @smox. Świetny mod. Często do niego wracam.
 6. Niezastąpiony tawariść Cineman. Pewnie będzie też tawariść Snork, jak to mówi Cineman. O ! tawariść snork. Pagawarim. I szto skarzesz ? No nie chociet gawarit. Paciemu tawariść ?
 7. Wszystkiego najlepszego z okazji urodzin ! Zdrowia i samych radości w życiu ! Sto lat !
 8. Zainstalowałem na 1.4007 PRM Weapon z polonizacją @FeRu, odpaliłem i wszystko działa pięknie. Grafika tła - nie stalker. Wszystko żyje. Krzaki, drzewa, mgła przewalająca się przez drogę - dla mnie - inny wymiar. Pięknie. A deszcz ? Leje tak jak powinien. Nie jakiś erzac. Czyli co ? Gramy. I cieszymy się.
 9. @Mnieciu wszystkiego najlepszego z okazji urodzin. Zdrowia i samych radosnych chwil w życiu. Sto lat !
 10. Panowie, @Sierioża , .@tom3kb , nie osłabiajcie mnie. Pisząc posta myślałem o innych, świeżych użytkownikach. Taki ze mnie akolita. Po prostu. Poza tym myślę, że jeżeli jakieś linki nie działają to trzeba je usunąć i wymienić na działające. Porządek lubię chyba. Sam już nie wiem.
 11. Panowie. A może ktoś by zaktualizował linki w pobieralni, żeby nie przeszukiwać całej "Dyskusji ogólnej" ? Przecież do takiego moda ciągle notowane są powroty. O ! . Sam bym zagrał. Taka prośba mała.
 12. @gawron wszystkiego najlepszego z okazji urodzin ! Zdrowia i samych radości w życiu. Sto lat !
 13. @Buber jak odszedł Zysław... Leży w ogrodzie - tam... Pamięć ! Stare zdjęcie.
 14. Ja jestem kociarz, czyli blisko. Miałem Psa. Niunia Jej było. Pierwsza i ostatnia. Odeszła. Miała tylko 8 lat. Kot - Zysław - leczył Żonę przez 19 lat. Tarczyca.
 15. @vidkunsen czyli - co ?
×
×
 • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.

Społeczność
Discord