Jump to content

Death Stranding, mroczna i tajemnicza zapowiedż.

mkk7
 Share

Recommended Posts

Jeszcze jeden kwiatek z tego ogródka, czyli Death Stranding tajemniczy projekt od Hideo Kojimy ( twarz jak by znajoma, czyżby żywe trupy w innym wymiarze :D)  . Po samym zwiastunie trudno cokolwiek konkretnego powiedzieć na temat samego projektu i sami autorzy niewiele na ten temat zdradzają. Zwiastun który warto obejrzeć.

Edited by mkk7
  • Dodatnia 2

No jak dla mnie wielki plus za kierunek artystyczny, ale obawiam się, że jestem za głupi, by cokolwiek z tego zrozumieć :D Tak samo zresztą jak z poprzedniego zwiastuna.

A koleś w 1:35-1:38 wygląda minimalnie jak Striełok. Nie rozumiem co krzyczy, ale jak przyciszyłem i zakryłem jedno ucho to brzmi prawie jak "Striełok!" :D Kto wie, może gra będzie traktowała o przygodach dzielnego stalkera w innym wymiarze, który tym razem nie dość, że sam straci pamięć, to jeszcze zostanie sklonowany. 

• 6 months later...

Kolejny zwiastun z E3 i dalej niewiele wiemy, chyba tylko tyle że jest to bardzo ambitna, poważna i pokręcona gra. Jedyne co wiadomo na pewno to że gra będzie na PlayStation 4 (szkoda gdyby była tylko na konsolę).

• Dodatnia 4

Właściwie to ten trailer ma bardziej na celu przedstawić nam rozgrywkę. Dosyć ciekawie wygląda scena końcowa, gdzie kobieta emmmm delektuje się jakimś robakiem.

Na zwiastunie widać moment śmierci bohatera, gdzie wchłaniają go te kreatury, jak podają twórcy- śmierć jest częścią gry i nie będzie oznaczać jego końca, wręcz przeciwnie.

Jako wielki fan twórczości Kojimy czekam z niecierpliwością na więcej informacji.

• Dodatnia 1

• 1 year later...

Mam wrażenie, że gra będzie miała niskie noty. Pierwsze trailery i gameplaye był kozackie, ale z czasem widzę że przeistacza się to trochę w Phantom Paina od Kojimy. Co z tego że będzie wielki, ogromny świat w którym nic nie będzie ciekawego? Skończy się to jak z No Man's Sky gdzie właśnie twórcy chcieli ogromne, nieskończone przestrzenie żeby gracze czuli tą wielkość i z samej wielkości się cieszyli ale skończyło się jak się skończyło.

• 1 month later...