Jump to content

Ross71

Turysta
 • Content Count

  20
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

Ross71 last won the day on May 20 2019

Ross71 had the most liked content!

Community Reputation

31 Dobry

About Ross71

 • Rank
  Turysta
 • Birthday 12/31/1999

Contact Methods

 • Steam id
  STEAM_1:1:39030295
 • GG
  0

Profile Information

 • Ruble
  16
 • Frakcja
  Czyste Niebo
 • Płeć
  Mężczyzna
 • Miejscowość
  Bydgoszcz

Recent Profile Visitors

413 profile views
 1. Czołem stalkerzy! Ostatnio postanowiłem sobie odświeżyć LR i natrafiłem na całkiem zabawny błąd. Otóż w Podziemiach Agropromu dotarłem do lokacji z pierwszą pijawką, zabiłem ją ale niestety później zginąłem i musiałem wczytać zapis. Po wczytaniu oczom ukazały mi się dwie miniaturowe pijawki (nadal agresywne i niebezpieczne). Szczerze mówiąc to nigdy nie widziałem czegoś takiego więc postanowiłem to nagrać. Po wczytaniu zapisu tym razem ukazały się trzy pijawki. Dwie małe i jedna duża (pewnie rodzic chciał pokazać małym jak to się poluje ) Kogoś z szanownych stalkerów również napotkała taka sytuacja? LINK
 2. @OldMan Wielkie dzięki! Wszystko działa jak należy, teraz pozostaje tylko zagłębić się w fabułę
 3. Cześć, miałby może ktoś podlinkować spolszczenie? Szukałem szukałem ale nie znalazłem działającego linka ani nic
 4. Krótki wstęp: Tereny obecnego Poleskiego Państwowego Rezerwatu Radiacyjno - Ekologicznego były jednymi z najbardziej skażonych obszarów po awarii w Elektrowni Jądrowej w Czarnobylu. Tamtejsze tereny zamieszkiwało ok. 22 tysiące osób, po katastrofie większość z nich została przesiedlona zostawiając nierzadko cały swój dobytek. Najbardziej dotknięte skażeniem wsie zostały zburzone i zakopane. Co ciekawe, zniknięcie człowieka przyczyniło się do gwałtownego rozwoju flory i fauny. Na chwilę obecną w rezerwacie pracuje ok. 700 osób, zajmują się głownie; ochroną przed pożarami oraz szkodnikami, ochroną granic przed intruzami ale przede wszystkim obserwują działanie skażenia na przyrodę. Poniżej zamieszczam ciekawe linki do artykułów o PPRRE trochę o przyrodzie otwarcie się dla turystów relacja z ekspedycji Film na yt: Od siebie tak dodam, że moim zdaniem białoruska część zony jest równie ciekawa co ta ukraińska i trochę szkoda, że tak rzadko się o niej mówi.
 5. Wszystkiego najlepszego @OldMan!
 6. Warto zobaczyć jak wygląda S.T.A.L.K.E.R. oczami zachodniego "recenzenta"
 7. Właściwie to ten trailer ma bardziej na celu przedstawić nam rozgrywkę. Dosyć ciekawie wygląda scena końcowa, gdzie kobieta emmmm delektuje się jakimś robakiem. Na zwiastunie widać moment śmierci bohatera, gdzie wchłaniają go te kreatury, jak podają twórcy- śmierć jest częścią gry i nie będzie oznaczać jego końca, wręcz przeciwnie. Jako wielki fan twórczości Kojimy czekam z niecierpliwością na więcej informacji.
 8. Każdy teraz chce mieć swoje Battle Royale licząc na "zdobycie serc graczy", dawniej podobnie było z gatunkiem MOBA. Swoją drogą to już przesada, gdzie tylko nie zerkniesz tam jest już jakieś BR, osobiście robi mi się już niedobrze od tego; 2 BR to już zdecydowanie wystarczająca ilość. Patrząc na Survarium i tryb "Freeplay" to wątpię, że Fear the Wolves będzie dobrą grą.
 9. Dokładnie to Port Wojenny Hel Podczas II wojny światowej mieściło się tam Dowództwo Obrony Wybrzeża, od 1958 roku budynek służył Marynarce Wojennej
 10. Dosyć wymagające do odgadnięcia, po godzinie buszowania w "Guglu" nadal nie mam pojęcia gdzie się może znajdować
 11. No to tak: Chodzę do 2 klasy technikum, kierunek technik mechatronik. W planach i tak mam zamiar iść do wojska z czym wiąże się moja pasja, szeroko pojęte militaria. W ASG bawię się już prawie 3 lata, zaczęło się niewinnie, ot jakiś karabin, mundur, skończyło się na tym, że właściwie nie wydaję już na nic innego pieniędzy.
 12. Cóż, osobiście spodziewałem się czegoś zupełnie innego, miałem nadzieję, że trailer będzie równie dobry jak ten do BF1. W praktyce dostaliśmy zwiastun Call of Duty (ale takiego mocno na sterydach). Do tego masa poprawności politycznej, nic nie wróży tej grze dobrego startu. Nie mam pojęcia kto wpadł na tak głupi pomysł z tym trailerem, póki co nic nie zachęca do zakupu V.
 13. Trochę miałem modów w CoC, ale nie pamiętam żeby któryś to umożliwiał
 14. Najprawdopodobniej problem był spowodowany przez wersję z CD-ACTION. Twoje sejwy również nie działały, dopiero kiedy ściągnąłem repack i na nim zainstalowałem moda, to wszystko zaczęło działać poprawnie. Cóż teraz nie pozostaje już nic innego jak tylko grać Bardzo dziękuję przy pomocy w "szukaniu" rozwiązania. Pozdrawiam!
×
×
 • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.

Discord
Comunity