Jump to content

DaarMoo

Weteran
 • Posts

  1,556
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  8

DaarMoo last won the day on April 23 2019

DaarMoo had the most liked content!

About DaarMoo

 • Birthday 05/12/1960

Profile Information

 • Ruble
  2425
 • Frakcja
  Samotnicy
 • Procesor
  Intel Xeon E5450 3.3Ghz
 • Płeć
  Mężczyzna
 • Miejscowość
  Krasnystaw
 • Broń Główna
  Saiga
 • RAM
  8 GB
 • Karta graficzna
  GeForce GTX 660 3GB
 • System operacyjny
  Windows 7 64

Recent Profile Visitors

4,198 profile views

DaarMoo's Achievements

Pionier

Pionier (13/21)

640

Reputation

 1. Drugi poradnik wideo. Petrenki. Uważam, że zdecydowanie lepszy niż Starego Stalkera. Facet spokojnie i powoli (czasami aż za bardzo) przemierza Zonę. Nie ma pośpiechu, a to ważne przy zakręconych modach. https://www.youtube.com/watch?v=6uahAOlaF00&list=PL3Z5kaTVYGD4kECJFUG2WtZbeZiCSC7Tb
 2. Wszystkiego najlepszego @Anatolij ! Zdrowia i samych radości w życiu. Sto lat !
 3. Dzięki za wsparcie @Agrael, ale już przesiadłem się na Stan Klęski (po raz trzeci - dla odprężenia), a po nim wracam do Źródła.
 4. @Agrael zadanie w Barze wykonałem. Sam nie wiem dlaczego, ale brak pijawki sugerował następne "niespodzianki" . Dzięki za save'y, ale te kilka dni spędzonych na próbie naprawiania problemu z nią nadwyrężyły moją cierpliwość, a gwoździem był ten dialog.
 5. Mam dosyć. Kończę grę. Tak wygląda dialog z Wąsem. A tak próba kontynuacji. I tak w kółko. Mimo swojej prostoty mod mnie jednak wciągnął. Może chęć zobaczenia co będzie dalej powodowała dalszą grę, mimo że pojawiały się symptomy nadciągającego crashu. Wylot u Sidora, brak questowej pijawki no i na koniec brak dialogu z Wąsem. Nie będę rozpisywał się o niedoróbkach bo już zostały opisane. Mod ewidentnie porzucony przez autora w stanie głęboko niedorobionym.
 6. Po nocnych odwiedzinach. A pijawki z artem nie ma.
 7. @Szczepan9205 ja z Sidem też miałem problem. Pisałem o nim we wcześniejszym poście. Wykonałem zadanie dla niego i chciałem o tym poinformować. Za każdym razem miałem bezlogowy wylot więc dałem sobie spokój. I Tobie to radzę. Kolejność zadań nie ma znaczenia. Mod jest ewidentnie niedorobiony.
 8. @Agrael, @kondotier mieliście problem z ubiciem pijawki. Ja ma problem z jej brakiem. Przy księgarni zlikwidowałem tylko jedną niewidzialną. Więcej nie ma. Łaziłem, łaziłem i nic. Postanowiłem pospać bo w tym modzie po śnie jest spawn mutantów. No to zespałnowały się snorki, nibypsy, mięsacze, dwa razy chimery, dziki, tuszkany i raz dwie pijawki ale bez artu. Zapisuje i wczytuje, wchodzę na lokację i wychodzę. I nic. Może macie jakiś pomysł ? A może w pierwszej kolejności trzeba przyprowadzić doktorowi psa ?
 9. Zastosowałem się do porady @Agraela, czyli las na Radarze. 2-3 save/load i mam rączki. Idę dalej.
 10. Z burerami nie miałem problemu. Każdy miał łapkę. Coś muszę wymyślić.
 11. A ja @Agrael męczę się drugi dzień z prozaicznym problemem. Brakuje mi 3 rąk zombiaków. Przeleciałem Zonę wszerz i wzdłuż + laboratoria po dwa razy i nic. Nie ma zombiaków. A jak pojawi się jakiś to bez ręki. Z resztą u mnie powierzchniowe zombi nie miały rąk. Tylko podziemne dlatego więc buszowałem po labach. Ale w nich pusto, nie ma dosłownie nikogo.
 12. @Agrael do tego miejsca jeszcze nie doszedłem, ale czasami posiłkuję się poradnikiem Cinemana. W nim powinieneś znaleźć. Schowek Chorążego w Prypeci Wsch. Pełny, ale słaby.
 13. Schowek Chorążego w MM.
 14. @Agrael jeżeli jesteś na lokacji na której nie ma Błony powinieneś zrobić save'a i wczytać go. Tak miałem na Wysypisku. Za każdym wczytaniem zmieniają się proporcje rzeczy występujących na danej lokacji. Można też zastosować metodę wychodzę/wchodzę. Ja z kolei nie mogę znaleźć majora Hantla na MW.
 15. W tym na pewno nie ma. Nie będę jego szukał. To co mam w swoim plecaku zupełnie mi wystarcza. Dzięki.
×
×
 • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.

Comunity