Jump to content

DaarMoo

Weteran
 • Content Count

  1430
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  8

DaarMoo last won the day on April 23 2019

DaarMoo had the most liked content!

Community Reputation

581 Przyjacielski

About DaarMoo

 • Rank
  Znawca Zony
 • Birthday 05/12/1960

Profile Information

 • Ruble
  1473
 • Frakcja
  Stalkerzy
 • Procesor
  Intel Xeon E5450 3.3Ghz
 • Płeć
  Mężczyzna
 • Miejscowość
  Krasnystaw
 • Broń Główna
  Saiga
 • RAM
  8 GB
 • Karta graficzna
  GeForce GTX 660 3GB
 • System operacyjny
  Windows 7 64

Recent Profile Visitors

2610 profile views
 1. Przewalił ktoś db. z resources na gamedatę ? Z ciekawości pytam. Dobra. Biere się. No może za dużo powiedziane. Muzyka głośno gra. Uuuu... sam ją tak nastawiłem, Wet Cactus Yeee !
 2. No i sprawdziło się info z poradnika o okradaniu schowków. Trzy im skasowali. Co prawda w drugim coś tam zostało, ale... Pierwszy założyłem na przeciwko rozwalonego młyna (Kordon), w wagonie ze znanym schowkiem. Jest tam spora radiacja więc myślałem, że... Choć ten trzymał się stosunkowo długo. Drugi - Wysypisku - hałda na przeciw wejścia do hangaru. Krótko wytrzymał. Trzeci - Wysypisko - bajorko chemiczne koło lasku. Nie wiem jak ktoś tam wlazł. Idę więc do Stacha i pogadam. Choć, z tego co pisał @Anton Gorodecki , schowki chronione nie zawsze są skutecznie chronione. Czyli wypadałoby taszczyć wszystko ze sobą. A, mam jeszcze czwarty. Bajorko na Agro. Tam cały czas wrzeszczy Dezerter więc może odstraszy nieproszonych gości.
 3. @OldMan sprawa jest prosta jak drut. W niedziele nie ma żadnego spania tylko trzeba walić na mszę. Muszą nadgonić straty spowodowane covidem i pewnie będą dzwonić jeszcze głośniej. Czarny terror. U mnie słychać codziennie jakąś melodyjkę z cmentarza oddalonego, w linii prostej, 1 km. Dobrze, że jest krótka. Widocznie w cerkwi są normalni ludzie.
 4. Minimapa: Widok z hełmu exy:
 5. @cez137 masz przepastny i bardzo dokładny poradnik @Anton Gorodeckigo. Znajdziesz wszystkie odpowiedzi na Twoje pytania. Ad.2 - taki był pomysł autora. Ad.3 - nie ma twardych zapisów. Taki pomysł autora, chyba że zastosujesz poradę @cichyego. Ad.1 - poradnik Antona.
 6. U mnie spawner blokuje sytość GG. Piktogram sytości bardzo powoli robi się zielony, przechodzi w żółty. Przy czerwonym pojawia się ikonka zdrowia, która oczywiście też zmienia kolory. Zjadłem i wypiłem wszystkie zapasy i nic. Z żalem musiałem usunąć spawnera. Zawsze to pomoc w nagłych wypadkach. Choć to co ściągnąłem - mam. Może jednak @OldMan coś wymyśli, jak tyle wymyślił.
 7. U mnie spawner działa bez zarzutu. Przydałyby się tylko celowniki.
 8. @OldMan oczywiście zapomniałem zamienić plik system.ltx. na oryginalny. Ale mam coś takiego : Napisy są bardzo słabo widoczne.
 9. Wracając do wytrzymałości GG na przeciwności Zony. Zrobiłem lifting pod tym kontem (actor.ltx, stalker.ltx i kilka innych plików) i mogę stwierdzić, że to mod decyduje czy nasza ingerencja ma zadziałać. Brzmi to dziwnie, ale tak jest. Raz powalają mnie dwa ugryzienia tuszkana, innym razem może mnie gryźć do woli. Podobnie z bronią. Dwa strzały z pm i leżę, a po niefortunnym zachowaniu, przechodząc na "Jelito", piątka pacanów waliła do mnie bez skutku, a ja oddaliłem się niespiesznie i godnie. Więc myślę, że trzeba grzebnąć w tych plikach bo niespodziewanie może to nas uratować. @OldMan po wrzuceniu spawnera :
 10. Postacie nie przepadły @Anton Gorodecki. Zmieniły tylko miejsce pobytu. Jakiś NPC stał koło mnie, a po wczytaniu przemieścił się na koniec lokacji. W sumie nic dołującego.
 11. @OldMan to co zrobić z system.ltx ? Usunąć ?
 12. GG ma "wbudowany" ogranicznik maksymalnej kwoty jaką może posiadać. To 1 mln RU. Więcej nie podskoczy. A z save'ami trzeba uważać. Bo co innego save'ujemy a co innego load'ujemy. Dotyczy to głównie postaci. Save zbyt blisko bunkra Sida powoduje jego brak po wczytaniu. Innych postaci też nam ubywa po ponownym loadingu. Po prostu nie ma ich w tym samym miejscu. Trzeba szukać. Choć, z drugiej strony, kto szuka ten znajdzie. Może.
 13. Wielkie dzięki @Anton Gorodecki !
 14. @Agrael, zdrowia i samych radości w życiu! Sto lat !
 15. @PainChiller celownik masz w gamedata/system linijka [hud_cursor]. Zerujesz wartości i kursor powinien zniknąć. @Anton Gorodecki zaczynałem od Weterana, później był Mistrz, teraz gram na Stalkerze.
×
×
 • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.

Discord
Comunity