Jump to content

DaarMoo

Weteran
 • Content Count

  1440
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  8

DaarMoo last won the day on April 23 2019

DaarMoo had the most liked content!

Community Reputation

587 Przyjacielski

About DaarMoo

 • Rank
  Znawca Zony
 • Birthday 05/12/1960

Profile Information

 • Ruble
  1473
 • Frakcja
  Stalkerzy
 • Procesor
  Intel Xeon E5450 3.3Ghz
 • Płeć
  Mężczyzna
 • Miejscowość
  Krasnystaw
 • Broń Główna
  Saiga
 • RAM
  8 GB
 • Karta graficzna
  GeForce GTX 660 3GB
 • System operacyjny
  Windows 7 64

Recent Profile Visitors

2772 profile views
 1. Ja też za pierwszym razem rozwaliłem, ale teraz zacząłem mieć wątpliwości.
 2. Ok Koledzy. Wróciłem do save'a z Dirgtiarowem na Jupiterze. Idę do fabryki rozwalić UNISG, ale jest wybór. Co Wy zrobiliście ? Rozwałka czy hamowanie ?
 3. Operacja Łuna rozpoczęta i zakończona. Rozpoczynam nową grę i brak frakcji UNISG Cóż począć mam @kamil190 ?
 4. @Hunter0 jak zaczynasz grę to jesteś we frakcji Samotnicy. Twoim szefem jest Sidor.
 5. Jeszcze jedno pytanko @kamil190. Jak wejść do Warlabu ? Właściwie nie wiem po co, ale lokacja jest więc wyskoczyłbym. Potrzebny jednak kod. Tradycyjny - 26041986 nie działa. Może coś wiesz ? Co do UNISG. Frakcja ta pojawiła się podczas zadania z Diegtiarowem - Operacja Poświata. Idę więc do Parowu.
 6. @kamil190 mam pytanko. Część 4 - Puste Granice. Gdzie mam znaleźć zagraniczne oddziały ?
 7. Powodzenia @Hunter0. Daj znać jak poszło.
 8. @Hunter0 u mnie po pewnym czasie grania, na stronie "rozbiegowej" pojawił się pomarańczowy napis - instalowanie addonów może spowodować problemy albo wyloty. Ja nie ryzykuję. Po reinstallu stare save'y najczęściej nie działają.
 9. Tak. Antyczit w tym modzie jest mocny. Ale nie do końca. Jakiekolwiek grzebanie w plikach actor.ltx, system.ltx, outfit.ltx powoduje natychmiastowe wyloty. Jest też w nich jeden, rzadko spotykany wymyk. Po zmianie dowolnego parametru, gdy wrócimy do oryginalnej wartości, antyczit odczyta to jako trwałą zmianę i mamy permanentny wylot. Jedyne lekarstwo to kopia z plików bezpieczeństwa. Natomiast do woli możemy hasać w items.ltx i w folderze weapons. W nich antyczit nie działa.
 10. W pierwszym poście, w zakładce F.A.Q jest info o programie DB Tool, który rozpakowuje pliki .db. Odpaliłem i okazuje się, że w zakładce imput program nie widzi plików z tym rozszerzeniem. Po niżej folderu "update" powinny być pliki .db.
 11. Przewalił ktoś db. z resources na gamedatę ? Z ciekawości pytam. Dobra. Biere się. No może za dużo powiedziane. Muzyka głośno gra. Uuuu... sam ją tak nastawiłem, Wet Cactus Yeee !
 12. No i sprawdziło się info z poradnika o okradaniu schowków. Trzy im skasowali. Co prawda w drugim coś tam zostało, ale... Pierwszy założyłem na przeciwko rozwalonego młyna (Kordon), w wagonie ze znanym schowkiem. Jest tam spora radiacja więc myślałem, że... Choć ten trzymał się stosunkowo długo. Drugi - Wysypisku - hałda na przeciw wejścia do hangaru. Krótko wytrzymał. Trzeci - Wysypisko - bajorko chemiczne koło lasku. Nie wiem jak ktoś tam wlazł. Idę więc do Stacha i pogadam. Choć, z tego co pisał @Anton Gorodecki , schowki chronione nie zawsze są skutecznie chronione. Czyli wypadałoby taszczyć wszystko ze sobą. A, mam jeszcze czwarty. Bajorko na Agro. Tam cały czas wrzeszczy Dezerter więc może odstraszy nieproszonych gości.
 13. @OldMan sprawa jest prosta jak drut. W niedziele nie ma żadnego spania tylko trzeba walić na mszę. Muszą nadgonić straty spowodowane covidem i pewnie będą dzwonić jeszcze głośniej. Czarny terror. U mnie słychać codziennie jakąś melodyjkę z cmentarza oddalonego, w linii prostej, 1 km. Dobrze, że jest krótka. Widocznie w cerkwi są normalni ludzie.
 14. Minimapa: Widok z hełmu exy:
 15. @cez137 masz przepastny i bardzo dokładny poradnik @Anton Gorodeckigo. Znajdziesz wszystkie odpowiedzi na Twoje pytania. Ad.2 - taki był pomysł autora. Ad.3 - nie ma twardych zapisów. Taki pomysł autora, chyba że zastosujesz poradę @cichyego. Ad.1 - poradnik Antona.
×
×
 • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.

Discord
Comunity