Jump to content

DaarMoo

Weteran
 • Content Count

  1352
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  8

DaarMoo last won the day on April 23

DaarMoo had the most liked content!

Community Reputation

539 Przyjacielski

About DaarMoo

 • Rank
  Znawca Zony
 • Birthday 05/12/1960

Profile Information

 • Ruble
  921
 • Frakcja
  Stalkerzy
 • Procesor
  Intel Xeon E5450 3.3Ghz
 • Płeć
  Mężczyzna
 • Miejscowość
  Krasnystaw
 • Broń Główna
  Saiga
 • RAM
  8 GB
 • Karta graficzna
  GeForce GTX 660 3GB
 • System operacyjny
  Windows 7 64

Recent Profile Visitors

2193 profile views
 1. @kondotier ten film jest w naszym poradniku wideo. Dotyczy Baru i Dziczy.
 2. https://stalkermod.ru/forum/91-reborn/151399-aktualnye-voprosy-i-otvety-po-modu-reborn-dvojniki.html Powinno być tutaj. Dziś jednak nie znalazłem. Pewnie byłem za mało dokładny, a za bardzo pochłonięty grą. Dzięki za podpowiedź w sprawie pancerzy @kondotier.
 3. Następny problem. Azot w Barze. Jak zmusić go do naprawy sprzętu ? @LIQUIDATOR na filmiku jakoś go zmusił, w trakcie rozpoczętego z nim dialogu.
 4. Mam problem w Magazynach Wojskowych z zadaniem na akumulatory. Akumulatory oczywiście, można znaleźć bez problemów, ale gdzie są kombinezony Monolitu ? Może ktoś coś pamięta ?
 5. Dołączam się z prośbą do @Sieriożay o link do moda
 6. Następny problem z repacka. Martwe Miasto. Kierując się, znakomitym z resztą, poradnikiem Cichego wchodzimy z marszu do MM i mamy szereg zadań. Błąd. Aby ten szereg zadań zaistniał, najpierw musimy pójść do Prypeci (zachodniej) i porozmawiać z Kopaczami. Stacjonują w budynku koło dworca autobusowego. Od ich dowódcy dostajemy zadanie na znalezienie jednego z nich w MM. Wtedy wchodząc do MM pojawia się cała sekwencja zadań opisanych przez Cichego.
 7. @carlopapa i @kobal - wszystkiego co najlepsze z okazji urodzin. Sto lat !
 8. @wariat, dwie pierwsze moje gry też odbywałem na podstawce i problemów z Lukiem nie było. Repack ma swoje zalety, ale też wady. Można je jednak rozwiązać.
 9. Problem transportu Luka z Wysypiska. Problem, ten występuje w repacku. Sprawdziłem. Dwa razy. Jak go rozwiązać ? Po wytaszczeniu Luka z Podziemi Agro, ciągniemy go od razu, bez porzucania gdziekolwiek do Otchłani. I wtedy bezproblemowo przechodzi przez tporty.
 10. @kondotier z tą drabinką też miałem problem. Ale jaki konkretnie - nie pamiętam. Info z artem - też coś kojarzę, ale żeby pomóc - wybacz - nie pamiętam. Teraz pykam w DoppelgangEra. Jak skończę, biorę się za BFF. Wtedy będę na bieżąco.
 11. Pamiętam, że niektórzy grający mieli problem na Poligonie Świadomości Z. Psi - sztorm, mutanty i nagłe zejście. Ja też miałem. Przede wszystkim z psi-sztormem. Ale znalazłem rozwiązanie. Wchodząc na lokację mamy porozmawiać z Kejt. W momencie kiedy podszedłem na kilka metrów, zadanie zaliczyło się i właściwie mogłem spadać. Ale zostałem. Ustawiłem się jak najbliżej Kejt i to pomogło. Psi-sztorm przetrzymałem. Z mutantami było trochę gorzej, ale dałem radę.
 12. @boberm - gamedata/config/alife.ltx. Zmniejszasz parametr switch_distance np. do 100. Jak nie pomaga to niżej. Aż pomoże.
 13. Trochę screenów z LA DC 1.0007. Pykam drugi raz.
 14. @FeRu na początku gry miałem zamiar wyłapywać babole i wrzucać screeny, ale później zrezygnowałem. Zrobiłeś ją, przynajmniej dla mnie, w sposób oddający nastrój i atmosferę którą stworzyli autorzy moda. Duża flacha.
 15. Mod ukończony. Generatory wyłączone. Zona zniknęła. Rozmowa z Duchem. Głaskanie teraz już spokojnego nibypsa. I... Freeplay. Automatyczny powrót do Sidora i znowu można zanurzyć się w Zonę. Kilka spostrzeżeń. Mod, przynajmniej u mnie, zdecydowanie lepiej funkcjonuje na DX10 niż DX9. Dziewiątka jest ciemna. Mało co widać mimo intensywnej pracy na suwakach. Właściwie to połowę moda przegrałem na dziewiątce, żeby potem odetchnąć na dziesiątce. Wyloty dwa. Czyli bardzo stabilny. Korzystałem, często z opcji God bo wkurzał mnie ciągły kill mimo napiętej uwagi. W związku z tym był jednak spory minus. Nie mogłem spać nawet ja wszedłem w tryb normalny. Czyli włóczyłem się po nocach zamiast spokojnie pospać. Jestem zdecydowanym przeciwnikiem amunicji na pasie, ale jak się gra długo ( u mnie ponad miesiąc ) to można się przyzwyczaić. Odruchowo pakujesz co trzeba, albo zwiewasz i ładujesz pas. Można przeżyć. Choć nie zawsze. Spawner. Potrzebny żeby czasami sobie ulżyć. A takich momentów jest sporo. Jak kto chce. Pogoda i grafika. W nocy ciemno, jak to w nocy, poranek piękny, dzień - leje, wieczór - znowu piękny. Czyli - piękne są tylko chwile. Łączę te dwa elementy bo jak leje to grafika jest - sami wiecie. Owszem, wczytywałem savy z dnia, ale rzadko to pomagało. Fabuła. Tu 10/10. Na początku posiłkowałem się Cinemanem, ale później zrezygnowałem bo mod prowadzi za rękę. Owszem, warto rzucić okiem na podpowiedzi bo czasami, w tak zwanym ferworze coś umknie, a nie powinno. Polonizacja. Dla mnie super. Małe błędy są nieważne. Jest dosadna i konkretna. Brawo ! Czyta się z przyjemnością. Czyli co ? Grać i cieszyć się. PS. Polecam ztuningowaną Ładę. Jeździ się rewelacyjnie.
×
×
 • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.

Społeczność
Discord