Jump to content

DaarMoo

Weteran
 • Content Count

  1394
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  8

DaarMoo last won the day on April 23 2019

DaarMoo had the most liked content!

Community Reputation

557 Przyjacielski

About DaarMoo

 • Rank
  Znawca Zony
 • Birthday 05/12/1960

Profile Information

 • Ruble
  921
 • Frakcja
  Stalkerzy
 • Procesor
  Intel Xeon E5450 3.3Ghz
 • Płeć
  Mężczyzna
 • Miejscowość
  Krasnystaw
 • Broń Główna
  Saiga
 • RAM
  8 GB
 • Karta graficzna
  GeForce GTX 660 3GB
 • System operacyjny
  Windows 7 64

Recent Profile Visitors

2489 profile views
 1. @Agrael zastosowałem złą kolejność. Najpierw napisałem posta, a później znalazłem Twój poradnik.
 2. @Agrael, CEA zaliczyłem, Trzmiela nie zastrzeliłem. Teraz szukam wisiorka. Kurcze, tylko gdzie on jest ? Monolit mnie nie puszcza.
 3. @Agrael mam podniesiony parametr skoku, choć przy normalnym też się udaje. Po kliku próbach. @kondotier zmieniłem przede wszystkim wagę amunicji. Drastycznie. I to było powodem wylotów. Przy 125 kg większość NPC - ów rozmawia.
 4. I odpowiadam na swojego posta. Jest to info antyczita. Zmieniłem wagę kilku rzeczy i antyczit to wychwycił. Po przywróceniu "fabrycznych" parametrów wszystko działa.
 5. @s4top widocznie na exie jest antyczit. Jeżeli tak jest to skorzystaj z innego pancerza. Podnieś jego parametry i będzie lepiej jak w exie.
 6. Mam wylot na MW z czymś takim : Co to za dziadostwo ?
 7. @kondotier dopadł mnie przy przejściu z Dziczy na Jantar i z powrotem. Spałnuje się tam trzech najemników i to oni są przyczyną.
 8. Pewnie wszyscy spotykają się z wylotami spowodowanymi błędnym spawnem czy to NPC czy itemów. Log w takiej sytuacji jest zerowy. Najczęściej wystarczy wczytać ostatni, czasami przedprzeostatni save i wszystko wraca do normy. Ale od czasu do czasu pojawia się jakiś złośliwy spawn, na który jest tylko jedno lekarstwo. Wybrać inną drogę, obejść go. No tak. To jest wyjście. Ale czy nie można go jakoś skutecznie wyleczyć ? Rozwiązaniem, które stosuje się w takiej sytuacji to zmniejszenie switch distance. Jest to wyjście pośrednie, nie likwidujące problemu. Tym bardziej jeżeli np. NPC ma questową broń. Gram obecnie w Deja Vu + addon Outfater i dopadł mnie taki permanentny wylot. Więc pytanie do Mechaników. Da się czy nie da ?
 9. @tom3kb , no tak, wtedy zrobi się niezły bajzel. Musi być więc ktoś, kto będzie ten dział nadzorował i usuwał nie errory. Wtedy powinien być względny porządek.
 10. Uważam, że jest to bardzo dobry pomysł. Zamiast szukać rozwiązań errorów na stronie moda, a tych stron jest czasami sami wiecie ile, zebrać wszystkie do kupy. Należałoby również posortować errory w zależności od podstawek, żeby się znowu nie zapętlić. Więc myślę, ze czas to zrobić.
 11. @kondotier myślę, że przyczyną wylotu mogły być dwa schowki, które zrobiłem w Barze. Były one solidnie przeładowane. W jednym - broń, amunicja i inne rzeczy, w drugim - arty i części mutantów. Sporo tego było po połowie gry. Jak się dołączy do tego jeszcze ilość NPC-ów to mod mógł lekko ześwirować. Choć bliższy jestem Twojej sugestii, że wcześniej w zapisie powstał błąd i to spowodowało wyloty. Zacząłem więc moda od początku. Po raz trzeci bo fajny jest.
 12. @kondotier, również myślałem, że coś niepotrzebnego spawnuje się i stąd wyloty. Więc wgrałem stary sejw, przeszedłem do Baru i w tym samym miejscu znowu wylot. Mało tego. Zrobiłem reinstalację moda, wczytałem sejwa i ponownie to samo. Jedyny wniosek jaki nasuwa się po tych akcjach to uszkodzony sejw. Tylko który ? Zmniejszanie switch distance daje efekt tylko przy ustawieniu zerowym, ale wtedy wszystkie żywe istoty są wymazane. Kurcze, to wygląda tak, jakby nagle doszło do jakiegoś błędu na tych dwu lokacjach. Czy to możliwe ?
 13. Nagle w połowie gry pojawił się permanentny wylot w Dziczy koło niedokończonego budynku. Log - zerowy. Wybieram się na Radar więc obleciałem na około i w Barze to samo. Log - zerowy. Zmiany ustawień graficznych są bezskuteczne. Jedynie switch distance daje kilka dodatkowych metrów. Przy ustawieniu 75, przechodzę na Dziczy za budynek i tam mam wylot. Co za dziadostwo.
 14. infor.zip Kilka utworów, które robią, przynajmniej na mnie, wrażenie.
×
×
 • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.

Discord
Comunity