Jump to content

DaarMoo

Weteran
 • Content Count

  1,464
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  8

DaarMoo last won the day on April 23 2019

DaarMoo had the most liked content!

Community Reputation

610 Przyjacielski

About DaarMoo

 • Rank
  Znawca Zony
 • Birthday 05/12/1960

Profile Information

 • Ruble
  1731
 • Frakcja
  Samotnicy
 • Procesor
  Intel Xeon E5450 3.3Ghz
 • Płeć
  Mężczyzna
 • Miejscowość
  Krasnystaw
 • Broń Główna
  Saiga
 • RAM
  8 GB
 • Karta graficzna
  GeForce GTX 660 3GB
 • System operacyjny
  Windows 7 64

Recent Profile Visitors

2,977 profile views
 1. Wszystkiego najlepszego z okazji urodzin @Buber ! Zdrowia, samych radości w życiu no i żeby CZAS płyną coraz wolniej. Sto lat !
 2. DaarMoo

  Anomaly 1.5.1

  Niestety u mnie czwarty rozdział ( UNISG ) nie zaskoczył. Zrobiłem wszystko, tak jak w wersji poprzedniej ( 1.5.0 ), a nawet więcej - Hip zostawiłem u Brodacza, eskortując ją z Kordonu na Zaton - lecz to nie pomogło. Pozostało zastosować rozwiązanie @Szczepan9205, które zadziałało. Chwała mu
 3. DaarMoo

  Anomaly 1.5.1

  @vidkunsen to data katastrofy. Choć pewnie nie zadziała. W 1.5.0. nie działał, więc trzeba zastosować to warlab_-_Copy.1.rar @vidkunsen z dziadem bagiennym prosta sprawa. Save przed rozmową i wczytanie. Ja tak miałem. Nie chce rozmawiać również jak wykonamy szybką podróż do niego. Do doktora trzeba potuptać. Ranga po prostu tego wymaga. Celowniki w tym wydaniu są kompletnie do bani. Bo co to za celownik w którym obudowa zajmuje więcej miejsca (na ekranie) niż wnętrze. Więc wrzuciłem panoramiczne od @vidkunsena i mam z bani.
 4. Wyrazy współczucia @smox.
 5. DaarMoo

  Anomaly 1.5.1

  @Szczepan9205, w 1.5.0 w PDA na lokacji na której byłem i na sąsiednich wszystkie NPC i mutanty były zaznaczone. Podobnie na minimapie. W tej chwili (1.5.1) na lokacji na której jestem i na sąsiednich zaznaczeni są nieliczni przyjaźnie nastawieni, natomiast wrogów i mutantów nie ma.
 6. DaarMoo

  Anomaly 1.5.1

  Zgadza się @Szczepan9205. Zespałnowałem 3.1 i są. Dzięki ! No niestety @Szczepan9205, większości brak. Pamiętam, że w 1.5.0 też był z tym problem, ale w tej chwili nie mogę go namierzyć. W becie byli wszyscy łącznie z mutantami.
 7. DaarMoo

  Anomaly 1.5.1

  Na minimapie i w PDA nie mam zaznaczonych NPC-ów. Sprawdziłem w map_spots_relations tam jest ok. Może ktoś pamięta jak to zrobić ?
 8. Rzeczywiście. Zagrać w tego moda to mus. Pełne zaskoczenie. Lokacje, PDA - szok. Autor solidnie popracował, ale niestety nie do końca. Pomyśleć - co by było jakby mod miał pełną fabułę ?! Spokojnie pretendowałby do moda roku. Chętni muszą zadowolić się tym co jest. Niestety, myślę jak inni, że autor dał sobie z nim spokój i jedynie ktoś inny stworzy należny mu scenariusz. A tu wlazłem. Wyżej się nie dało.
 9. Jakieś miesiąc temu pojawił się komunikat : więc zrobiłem Windows Update i trochę się uspokoiło. Ale kilka dni temu znowu dał znać o sobie : Nie wiem co robić. Wszystko hula ok, ale komunikaty są. Zrobiłem s/f scannow - wyszło ok. Zrobiłem chkdsk /R C : - też ok.
 10. @kondotier wszystkiego najlepszego z okazji urodzin ! Zdrowia, radości i wszelkiej pomyślności ! Sto lat i więcej !!!
 11. Wielkie dzięki @Anton Gorodecki ! Jak można to grzebię trochę w actor, item, outfit, weapons (ale w przypadku tego moda, weapons ma mocnego antyczita). Takie tam - zabawy.
 12. @Anton Gorodecki czy byłbyś tak dobry i podrzucił spawnera. Strona https://stalker-mods.clan.su/ jest dla mnie zamknięta. Rozpakowałem pliki .db unpackerem i spawner nie działa. ps. I jeszcze moze spolszczenie. Niektóre napisy mam w krzaczkach.
 13. Taki mały błąd. Misja - zlikwiduj 3 stalkerów. Na górze nie ma, na dole też, a niżej nie ma jak.
 14. Wszystkiego Najlepszego w Nowym Roku 2021 ! Zdrowia, radości i spełnienia marzeń ! Szampańskiej zabawy tylko nie z :
 15. Jak chcę przyłożyć lornetkę do oczu to mam wylot. W logu to : Fatal errora nie ma. Ma ktoś jakiś pomysł ?
×
×
 • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.

Discord
Comunity