Skocz do zawartości

DaarMoo

Weteran
 • Zawartość

  974
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  3

Ostatnia wygrana DaarMoo w Rankingu w dniu 5 Kwiecień

DaarMoo posiada najczęściej lubianą zawartość!

Reputacja

259 Przyjacielski

O DaarMoo

 • Tytuł
  Przewodnik
 • Urodziny 1960.05.12

Dane kontaktowe

 • GG
  0

Informacje

 • Ruble
  529
 • Frakcja
  Stalkerzy
 • Procesor
  Intel Core 2 Duo CPU E8400 3.00Ghz
 • Płeć
  Mężczyzna
 • Miejscowość
  Krasnystaw
 • Broń Główna
  Saiga
 • RAM
  4 GB
 • Karta graficzna
  GeForce GTX 660 3GB
 • System operacyjny
  Windows 7 64

Ostatnie wizyty

1 084 wyświetleń profilu
 1. Dziwne cienie po bokach ekranu

  Mam podobnie @tom3kb tylko w mniejszym zakresie. Ja traktuję to jak cienie czegoś, co jest za moimi plecami i się tym po prostu nie przejmuję. Jak zrobisz niewielki zwrot w lewo czy w prawo to pewnie znika. Myślę, że to błąd moda, bo na filmikach Syrriusa też to czasami się przewija mimo, że jedzie na "szóstce".
 2. PROBLEMY FABULARNE w Reborn Duplikat 7.63

  @kondotier, dimonowi123 odpowiedział Liqudator, że do tej pory nikt nie miał takiego problemu i jedynym wyjściem jest rozpoczęcie gry od nowa. W tej sytuacji nie widzę sensu rozpoczynania gry od nowa tym bardziej, że zostały mi tylko te trzy zadania (wskrzeszenia) do zrobienia. Aby nie dopuścić do takiego problemu (info dla przyszłych grających) należy zostawić Luka przy przejściu Agro/Wysypisko i poczekać na odpowiedni moment aby ruszyć wskrzeszanie. Tak zrobiłem poprzednie dwa razy i było ok. Nie wiem co mnie teraz podkusiło. Czyżby kontroler ?
 3. PROBLEMY FABULARNE w Reborn Duplikat 7.63

  Ok. Uzbrajam się.
 4. PROBLEMY FABULARNE w Reborn Duplikat 7.63

  @kondotier obserwuję pytanie dimona123. Na razie brak odpowiedzi. Jak tylko będzie dam znać.
 5. Problemy techniczne

  No to pocieszyłeś mnie @kondotier. Dzięki !
 6. Problemy techniczne

  @kondotier czytałem to samo. Id dialogu musi zaczynać się od 0. Tylko gdzie ten dialog ? Muszę to zadanie pominąć. Może @kazik coś naprawi. A jak nie - chyba niewielka strata.
 7. Problemy techniczne

  @kondotier Twój save działa. Dialog z Wilkiem ok. @kazik - save mw wilk.dds mw wilk.sav @kondotier dialogi są najprawdopodobniej w gamedata/config/text.
 8. Problemy techniczne

  Niestety nie działa. Z tego co wyczytałem wynika, że problem jest w plikach z dialogami. Więc chyba plik "text". Czy mógłbyś @kondotier podesłać jeszcze ten plik ?
 9. Problemy techniczne

  Mam ten sam error co @bolo przy rozmowie z Wilkiem na MW. FATAL ERROR [error]Expression : start_node && path [error]Function : CXml::NavigateToNode [error]File : E:\stalker\patch_1_0004\xrXMLParser\xrXMLParser.cpp [error]Line : 97 [error]Description : NavigateToNode failed in XML file [error]Arguments : gameplay\game_tasks.xml Zastosowałem plik @gawrona (game_tasks.xml) i plik 'text' @kazika. Na początku - osobno, następnie - razem. Nic to nie daje. Prosiłbym o podesłanie pliku game_tasks.xml przez kogoś, kto nie ma takiego problemu.
 10. PROBLEMY FABULARNE w Reborn Duplikat 7.63

  Dzięki @kondotier !
 11. Dyskusja Ogólna

  @kondotier myślę o grafice zrobionej przez autorów 1.0004, a nie ustawianej w opcjach. Tą we wszystkich trzech zakresach mam na maxa. Choć takie np. ATP wygląda całkiem całkiem. No właśnie @Gh0sTp te wyloty. Dlatego pozostanę przy czwórce.
 12. Dyskusja Ogólna

  A ja sobie pykam po woli. Nawet nie wiem kiedy zacząłem nie mówiąc o tym kiedy skończę. Tylko ta grafika w 1.0004 jest taka kwadratowa. Wkurza mnie to bo posiłkuję się filmikami Syrriusa, który jedzie na 1.0006. i wygląda to o wiele lepiej. Chyba przerzucę się na szóstkę i zobaczę jak pójdzie, chodź z opinii wynika, że nie pójdzie.
 13. Carlopapa, Kobal, Young fox - urodziny!

  Solenizanci - wszystkiego najlepszego w życiu i w Zonie ! Sto lat !
 14. Dyskusja Ogólna

  @daniu po prostu za słabo się reklamujesz. Musisz nad tym popracować. Pięknie @Chlebczarow. Biorę - "Dla pozostałych".
×

Ważny komunikat

Używają strony akceptujesz regulamin Warunki użytkowania.

Społeczność